Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(saulyte525 @ 2013 05 27, 16:44)
Girdėjau gerą asiliepimą, jaučiu pažiūrėsiu "Одиноким предоставляется общежитие" su Gundareva: http://rutracker.org...c.php?t=3571476

Kažkada berods mačiau, senai, bet jau nepamenu g.gif

Šiandien apturėjau renginį...2 valanda sboulinge su 7 7-mečiais vyrukais blink.gif doh.gif
Iš pradžių lyg ir ramiai žaidė, o paskui swoon.gif Siaubas......
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
linkejimai visoms is pajurio 4u.gif 4u.gif
vakar pradejau ziuret_Разведчицы (2013)_labai idomus, uzkabino. Apie merginas, kurios kazkuo prasikalte valstybei, istoja tarnaut ne savo noru i karininku mokykla. Ja sten mustruoja, jos ruosiamos, su jomis dirbama. Ir yra 2, kurios viena kitos neapkencia (asmeniniai reikalai),tai kaip sakant vyksta kova uz buvi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 28 gegužės 2013 - 08:04
QUOTE(Visgi @ 2013 05 24, 13:32)
„Легенда для оперши“ /2013/
''Легенда №17'' /2013/
''Красотка'' /2013/
''Поцелуйте невесту!'' /2013/
''Семин. Возмездие'' /2013/
„Агент‘‘ /2013/

aciu uz naujienas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos user posted image
Kaip jums vakar vakare vejas soktelejes? blink.gif (klausiu vilnieciu). Siaubas doh.gif Sedejau kaip tik pas puske terasoje nugara ties tokiu ilgu dideliu terasos stiklu, akimirksniu net sureguot nespejau kaip vejas su tokia nenormalia jega isstume stikla ant manes, nesuprantu kaip krisdamos stiklo sukes nesuzeide nei galvos nei kaklo perpjove, jei buciau tuo metu atsisukus veidu tai tikrai veida butu supjauste doh.gif O sukiu kiek paziro o garsas koks buvo blink.gif Staiga sokau, galvojau gal nugara supjauste nes is soko nieko nepajutau, nubegau pasitikrinti- jokio idreskimo, jokio drabuzio iplysimo, tik skausmas islikes, nes smugis man i nugara buvo tikrai stiprus, tik spejau galva i pecius itraukti ir susiguzti. Nugara nuo stiklo sedejau tokiu atstumu na gal kokiu kaip lapo A4 formatas, ne daugiau tikrai.
Atejus namo ir atsigulus i lova dekojau ir dekojau Dievuliui ir angelui sargui, kad mane saugojo tuo metu. unsure.gif

Paziurejau as sita. Toks paprastutis, lengvutis.
QUOTE

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 26, 18:20)
Ziuriu Bezdna,man patinka drinks_cheers.gif siuzetas kazko panasus i Igra.
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 27, 10:40)

Vakar pabaigiau Beznda,
patiko thumbup.gif


Jei patiko, ir dar + panasu i Igra tai teks turbut paziureti progai pasitaikius user posted image
QUOTE(Julsita @ 2013 05 26, 19:39)
vidurinelis priejo Pirmosios Komunijos,tai ir baznycioj pabuvojom..
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 26, 20:22)

mažėliui šiandien stuktelėjo mokyklinis amžius


Kad ir paveluotai, bet vis tiek- Sveikinimai! Vienam, kad papylde kataliku gretas, o kitam, kad ne uz ilgo skambant skambucio aidui papildys pirmokeliu gretas 4u.gif
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 27, 19:14)
Šiandien apturėjau renginį...2 valanda sboulinge su 7 7-mečiais vyrukais blink.gif  doh.gif
Iš pradžių lyg ir ramiai žaidė, o paskui  swoon.gif Siaubas......

Niu ir kas nutiko? Šėliot pradejo ar kas? Tikiuosi, kad be ranku luziu apsejot user posted image
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 28, 08:46)
linkejimai visoms is pajurio

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 27, 13:40)
Su musu tautiete Агния Дитковските user posted image

„Агент‘‘ /2013/
анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1093011

user posted image

Vakar dvi serijas pasiziurejau. Nieko toks. Nors yra daug liapsusu(pvz, ilipa i masina su barzda, islipa jau nuskustas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 28, 10:42)
Vakar dvi serijas pasiziurejau. Nieko toks. Nors yra daug liapsusu(pvz, ilipa i masina su barzda, islipa jau nuskustas) ax.gif

Oi geras lotuliukas.gif
Visgi,tavo angelui sargui daug 4u.gif Tikrai gerai darbuojasi thumbup.gif Pas mus tai kazkaip nepastebejau,kad butu toks stiprus vejas g.gif
O as pradejau ziuret Bерю,bet nezinau,nelabai jis man kazkaip..Turbut nebaigsiu g.gif
Atsakyti
Netikėtai peržiūrėjau "Ziemskij doktor" visus tris sezonus, kažkaip užkabino. Gal ką panašaus rekomenduot galit? ax.gif
Atsakyti
Siunciu Краплёный g.gif
http://kinozal.tv/de....php?id=1078510
Atsakyti
user posted image Paziurejau dar ir si. Tai cia toks apie user posted image Man labai fainai ziurejosi. Juolab, kad Юрий Батурин yra vienas is mano favoritu (kaip beje ir Илья Шакунов), ir man patinka kaip jis vaidina personazus filmuose su humoro elementais. Jam tai puikiai pavyksta. Perfect.

QUOTE
''Любовь из пробирки'' /2013/
анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1084682
user posted image



QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 28, 10:42)
Nors yra daug liapsusu(pvz, ilipa i masina su barzda, islipa jau nuskustas) ax.gif

Nugis reikejo apsimest, kad nepastebejot user posted image

Jo, pro ziurovu akylas akis niekas nepraslysta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 gegužės 2013 - 13:01
QUOTE(Tepaluota @ 2013 05 28, 11:45)
Netikėtai peržiūrėjau "Ziemskij doktor" visus tris sezonus, kažkaip užkabino. Gal ką panašaus rekomenduot galit? ax.gif

Tai tu daktarisku daug yra,ar norit butent apie kaimo daktarus?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 05 28, 11:45)
Netikėtai peržiūrėjau "Ziemskij doktor" visus tris sezonus, kažkaip užkabino. Gal ką panašaus rekomenduot galit? ax.gif

"Ženskij doktor" smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Visgi, gerą angelą sargą turi 4u.gif

Vakar per teliką nužiūrėjau šitą
http://serialu.net/l...-protiv-straha/
Atsakyti