Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Pabaigiau ka tik mulciuoti agurkelius, prisiplesiau dilgeliu pora maisu ir su jom apdejau smile.gif
Atsakyti
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu, kaip patarėt, išskabiau apatinius agurkiukus. Visai gerai jis jaučiais tame šiltnamyje su pomidorais, jokių ypatingų sąlygų nėra

user posted image

O kitoj pusėj Vesiolaja kompanija gyvena biggrin.gif Atrodo, irgi nesiskundžia

user posted image
Atsakyti
Labai dailus agurkeliai wub.gif Ir kiek daug ju bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=daimura,2013 05 23, 07:48]
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu, kaip patarėt, išskabiau apatinius agurkiukus. Visai gerai jis jaučiais tame šiltnamyje su pomidorais, jokių ypatingų sąlygų nėra

Sveiki,pasakykit prašau kuo juos nupurškėt ant lapo matosi melsvos dėmės g.gif
Atsakyti
[quote=Karosė,2013 05 23, 09:10]
[quote=daimura,2013 05 23, 07:48]

Sveiki,pasakykit prašau kuo juos nupurškėt ant lapo matosi melsvos dėmės g.gif
[/quote]

man atrodo, kad tai tik nudžiūvęs vanduo
Atsakyti
Daimura, fainuoliai daigai bigsmile.gif kada seti?
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 05 23, 09:02)
Daimura, fainuoliai daigai  bigsmile.gif  kada seti?

kažkada kovo gale visai, neužsirašiau. Bent jau kol kas aš visai patenkinta tom rusiškom sėklom, dygsta tikrai gerai. Tuos Kustovoj tai reiks gerokai retinti, net bus gaila išmesti, vakar pažiūrėjau po agro, kol kas labai gražiai auga.
Atsakyti
Parodysiu ir as savo.kad ir nedailu,bet darbstu daigeli. Apatinis lapas sugedes,bet nesuku galvos sau del to,o va ta lapa tai nusuksiu greitu laiku rolleyes.gif Cia askeriukas,jau pribaigiau seklu pakeli per kelis metus,daigumas isliko geras. Idomi butu akistata su moringiukais g.gif Vaisiu forma negrazi,nes vyriskio prieziuroj gal sausra patyre kada. Nebudingas pozymis,jei ka jaudina tas klausimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 23 gegužės 2013 - 10:46
Sveikos,

man tai ziuriu uzmegsti agurkiukai nugeltonuoja. Gal galite pasakyti, kas cia galetu buti. Gal ko truksta ar perdaug :nzn
Atsakyti
i lauka sodinat , sejat agurkelius . as galvoju ar dabar persodint laukinius ar palaukt ,kol silciau bus ???

dabar pilnatis beveik ,kaip ir gerai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2013 05 23, 07:48)
O aš visai džiaugiuosi tuo Muravej agurkėliu


labai gražūs agurkai wub.gif
Aš tai pradedu įtart, kad mano Muravei gali ir visai ne Muravei būti g.gif Jau antrą nuotrauką skirtingos mergaitės įdeda, kur patys agurkėliai atrodo kitaip nei pas mane.
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2013 05 24, 01:15)
i lauka sodinat , sejat agurkelius .

mano jau išdygę.
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2013 05 22, 16:19)
šiandien sėjau agurkiukus lauke. sakykit, ar dar reikia agro plėvelės uždėti? unsure.gif

mano nedengti sudygo ir dabar be agro.
Atsakyti