Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmena

g.gif
O man tai maniškis nepasipiršo! nono.gif
Kažkaip savaime gavosi, draugavom ilgai, dukrelės laukėmės.
Nebuvo ant kelio priklupęs, ***** karamba biggrin.gif


Atsakyti
o mano vyras, tai pasipirso ! Nepamirstama akimirka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2006 10 27, 08:20)
o mano vyras, tai pasipirso ! Nepamirstama akimirka  4u.gif

As jau pasakojau savo istorija Valentino dienos skyrelyje, jei ka. Tik paminesiu, kad maniskis, nors ir visai neromantikas, todel ir buvau be galo nustebusi, per Valentino diena nusiveze vakare i Palanga, ir pasipirso ant tilto tongue.gif Bet vestuviu dar nebus nes maziukas pakeliui i pasauli, tai dar meteliams reikes atideti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(gretadan @ 2006 05 26, 14:28)
Sveikos mamytės ir būsimos mamos,
Norėčiau Jums papasakoti savo įsimintiniausią diena gyvenime...(tikiuosi jų dar bus ir daugiau)
Išaušo spalio 18 dienelės rytas...Su draugu susitarėme kad važiuosime apsipirkti į Anykščius (nes buvome kaime)...Tai buvo prieš mūsų abiejų gimimo dienas... Su mumis dar važiavo jo pusbrolis ir jo teta ir visi tylėjo nieko nekalbėjo,man pasidarė labai keista (bet aš nieko jiems nesakiau)
Taigi...Apsipirkome ir nutarėme nuvažiuoti pasivaikščioti prie laimės Žiburio...Aš lipau tais laiptukais ir buvau sugalvojusi norą kad jis kuo greičiau mane vestų .Suskaičiavusi laiptukus ir įmetusi centų prie paminklo atsisukau pasižiūrėti kur yra mano meilė  tongue.gif  Ogi atsisuku ir pamatau savo žmogutį kurį labai myliu,klupintį prieš mane su dėžute kurioje yra žiedukas  wub.gif  tada man gyvenimas pro akis prabėgo ir jis ištarė:"ar tekėsi už manęs",o aš nebežinojau ka ir atskyti ir nepagalvojusi pasakiau "tu durnas" blush2.gif bet aš taip net nenorėjau pasakyti ...aš pasimečiau ir taip pasakiau...Tada jis pradėjo juoktis ir aš pasakiau TAIP  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Man tai yra įsimintiniausia mano dienelė...

Dabar jau kita dienelė laukia,ogi vestuvės,nes mes labai norime turėti vaikučių...

Nepykit kad taip nerišliai parašiau bet taip jau išėjo...
Manau jums tai nelabai įdomu,bet aš norėjau kam nors išsipasakoti

Ačiū kad išklausėte  wub.gif  blush2.gif

super... thumbup.gif
Atsakyti
Kiekviena pasipirsimo istori labai grazi ir kiekvienam labai svarbi (bent jau kai yra ka papasakoti vaikuciams mirksiukas.gif ). Istorijos nepasakosiu, nes ilga su visokiom priliudijom, bet esme ta, kad mano brangiausias zmogutis nuveze mane prie Atlanto vandenyno ir stovint jame iki keliu pasipirso. wub.gif
Atrodo tai neseniai viskas buvo, bet jau ir vestuves spejome atsokti. Bet tikiu, kad tai tik tokiu wub.gif akmirku pradzia, nes kiekvienam po suzadetuviu seka vestuves, po to vaikuciai ir dar daug daug kitu nuostabiu akimirku.
Linkiu visems didziules sekmes ir neblestancios meiles mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano tai visai ne tokia istorija g.gif Viskas prasidejo nuo to, kad man i darba paskambino kazkokia teta ax.gif ir pranese, kad mano vyras dalyvavo zaidime ir mes laimejom "pasimatyma MEGOS akvariume" thumbup.gif .
Pora vakaru su instruktoriumi pasimokem nardyti su akvalangu KKI (kuno kulturos inst.) baseine. Ir stai ta diena, kada MEGOS lankytojai stebes kaip mes neriam i ta vandeni su rykliais doh.gif (beje ju net 6. Ai, maziukai tokie mirksiukas.gif ).
Ir ka jus manot, stovim mes dugne ir staiga mano brangusis issitraukia plakata su uzrasu ar tekesi uz manes blink.gif http://public.fotki....e/img_0127.html biggrin.gif As palinksejau tongue.gif O kai islipom i pavirsiu iteike ir zieduka wub.gif
Cia daugiau nuotraukuciu is akvariumo mirksiukas.gif http://public.fotki....uves_akvariume/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 21 lapkričio 2006 - 13:38
na jau labai graziai tavo vyras cia sugalvojo!!! wub.gif
super!!! thumbup.gif
Atsakyti
ech...man irgi smagu savaja meiles istorija prisiminus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 11 21, 11:36)
Mano tai visai ne tokia istorija g.gif  Viskas prasidejo nuo to, kad man i darba paskambino kazkokia teta ax.gif  ir pranese, kad mano vyras dalyvavo zaidime ir mes laimejom "pasimatyma MEGOS akvariume" thumbup.gif .
Pora vakaru su instruktoriumi pasimokem nardyti su akvalangu KKI (kuno kulturos inst.) baseine. Ir stai ta diena, kada MEGOS lankytojai stebes kaip mes neriam i ta vandeni su rykliais  doh.gif  (beje ju net 6. Ai, maziukai tokie  mirksiukas.gif ).
Ir ka jus manot, stovim mes dugne ir staiga mano brangusis issitraukia plakata su uzrasu ar tekesi uz manes blink.gif  http://public.fotki....e/img_0127.html biggrin.gif  As palinksejau tongue.gif  O kai islipom i pavirsiu iteike ir zieduka wub.gif
Cia daugiau nuotraukuciu is akvariumo mirksiukas.gif http://public.fotki....uves_akvariume/

