Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Labai labai patinka ARTDECO Amazing Effect Mascara bigsmile.gif Net po daug metų naudotos pakaitinės terapijos Masterpiece Max/Calorie 2000 - padarė įspūdį tušas. Atskiria, pailgina, nusivalo praktiškai su vandeniu, nors visiškai netrupa ir nebyra. Pasiūlė konsultantė kažkada, kai norėjau "kažko naujo" ir visiškai pasiteisino.
Atsakyti
CLINIQUE High Impact Curling Mascara thumbup.gif nusiplauna su siltu vandeniu, nusiema kaip plevele thumbup.gif jokiu sudirgintu ir pajuodusiu paakiu po tuso valymo wub.gif
Graziai atskiria, nesulipina, prailgina bei uzriecia blakstienas. wub.gif
Galima drasiai maudytis ezere ar basiene thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 28 rugpjūčio 2014 - 14:57
labai maloniai nustebino Maybeline The Mega Plush Mascara. Ziauriai maloniai. Siaip esu prisiekusi L'Oreal tusu gerbeja. Tik ju kainos man nelabai patinka. Pries tai dar buvau naudojusi Maybelline Collosal. Neblogas neblogas...bet... Jeigu laikysime, kad mano skaleje L'Oreal yra 10 balu, tai Collosal duociau kokius 6...gal 7. Tuo tarpu Mega Plush be abejones gautu 10 !!! Fantastiskai patogus sepetelis (dazantis as vis sugebu issitepti tusu virsutini voka doh.gif sis sepetelis neteplioja, puikiai padazo visas blakstienas), fantastiskas ilginimo ir storinimo efektas (pastoviai sulaukiu klausimu ar cia mano naturalios blakstienos smile.gif ) ir kaina bene perpus mazesne nei L'Oreal tusu. Seniai neturejau tokio gero tuso !
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2014 08 31, 00:03)
labai maloniai nustebino Maybeline The Mega Plush Mascara. Ziauriai maloniai. Siaip esu prisiekusi L'Oreal tusu gerbeja. Tik ju kainos man nelabai patinka. Pries tai dar buvau naudojusi Maybelline Collosal. Neblogas neblogas...bet... Jeigu laikysime, kad mano skaleje L'Oreal yra 10 balu, tai Collosal duociau kokius 6...gal 7. Tuo tarpu Mega Plush be abejones gautu 10 !!! Fantastiskai patogus sepetelis (dazantis as vis sugebu issitepti tusu virsutini voka doh.gif sis sepetelis neteplioja, puikiai padazo visas blakstienas), fantastiskas ilginimo ir storinimo efektas (pastoviai sulaukiu klausimu ar cia mano naturalios blakstienos smile.gif ) ir kaina bene perpus mazesne nei L'Oreal tusu. Seniai neturejau tokio gero tuso !

Dėkui už atsiliepimą - pabandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Išbandžiau naująjį Rimmel tušą su arganų aliejumi - patiko, tikrai suteikia apimties, bet neapsunkina, labai lengvai nusiplauna, jokių gumuliukų, nebyra smile.gif
Tik apatines blakstienas bent man su juo sunku gražiai nudažyti - tik vienas šio tušo minusas.
Atsakyti
QUOTE(Quietly @ 2014 08 31, 15:45)
Dėkui už atsiliepimą - pabandysim  mirksiukas.gif


Pamirsau pamineti, kad bent jau man sis tusas ''sviezias'', tik atidarytas daze labai nekaip. Buvo toks gan skystas, tad ant blakstienu nelabai jis matesi. Bet po kokios savaites pradejo daryti stebuklus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2014 08 31, 23:14)
Pamirsau pamineti, kad bent jau man sis tusas ''sviezias'', tik atidarytas daze labai nekaip. Buvo toks gan skystas, tad ant blakstienu nelabai jis matesi. Bet po kokios savaites pradejo daryti stebuklus biggrin.gif

aha, as kiek bandžiau Maybelline su visais tas pats smile.gif
Atsakyti
Kuris geresnis? YSL volume effet faux cils ar YSL volume effet faux cils shocking?
Atsakyti
QUOTE(sannioks @ 2014 09 05, 17:49)
Kuris geresnis? YSL volume effet faux cils ar YSL volume effet faux cils shocking?

YSL Baby doll
Atsakyti
Labas.gal kuri esate bandžiusi Charlotte Tilbury tušą? vilioja išmeginti, bet reiktų pradžiai atsiliepimų smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif Gal galetumet rekomenduoti riecianti ir netepanti voku tusa? Mano vokai uzkrite, lieciasi prie blakstienu... Jau kokie 2metai nesugebu rasti netepliojncio tuso. Naudojau Dior iconic- lipino ir tepe vokus. Po to Dior iconic overcurl-patiko, bet tepe vokus. Siuo metu naudoju Lancome Hypnose doll eyes(waterproof)- padazo aplipindamas gumuliukais, kazkiek pariecia,uz poros val tepa vokus, vakarop pradeda trupet. Dar problema kad neimanoma nuvalyt, net su spec akiu valikliu. Kiekviena vakara 30min sveiciu tusa nuo akiu ir ryte vistiek atsikeliu pajuodusiais paakiais doh.gif Kaip gerai vasara su priaugintom blakstienom, dabar vel su tais tusais terliotis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 09 14, 10:46)
Sveikos!  4u.gif  Gal galetumet rekomenduoti riecianti ir netepanti voku tusa? Mano vokai uzkrite, lieciasi prie blakstienu... Jau kokie 2metai nesugebu rasti netepliojncio tuso. Naudojau Dior iconic- lipino ir tepe vokus. Po to Dior iconic overcurl-patiko, bet tepe vokus. Siuo metu naudoju Lancome Hypnose doll eyes(waterproof)- padazo aplipindamas gumuliukais, kazkiek pariecia,uz poros val tepa vokus, vakarop pradeda trupet. Dar problema kad neimanoma nuvalyt, net su spec akiu valikliu. Kiekviena vakara 30min sveiciu tusa nuo akiu ir ryte vistiek atsikeliu pajuodusiais paakiais  doh.gif Kaip gerai vasara su priaugintom blakstienom, dabar vel su tais tusais terliotis... verysad.gif

turiu visiskai pigu (apie 5 dolerius biggrin.gif ) azijietiska, pirktas internetu, jau ne pirmas ir ne paskutinis sio gamintojo - Tony Moly.
tusai yra keliu rusiu zinoma, tarp ju ir rieciantys... kaip uz tokias kainas tai tusai 10 balu..
ju niuansas - jie nevalomi valikliais, pieneliais, prausikliais ir tt, o nusiplauna siltu vandeniu (lyg 38 temp, jei jau konkreciau ivardinti), tik juo wink.gif ir ne siaip nusiplauna o kiek sudrekinus blakstienas tusas ''nueina'' tokiais gumuliukais/trupinukais smile.gif
tad kalbant apie jusu problema - uzkritusius vokus, kuriuos tepa tusas - turetu toks variantas tikti, nes tusas tirpus tik siltame vandenyje... nei riebaliukas nuo vokiu, nei trintis voko su blakstienomis neturetu veikti to tuso smile.gif

bet pagal jusu aprasytus naudotus/naudojamus tusus, speju kad renkantes brangesnes priemones, tad tokio tipo tusus turi Kanebo smile.gif


Kanebo:
user posted image

Tony Moly:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 18 rugsėjo 2014 - 12:39