Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

QUOTE(Karina123 @ 2014 09 28, 20:54)
kokie atsiliepimai apie Lancome tušą?



lancome hypnose orginalioji(ne star, babydoll ar drama)
nors man pats paciausias buvo lancome oscilattion, guminiu sepeteliu, bet LT jo nera pirkt kiek klausinejau
Atsakyti
Nusipirkau antra Estee Lauder 'sumptous' tusa, nes pirma naudojau pavasari ir super patiko, blakstienos tobulos buvo. Bet kad menesis praejo kaip atidarius antraji, o jis man nebepatinka - nei pradzioj gerai daze, nei dabar taip dazo.... Kazkaip palipina, kudokai padazo, nors pirmasis tai nuo pat pirmos dienos tobulai g.gif

Kiek nuvyle ir YSL 'babydoll' - miniuka turejau seniau, dabar vel miniuka turiu, bet atrodo, kad pirmasis graziau ir tankiau padazydavo. Nors naudoju su kitu tusu si, tai visai patenkinta.

Siuo metu naudoju Josie Maran 'argan black oil' ir Too Faced 'better than sex' tusus (miniukus), tai man jie tiek konsistencija, tiek efektu pasidazius, tiek sepeteliais labai panasus. Net ispudis nuo pat atidarymo apie abu labai panasus - tik pradarius kiek spaloki, lipinantys, netvarkingai padazantys buvo (Too Faced vos geriau daze, bet is esmes apylygiai), bet pastovejo ir visai gerai dazo abu. Tik reikia labai kontroliuot save - jei tik nesustoju laiku ir noriu didesniu blakstienu, tai buna uzsitepa tas sluoksnis, po kurio susigadina visas grozis ir sunku sutvarkyt. ax.gif Is esmes gana patenkinta abejais, bet pilno dydzio nepirkciau nei vieno is siu.

Siuo metu laukiu atkeliaujant keliu Tarte tusu miniuku ir nusipirkau daug kartu tureta Covergirl 'lashblast' (orandzinej pakuotej), tai kolkas nemastau apie naujus tusus. Ir siaip sekas su miniukais pastaruoju metu. Bet net neisivaizduoju ka bandyt is tusu toliau.... Seniau labai patikdavo MaxFactor ir Rimel tusai, bet MF cia nera, o Rimel tu paciu paciausiu nebegamina (ar bent nebera prekyboj cia) sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 10 03, 19:26)
Bet net neisivaizduoju ka bandyt is tusu toliau....

man labai patiko armani eyes to kill wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2014 10 03, 21:51)
man labai patiko armani eyes to kill  wub.gif


Bandzius si, bet nesuzavejo - lipino, nebuvo wow efekto.
Atsakyti
Mano trumpoms ir lieknoms biggrin.gif blakstienoms, kurios megtu list atgal i vokus labai patinka Dior Iconic. Dar geras Givenchy Noir couture, bet nuo pastarojo puse blakstienu islakste doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noir couture @ 2014 10 04, 09:32)
Mano trumpoms ir lieknoms  biggrin.gif  blakstienoms, kurios megtu list atgal i  vokus labai patinka Dior Iconic. Dar geras Givenchy Noir couture, bet nuo pastarojo puse blakstienu islakste  doh.gif


Kaip suprasti lįst atgal į vokus? blush2.gif

Atsakyti
Jau antra tūbelė L'oreal voluminous 4x
user posted image
Mano blakstienos ilgos, riestos, tai dar pailgina, labai juodos spalvos, nesulipina. Gražiai dažyt pradėjo po kokios savaitės
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 04, 14:05)
Kaip suprasti lįst atgal į vokus? blush2.gif


Gal idomiai issireiskiau, bet vokai mano uzkrite kiek, ir jei dar vos paburke buna, tos blakstienos dar trumpesnes rodos
Atsakyti
Merginos patarkite koki tusa uzsisakyti lauktuviu is JAV.

Labai megstu stipriai tankinancius ir ilginancius, o jei dar ir rieciantis butu is vis super.

gal is YSL ar Clinique ka nors?

Is anksto aciu!
Atsakyti
QUOTE(Jurginas_Vilnius @ 2014 10 08, 00:38)
Merginos patarkite koki tusa uzsisakyti lauktuviu is JAV.

Labai megstu stipriai tankinancius ir ilginancius, o jei dar ir rieciantis butu is vis super.

gal is YSL ar Clinique ka nors?

Is anksto aciu!



as jei prasyciau, tai prasyciau kazko is siu:
Lancome ocsillation( guminiu sepeteliu, usa dar yra, lt senai nemaciau)
Lancome hypnose orginaliaja versija
YSL babydoll
Atsakyti
Atejau pasiskusti YSL shocking tusu. Dazo neblogai (nebutu kartotinas, bet efekta norima galima islauzti). Ale kad trupa dar galeciau ignoruoti, bet mano akys eme priekaistauti.

Menesi panaudojus, keikiuos, kad nepirkau savo mylimo chanel volume.

Ms.Blonde: kur gaunat miniukus pirkt? Macys, Sephora?
Atsakyti
QUOTE(Jurginas_Vilnius @ 2014 10 07, 23:38)
Merginos patarkite koki tusa uzsisakyti lauktuviu is JAV.

Labai megstu stipriai tankinancius ir ilginancius, o jei dar ir rieciantis butu is vis super.

gal is YSL ar Clinique ka nors?

Is anksto aciu!

Chanel Le Volume wub.gif thumbup.gif
Atsakyti