Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Aciu 4u.gif Jauciu bandysiu kanebo. Man patogiausia, nes nueisiu i parde ir nusipirksiu. Nereiks siustis ir laukt ax.gif Bet kokia as atsilikus nuo gyvenimo, net nezinojau, kad tokiu tusu buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 09 18, 20:50)
Aciu  4u.gif Jauciu bandysiu kanebo. Man patogiausia, nes nueisiu i parde ir nusipirksiu. Nereiks siustis ir laukt  ax.gif Bet kokia as atsilikus nuo gyvenimo, net nezinojau, kad tokiu tusu buna  doh.gif

as ipratau periodiskai siustis, tai daznai viena tusa naudoju, kitas naujas ''sandeliuke'', ir naudojamam einant i pabaiga uzsisakau kita.... kitas keliauja o as imu naujaji is ''sandeliuko'', taip sukasi nenutrukstamas ratas biggrin.gif o visi tusai ateina celofanuoti, tad del sviezumo ir laikymo bedu nebuna... smile.gif

o siaip tikiuos tokio tipo tusas, kuri varda bepasirinktumet, tiks esant jusu bedai g.gif
tik ji nusivalyt reik iprast, pradzioj keista o poto poros minuciu reikalas, sudrekinti siltuciu vandeniu ir tarsi ''nuimti'' pirstais nuo blakstienu biggrin.gif
tas jo tirpumas tik tam tikros temp.vandenyje turetu pasiteisinti g.gif
Atsakyti
Gal kas nors žinote, ar VLN kur galima įsigyti REVLON tušo?

Seniai po kosmetikos parduotuves Vilniuje nevaikščiojau, ačiū, jei patarsit.
Atsakyti
As dabar nusipirkau YSL Mascara thumbup.gif labai geras tušas, tikrai rekomenduoju, sulaukiau daug pagyrimu blakstienom, atrodo naturaliai, bet tokios ilgos ir tankios thumbup.gif
Atsakyti
Sakykite, o is kokiu parduotuviu siunciates tony moly tusus?


QUOTE(comep @ 2014 09 18, 14:37)
turiu visiskai pigu (apie 5 dolerius biggrin.gif ) azijietiska, pirktas internetu, jau ne pirmas ir ne paskutinis sio gamintojo - Tony Moly.

Tony Moly:
user posted image


Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2014 09 23, 18:35)
Sakykite, o is kokiu parduotuviu siunciates tony moly tusus?

is bet kuriu kur palankiausia kaina gaunasi wink.gif dazniausiai tai ebay pardavejai su savo asmeninem parduotuvytem, ideda ir dovaneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 09 18, 20:50)
Aciu  4u.gif Jauciu bandysiu kanebo. Man patogiausia, nes nueisiu i parde ir nusipirksiu. Nereiks siustis ir laukt  ax.gif Bet kokia as atsilikus nuo gyvenimo, net nezinojau, kad tokiu tusu buna  doh.gif


Cia taip vadinama naujove - "tube-technology mascara" - tusai kurie nusiplauna tik siltu vandeniu.
Iveskit tiesiog i Google tube mascara, rasit nemazai info 4u.gif Va straipsniukas apie kai kuriuos is ju: http://lauratipt.wor...ith-warm-water/


Ir Clinique toki tusa turi 4u.gif

Clinique Lash Power - islieka iki 24 valandu, nusiplauna paprasciausiai su siltu (+38C) vandeniu.

user posted image

Clinique High impact curling mascara - tokios pat savybes

user posted image

High Impact Waterproof Mascara - nauja versija, atsparus saltam vandeniui, o siltam neatsparus, su juo ir nusivalo biggrin.gif

user posted image
Papildyta:

Jau ir Catrice toki sukure:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 24 rugsėjo 2014 - 11:15
Jau kuri laika naudoju, tad nusprendziau visgi parasyt apie YSL Faux Cils mascara.
user posted image

Atsiliepimu skaiciau tikrai labai daug ir ispudingu, daugiausia geru. Ka galiu pasakyti nuo saves - man jis pasirode nieko ypatingo, tiksliau, mano blakstienoms netgi labiau netiko, negu tiko.