Labai smagi istorija, keistoka, bet bus bus ka prisiminti. Ir foto SUPER!!!
Atsakyti
Labai smagu buvo skaityti visas pasipirsimo istorijas 4u.gif Gera ir man savaja prisiminti clap_1.gif. Musu istorija nera tokia isskirtine kaip, kad buvo pasakota apie pirslybas akvariume tarp rykliuku, bet...vistiek nepamirstina.
Mano (dabar jau vyras) nera romantikas, beje ir as pati tokia nesu nail.gif
O buvo taip: naujieji metai arteja, as nieko nezinau ka mes veiksmie, kur ir su kuo svesime, maniskis man liepe tuo nesirupinti g.gif Naujametini vakara jis mane kazkur vezas, pakeliui supratau, kad i Palanga nono.gif Na, galvoju, bus smagu dviese sutikti Naujuosius prie juros. Nueiname i kavine, pavakarieniaujame, ramiai pasedime romantiskoje aplinkoje ir artejant vidurnakciui susiruosiame keliauti prie juros. Vidurnaktis, ant tilto daug zmoniu, saudo fejerverkai, visi linksminasi ir staiga maniskis klaupiasi ant keliu, istraukia dezute su ziedu ir praso, kad uz jo tekeciau wub.gif Is nuostabos prarandu kalbos dovana tik palinkcioju ir puolu ji apsikabinti ir pabuciuoti wub.gif
Na, o dabar mes jau 1,5 metukai kaip susituoke wub.gif
Atsakyti
na as manau kiekviena istorija yra isskirtine.
neisskiriant ir jusu!!! mirksiukas.gif
labai grazu!!!
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės ir ne mamytės, džiugu skaityti jūsų istorijas, ašaros rieda žandais, kai skaitau. Noriu ir aš pasidžiaugti smile.gif Kartu gyvename jau 4 metukai, buvo visko ir pykčio ir juoko, išsiskyrimų ir susitaikymų . . . Dėl mūsų santykių labiau stengiausi aš nei jis. Gal todėl, kad 5 metai skirtumas tarp mūsų. Tačiau dabar mano draugas skiria man labai daug dėmesio, stengiasi būti dėmesingas ir sakė, kad ruošia man staigmeną. Neturiu aš tos nuojautos, kuria galima nuspėti kas bus, bet būtent dabar manau, kad jis man pasipirš. Apie tai pradėjau svajoti jau po 1 metų mūsų bendro gyvenimo. O dabar ir pati nesuvokiu ar to noriu. Tačiau ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau jis to nori. Jausmas neapsakomas, žiūriu į jį ir nepažįstu žmogaus, kaip gali šitaip viskas apsiversti. Tikiuosi taip ir bus kaip galvoju wub.gif tai turi įvykti rytoj, laukiu nesulaukiu ax.gif
PS: sėkmės jums visoms, o kulminaciją parašysiu ryt . . . arba poryt blush2.gif
Atsakyti