Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 58 tema

Vakar buvau vizite...
Pakeite granginele, traukiam tarpuka... dave dar elastiku, kad uzsideciau po savaiteles, kad labiau patemtu... ir greiciau uzsidarytu tarpelis...
vizitas buvo trumpas ir nieko nemokejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 03 09, 12:58)
sveika  4u.gif  as dar neturiu breketu, bet va, tu idomiai cia rasai, turbut taip ir buna...todel manau, kad jie visu pirma yra kaip gydomoji priemone, o ne grozio suteikianti...as tikrai ju nesideciau, jei dbr nelystu didziules problemos del blogo sakandzio....tai turbut mano pasirinkimas yra arba laukti kol be dantu liksiu, arba jau geriau buti su pasikeitusiu veideliu, bet su savais dantimis  4u.gif  manau breketai sukurti ne groziui , o pirmiausia, kaip pagalba zmogui  4u.gif  ax.gif  tai va, kai zinau ko nori, tai nebaisu ir tokie pasikeitimai  blush2.gif o jei del grozio, tai tikrai nerizikuociau  blush2.gif

As taip pat turiu gilu sakandi,bet man problemu nesukelia,o kas jums del to yra? As tik noriu kad man bent virsutiniai dantys butu is sono ziurint tiesus,nes jie dabar pasvire i vidu. Kaip merginos cia diskutuoja,kad keicia veido forma,tai as net noreciau pakeisti,nes dabar pas mane iz sono ziurint dantukai i vidu pasvire,tai automatiskai smakras atsikises,nosis ilga ir zemyn atrodo,o dantys butu lygiai,manau visai as pati net grazesne buciau lotuliukas.gif Net man atrodo geriau jau truputi i isore dantukai nei i vidu sugriuve. O gal as cia visai nusikalbu ir neimanoma breketais to padaryti? g.gif Tai va man konsultacija nusikelia,nes issikeliu kitur gyventi,beje arciau vieno miesto kur yra visos orto,tai kaip ir daugmaz nusprendusi pas ka eisiu,jei kuom gales apskritai padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2013 03 09, 14:24)
Vakar buvau vizite...
Pakeite granginele, traukiam tarpuka... dave dar elastiku, kad uzsideciau po savaiteles, kad labiau patemtu... ir greiciau uzsidarytu tarpelis...
vizitas buvo trumpas ir nieko nemokejau smile.gif

Saulute, kada tau zada nuimti?? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilalla @ 2013 03 10, 17:35)
Saulute, kada tau zada nuimti?? g.gif  rolleyes.gif


turbut rudeni...
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2013 03 09, 18:12)
As taip pat turiu gilu sakandi,bet man problemu nesukelia,o kas jums del to yra? As tik noriu kad man bent virsutiniai dantys butu is sono ziurint tiesus,nes jie dabar pasvire i vidu. Kaip merginos cia diskutuoja,kad keicia veido forma,tai as net noreciau pakeisti,nes dabar pas mane iz sono ziurint dantukai i vidu pasvire,tai automatiskai smakras atsikises,nosis ilga ir zemyn atrodo,o dantys butu lygiai,manau visai as pati net grazesne buciau  lotuliukas.gif Net man atrodo geriau jau truputi i isore dantukai nei i vidu sugriuve. O gal as cia visai nusikalbu ir neimanoma breketais to padaryti?  g.gif  Tai va man konsultacija nusikelia,nes issikeliu kitur gyventi,beje arciau vieno miesto kur yra visos orto,tai kaip ir daugmaz nusprendusi pas ka eisiu,jei kuom gales apskritai padeti  smile.gif



Man del blogo sakandzio pradejo dantenos nuo dantu trauktis (dantenu recesija)...zodziu baisu, negrazu ir t.t., nezinau tiesinsim ta sakandi, kad maziau jos trauktusi, bet ka daryt su tom dantenom, kurios jau atsitraukia doh.gif verysad.gif aij nu zodziu baisu man, blogai labai jauciuos schmoll.gif
Atsakyti
koki as baisu sapna sapnavau sianakt doh.gif
kad breketais atsiklijavo, ir tada priekinis kreivas dantukas pasisuko i visiskai kita puse, ir laiko at snargliu kaip sakoma. siaubas. isigandau kad neteksiu priekinio doh.gif buvau su kreivais, dabar visai be doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 10, 20:02)
koki as baisu sapna sapnavau sianakt doh.gif

Man irgi buvo toks laikotarpis, kuomet sapnuodavau griūnančius dantis drinks_cheers.gif Kaip smagu po tokių sapnų pabusti biggrin.gif
Beje, taša, buvau albumuke ir norėčiau pasakyti, kad aš matau pokyčius ax.gif Tavojoj dešinėj pusėj iltinis pajudėjęs ir keliauja į savo vietą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 03 10, 19:07)
Man irgi buvo toks laikotarpis, kuomet sapnuodavau griūnančius dantis  drinks_cheers.gif  Kaip smagu po tokių sapnų pabusti  biggrin.gif 
Beje, taša, buvau albumuke ir norėčiau pasakyti, kad aš matau pokyčius  ax.gif  Tavojoj dešinėj pusėj iltinis pajudėjęs ir keliauja į savo vietą  4u.gif