Labai malonus kvapas. Labai smagus, neduriantis sepetelis, mano megstama forma ir dydis.
user posted image

Taip, jis padaro blakstienas ryskias, pastebimas, deka to kad deda daug mases ant blakstienu. Tiksliau, gal reiktu sakyt, kiekviena blakstiena apgaubia storesniu sluoksniu nei iprastai tai daro kiti tusai. Del sios priezasties jos ir atrodo ir storos, ir tankios.
Sio tuso konsistencija tirsta, tokia kosine (bet ne blogaja prasme - jis nei terlioja, nei lipina), nuo pat pradziu jis nera skystas, todel toks efektas ir gaunasi. Kol kas jis man dar nesutirstejo, nei sepetelis sulipo, ko labai bijojau nes ne viena toki atsiliepima buvau skaicius. Va kaip buna:
user posted image

Na gal dar viskas pries akis. biggrin.gif Kol kas praejo 3,5 men kaip ji naudoju.

Kas nepatiko:

Mano blakstienos tiesios, plonos ir retokos, tenka jas riesti rietikliu, o sis tusas visa mano darba pavercia niekais. Jau po padazymo matau kaip blakstienos iskart patieseja, todel papildomai iskart padazytas dar jas fiksuoju pirstu. Taciau po poros valandu jos man vel palaipsniui pasitiesina net ir esant sausam orui! Siuo atveju Max Factor False lash effect (ne waterproof!) elgiasi kur kas patikimiau, netgi dregnu oru laiko rietima geriau negu YSL sausu oru! Taigi tos kurios rieciat blakstienas turekit omeny. Arba cia kaltas mano blakstienu gleznumas ir YSL svorio jos tiesiog neatlaiko? g.gif
Po padazymo blakstienu galiukai atrodo kaip nukirsti, o ne tolydzio siaurejantys, del ko mano blakstienos labiau primena issiklaipiusius tvoreles pagaliukus, nei veduokle.

Apart pakuotes grazumo ir kvapo, man tai nebuvo naujas nematytas, nepatirtas efektas, seniai seniai esu turejus taip dazanti tusa is Revlon, paskui dar kazka panasaus is Gosh tusu.
Zodziu, isbandziau - ramu. smile.gif Vis del to, kiekvienai verta bandyti ant saves. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 24 rugsėjo 2014 - 18:20
QUOTE(Hiver @ 2014 09 24, 18:09)
Jau kuri laika naudoju, tad nusprendziau visgi parasyt apie YSL Faux Cils mascara.
user posted image

Kažkada bandžiau rods Kristianoje šį tušą, tai visiškai nepatiko schmoll.gif Nors iš pradžių irgi galvojau pirkti, tada rods iškeliavau su Guerlain Cils d'Enfer tušu. wub.gif Tai tas privertė kažkaip kurį laiką net neatsisukti į YSL tušus, nors dabar kokį Babydoll tušą labai norėčiau pamėginti kada..
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 09 24, 16:09)
Kol kas jis man dar nesutirstejo, nei sepetelis sulipo, ko labai bijojau nes ne viena toki atsiliepima buvau skaicius. Va kaip buna:
user posted image

Na gal dar viskas pries akis. biggrin.gif Kol kas praejo 3,5 men kaip ji naudoju.

Naudojau ir aš jį. Tai po kokių 3-4 mėn. būtent šepetėlis va toks kaip nuotraukoj paliko. Tragedija. Ne veltui rašoma, kad jis tinkamas naudoti tik 3 mėn naudoti, nes po to išdžiūsta. cool.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie Lancome tušą?
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2014 09 28, 19:54)
kokie atsiliepimai apie Lancome tušą?


Apie kurį būtent? Lancome ne vieną tušą turi.
Atsakyti