Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Tiek metų pirkau nepigius tušus, o neseniai internete radau labai gerus atsiliepimus apie šį. Nusipirkau. Ir daugiau tikrai nebepirksiu brangių, nes šis (kurio kaina 11Lt) yra tiesiog puikus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Quietly: 02 rugpjūčio 2014 - 12:59
Sveikos, kurį iš Dior Show tušų rekomenduotumėt? wub.gif
Atsakyti
Gal kas jau bandėte Rimmel naują tušą su arganų aliejumi?
Atsakyti
Nusipirkau IsaDora build up extra volume...

http://www.douglas.l...ume-waterproof/

Ir ką galiu pasakyt... nepatinka jis man visiškai schmoll.gif norėjau tankių blakstienų, tad patikėjau aprašymu doh.gif ir netankina jis man visai, blakstės kažkokios susivėlusios. Nors valosi tikrai gerai, nežiūrint to, kad atsparus vandeniui.
Jau įdėjau į skelbimus..
Ryt bėgsiu pirkti savo mylimiausio
http://www.douglas.l...rpiece-mascara/

Dar kartą pasimokiau, kad jei jau atradai ką nors gero, tai ir lik prie to paties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Quietly @ 2014 08 02, 13:54)
Tiek metų pirkau nepigius tušus, o neseniai internete radau labai gerus atsiliepimus apie šį. Nusipirkau. Ir daugiau tikrai nebepirksiu brangių, nes šis (kurio kaina 11Lt) yra tiesiog puikus  mirksiukas.gif

user posted image


Man ir visažistė rekomendavo negailėt ant kitos kosmetikos, o tušą rinktis iš pigesnių, nes brangūs dažnai suteikia tokį patį efektą.
Atsakyti
QUOTE(Quietly @ 2014 08 02, 13:54)
Tiek metų pirkau nepigius tušus, o neseniai internete radau labai gerus atsiliepimus apie šį. Nusipirkau. Ir daugiau tikrai nebepirksiu brangių, nes šis (kurio kaina 11Lt) yra tiesiog puikus  mirksiukas.gif

o kur jį perkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 08 19, 19:46)
o kur jį perkate? 4u.gif


Berods Eurokos yra.
Atsakyti
QUOTE(Agute. @ 2014 08 19, 20:22)
Berods Eurokos yra.

Aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Keikiuos aš nuo tų visų tušų, tvajumat.

Nusipirkau išgirtąjį MF Masterpiece - nu šūds paskutinis, nežinau, kodėl, neatrodo pasenęs, bet primas sluoksnis nieko gero nepadaro, antras sluoksnis jau košiuojasi, limpa, jokio ten ilgio/apimties, nu i načiort. Mano papigiaskas Essences tušas geriau tepės ir laikės. Ir šepetėlis labiau patiko.
Tai dabar dar bandau dažyt su Masterpiece'u, bet naudodama Essences tušo šepetėlį, tada dar pusė velnio, bet vis tiek...

Neberandu gerų tušų už vidutinę kainą. Ryt užsirašiau prisiaugint blakstienas iš nevilties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2014 08 26, 12:46)
Keikiuos aš nuo tų visų tušų, tvajumat.

Nusipirkau išgirtąjį MF Masterpiece - nu šūds paskutinis, nežinau, kodėl, neatrodo pasenęs, bet primas sluoksnis nieko gero nepadaro, antras sluoksnis jau košiuojasi, limpa, jokio ten ilgio/apimties, nu i načiort. Mano papigiaskas Essences tušas geriau tepės ir laikės. Ir šepetėlis labiau patiko.
Tai dabar dar bandau dažyt su Masterpiece'u, bet naudodama Essences tušo šepetėlį, tada dar pusė velnio, bet vis tiek...

Neberandu gerų tušų už vidutinę kainą.  Ryt užsirašiau prisiaugint blakstienas iš nevilties biggrin.gif

nu vot te na
O as naudoju si tusa visa patenkinta,pries tai turejau 2000 callorie drama ,geras bet nepatiko sepetelis,o pas masterpiec toks koks megstu silikoninis smailejantis,jis juodesnis uz calorie,labiau ilgina,su masterpiece man iseina labai grazios blakstienos,nelipina jis man,daznai sulaukiu kopliment blakstienoms butent kai bunu pasidazius masterpiec max.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 26 rugpjūčio 2014 - 16:42
QUOTE(Avis @ 2014 08 26, 13:46)
Keikiuos aš nuo tų visų tušų, tvajumat.

Nusipirkau išgirtąjį MF Masterpiece - nu šūds paskutinis, nežinau, kodėl, neatrodo pasenęs, bet primas sluoksnis nieko gero nepadaro, antras sluoksnis jau košiuojasi, limpa, jokio ten ilgio/apimties, nu i načiort. Mano papigiaskas Essences tušas geriau tepės ir laikės. Ir šepetėlis labiau patiko.
Tai dabar dar bandau dažyt su Masterpiece'u, bet naudodama Essences tušo šepetėlį, tada dar pusė velnio, bet vis tiek...

Neberandu gerų tušų už vidutinę kainą.  Ryt užsirašiau prisiaugint blakstienas iš nevilties biggrin.gif

Aš jau kokie 5 metai naudoju loreal lash architecture. man jis pats geriausias iš visų bandytų. kartais pagalvoju, kad dėl įdomumo reikėtų pabandyti ką nors naujo, bet vistiek jį nusiperku. niekad nenuvylė. minusas tas, kad greit baigiasi, bet aš ir naudoju kasdien. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 07 13, 19:42)
As sio megineli turiu, tai irgi labai patenkinta. Nors dar pamiksuoju su Estee Lauder 'sumptous' daznai, kad dideles dideles ir tankias blakstienas pasidaryciau. Tik as kaip tik sakyciau, kad sis Dior sunkokai nusivalo - man prireikia daugiau patrint lyginant su kitais tusais (net grynas aliejukas labai greit nenuima)...

O kuri is E.L. sumptuous naudojat? Ar extreme, ar bold volume? Aciu 4u.gif
Atsakyti