O, dabar paziurejau foto - nu tikrai kazkas biski kitaip... nors reiktu gyvai matyt paziuret. matai as buvau uzsiciklinus ant priekiniu, ir tik i juos ziurejau doh.gif
o del iltinio to. hm. as maniau kad mano antrukas tas kuris prie iltinio - jis yra i vidu biski palinkes, tai ji reikia isstumt i isore. o iltis kaip ir savo vietoj... g.gif

p.s man atrodo gripas...karsciuoju kazkaip aukstai verysad.gif
Papildyta:
beje, jei kam idomu - prisiminiau idomu fakta. kad pieninius dantukus as turejau tiesus, db prisiminus foto is vaikystes.. bet va jie nenorejo iskrist, bet pastovus jau priekiniai lindo. teko israut pieninius. matyt kazkaip uzsikabino ir sie tau- uzaugo kreivi . abidna...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 10, 21:32)
O, dabar paziurejau  foto - nu tikrai kazkas biski kitaip... nors reiktu gyvai matyt paziuret. matai as buvau uzsiciklinus ant priekiniu, ir tik i juos  ziurejau  doh.gif
beje, jei kam idomu - prisiminiau idomu fakta. kad pieninius dantukus as turejau tiesus, db prisiminus foto is vaikystes..

Juda dantukai, čia faktas thumbup.gif Tikiuos kiek linksmiau tau pačiai pastebėjus pokyčių 4u.gif
Aš irgi pieninius dantukus turėjau tiesius, smagu foto pažiūrėt su gražia šypsena ax.gif Bet matyt žandikaulis buvo per mažas nuolatiniams naujiems dantukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 03 10, 20:45)
Juda dantukai, čia faktas  thumbup.gif  Tikiuos kiek linksmiau tau pačiai pastebėjus pokyčių  4u.gif 
Aš irgi pieninius dantukus turėjau tiesius, smagu foto pažiūrėt su gražia šypsena  ax.gif  Bet matyt žandikaulis buvo per mažas nuolatiniams naujiems dantukams  g.gif



tikrai taip smile.gif
nieko, man tik dziugu kad kol kas man breketai netrukdo(aisku kitaip snekesiu kai pavers) smile.gif bet kartais net pamirstu kas as su jais smile.gif
o cia tik laiko klausimas, kada isitiesint. mano orto sake , kad atejus i antra vizita - jis bus balandzio vidury, priekiniai bus visiskai tiesus.....nu kazkaip as abejoju tuo... matant kaip letai jie juda.

o del sapnu - as labai daznai sapnuoju - dar gerokai pries breketus kad mano priekiniai kreivi, bet norint juos istiesint kazkaip reikia ten kazka padaryt, bet skausmas doh.gif ir tada bijau kad isvis isbyres doh.gif matyt tikrai turiu komoleksa del ju. nors su metais jis sumazejo... o ir kai kurie zmones nesuprato kodel a s juos uzsidejjau...mol - m, o tavo dantys kreivi buvo? as manau kad tai tikrai matosi - ypas is sono ir tam tikru kampu. tai matyt nieks man i burna neziuri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 03 10, 19:58)
Man del blogo sakandzio pradejo dantenos nuo dantu trauktis (dantenu recesija)...zodziu baisu, negrazu ir t.t., nezinau tiesinsim ta sakandi, kad maziau jos trauktusi, bet ka daryt su tom dantenom, kurios jau atsitraukia  doh.gif  verysad.gif  aij nu zodziu baisu man, blogai labai jauciuos schmoll.gif

Pas mane apatinio zandikaulio dantu dantenos irgi nusileido daug zemiau, tai dabar taip baisu, kad uzdejus breketus blogiau nebutu, o ir keistas maudimas visada toks jausmas, kad saknis skaudetu...Bet kieklankiaus pas odontologus, higiena dariaus visad sako, kad viskas gerai.. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 10, 21:50)
mano orto sake , kad atejus i antra vizita - jis bus balandzio vidury, priekiniai bus visiskai tiesus.....nu kazkaip as abejoju tuo... matant kaip letai jie juda.

kai kurie zmones nesuprato kodel a s juos uzsidejjau...mol - m, o tavo dantys kreivi buvo? as manau kad tai tikrai matosi - ypas is sono ir tam tikru kampu. tai matyt nieks man i burna neziuri  biggrin.gif

O aš neabejoju, kad iki balandžio vidurio pirmukai bus tiesūs thumbup.gif Orto daug tokių pavyzdžių mačiusi, žino, ką sako 4u.gif Labai lauksiu foto mirksiukas.gif
Tikrai žmonės nepastebi, arba tiesiog nesureikšmina taip, kaip mes. Net jeigu mano atveju artimi žmonės stebėjosi, kam tie breketai, tai tavo atveju tuo labiau biggrin.gif Na, dabar tikrai galim pasakyt, kad imamės gydymo tik dėl savęs ir gerenės pačių savijautos drinks_cheers.gif
Atsakyti