QUOTE(GiedrėM @ 2013 04 12, 13:06)
-Chemine sudėtimi natūralus tiroksinas nuo sintetinio skiriasi minimaliai. Galima pastudijuot formules. Esminis skirtumas - patekimo į organizmą būdas. Natūralus - mažomis porcijomis nuolat išskiriamas į kraują, sintetinis - visa dienos porcija praeina virškinimo traktu, kuris, kaip ir nesutvertas įsisavinti tiroksiną.
--Iš kitos pusės, aš visai džiaugiuosi, kad autoimuninis procesas įsimetė į tą organą, kurio funkciją galima kompensuoti. Blogiau būtų, jei pvz autoantikūnai "ėstų" visas kraujagysles iš vidaus. Nesutikčiau su tom, kurios teigia, kad tiroksinu gydom simptomus. Simptomų gydymas būtų širdies veiklos reguliavimas, svorio mažinimas įv. būdais, nevaisingumo gydymas, tt.
---Autoimuninių ligų kilmė nėra galutinai išaiškinta ir nėra žinoma, kaip autoimuninį procesą nutraukt.
-Man toks vaizdas, kad surašei ką žinai apie tiroksiną, nors nelabai įsigilinusi situaciją. Čia visiškai nereikalinga studijuot chemines formules. Nereikia pult ant žmogau ir vadinti jį "pasaulio bamba" kai pati ne ką daugiau suvoki apie "bambos" situaciją. Kas žmogaus organizme pagamins natūralų tiroksiną pašalinus skydliaukę? --Pirmiausia skydliaukė yra ne organas , bet endokrininė liauka. Jos mūsų organizme niekas negali pakeisti (bent jau negirdėjau). Tad nėra ko džiaugtis. Kaip patirtis rodo (ir šiame forume) ne visiems tinka natūralaus hormono pakaitalas - Ltiroksinas.
---autoimuninių ligų kilmė aiški, bet šias ligas suvaldyti ir išgydyti vargu ar kada pajėgs.Mes nuolat esame veikiami kokių nors svetimų dalelių (antigenų) iš išorės arba pasigaminusių mūsų pačių organizme. Mūsų sugebėjimas atsakyti į tuos antigenus yra įgimtas, nes tam tikras gebėjimas atskirti antigenus formuojasi vaisiui esant motinos organizme, o įgytas - tai tas, kurį mes suformuojame susidurdami per gyvenimą su naujais antigenais. Žmogaus organizmas kinta, prisitaiko arba ne....virusai , bakterijos mutuoja...daugiau vartojama GMO ir visokio
šudo , kurio mes net nežinom. Organizmas nebesugeba atsakyti į antigenus. Tada ir užklumpa autoimuninė liga. Taip kad imunologai visada turės darbo.
QUOTE(maskatukas @ 2013 04 13, 11:23)
sveika, zinai, nepyk, bet prajuokinai, mane ne vienas konsiulimas ziurejo, galvas kraipo, vieni gyde taip, kiti kitaip, o galu gale pasake, kad nieko nezinom,
kaip galima nagrineti liga, jei ja sera 10 zmoniu Lietuvoje?
Papildyta:
Metoprololi geriu, nes jis retina sirdies ritma, kitaip negali medikai jo sumazinti,
as gydausi santariskese jau 3 metai,
25 mg 1 kg,
gal 2, 5 mg 1kg, ?
Ne ten kablelį padėjau

. 25 mg minimali dozė

.
Kaip supratau tau po operacijos atsirado hipertirozė? O prieš tai kaip buvo?
QUOTE(GiedrėM @ 2013 04 13, 14:00)
Na ir į sveikatą, jei pasijuokei. Kalbėjau apie autoimunines ligas apskritai, apie jų mechanizmus ląsteliniame ir biocheminiame lygmenyje. Ir ne apie tave - pasaulio bambą.
Čia mes kalbam ne "apskritai", o apie skydliaukės veiklos sutrikimą . Tiksliau tema "skydliaukės hipofunkcija"