Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(Emoli @ 2013 06 19, 22:07)

aisku, visada norisi moket maziau , bet svarbu , kad gerai mirksiukas.gif ...
gal ir uozuolaidiniu medziagu gali pasiulyti?
Atsakyti
Laba diena, mergaitės 4u.gif
norėčiau paklausti Jūsų patarimo - kur pasisiūti užuolaidas, kai medžiagą jau esu nusipirkus? Radau medžiagą, nusipirkau, o dabar ieškau, kas galėtų pasiūti užuolaidas (naktines ir dienines vienam kambariui bei dienines - kitam kambariui) ir baigiu prapulti į nevilitį, nes salonai, kuriuos radau internete, užsiima siuvimu tik tuomet, jei medžiagą perki pas juos (salonams tai suprantama), bet tokios pačios politikos laikosi net mūsų Senukai unsure.gif

Taigi, ką patarsite, rekomenduosite? Būsiu iš ansto dėkinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena85 @ 2013 07 02, 10:04)
Laba diena, mergaitės 4u.gif
norėčiau paklausti Jūsų patarimo - kur pasisiūti užuolaidas, kai medžiagą jau esu nusipirkus? Radau medžiagą, nusipirkau, o dabar ieškau, kas galėtų pasiūti užuolaidas (naktines ir dienines vienam kambariui bei dienines - kitam kambariui) ir baigiu prapulti į nevilitį, nes salonai, kuriuos radau internete, užsiima siuvimu tik tuomet, jei medžiagą perki pas juos (salonams tai suprantama), bet tokios pačios politikos laikosi net mūsų Senukai unsure.gif

Taigi, ką patarsite, rekomenduosite? Būsiu iš ansto dėkinga blush2.gif


man Siaures Miestelyje, kitoj gatves pusej nei Rimi, uzuolaidu salone pasiuvo is mano atsinestos medziagos smile.gif is ju pirkau tik juostele, kuri virsuj tvirtinas
Atsakyti
Gal kas susidūrėte su tokio tipo langais smile.gif Neįsivaizduoju kokius karnizus pakabinti, kad gerai atrodytų ( aišku lengviausia išeitis būtų roletai) bet aš noriu užuolaidų, man jos priduoda jaukumo smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kas prekiauja audinukais the art of Furus, esu nusiziurejus viena audinuka black outa miegamui, dabar ieskau tik kainu palyginimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2013 07 02, 21:26)
Gal kas susidūrėte su tokio tipo langais smile.gif Neįsivaizduoju kokius karnizus pakabinti, kad gerai atrodytų ( aišku lengviausia išeitis būtų roletai) bet aš noriu užuolaidų, man jos priduoda jaukumo smile.gif

user posted image

Aš kabinčiau romanetes arba austrijietes. O jums norisi iki žemės?
Papildyta:
QUOTE(Klasta @ 2013 06 21, 13:08)
aisku, visada norisi moket maziau , bet svarbu , kad gerai  mirksiukas.gif ...
gal ir uozuolaidiniu medziagu gali pasiulyti?

Pigiau ne visada yra geriau. Bent aš tokią nuomonę susidariau. Buvau pirkus romanetes iš turgaus. Po pirmo išplovimo užuolaida praktiškai buvo nebenaudojama unsure.gif
Užsisakiau iš Užuolaidų namų (Avitelos 4a.) Nepigu, bet svetainėj turiu jų siūtas gražias širmas. Va įmetu seniai darytą foto biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Emoli,2013 07 03, 09:56]
Aš kabinčiau romanetes arba austrijietes. O jums norisi iki žemės?
Papildyta:


Man norėtųsi iki žemės, bet va kaip su karnizu daryt, gal yra kokiu lenkiamų per kampus g.gif
Atsakyti
[quote=Bluko,2013 07 03, 11:46]
[quote=Emoli,2013 07 03, 09:56]
Aš kabinčiau romanetes arba austrijietes. O jums norisi iki žemės?
Papildyta:
Man norėtųsi iki žemės, bet va kaip su karnizu daryt, gal yra kokiu lenkiamų per kampus g.gif
[/quote]
Yra lanksčių karnizų. Tokia lanksti plastikinė juosta, kurią gali išlankstyti kaip nori. Bet nežinau, ar Jūsų atveju ji tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emoli @ 2013 07 03, 09:56)

Sveiki,
Kiek Jums kainavo sis grozis?
Jei nenorit rasyt viesai, parasykit i az ax.gif
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 07 03, 15:39)
Sveiki,
Kiek Jums kainavo sis grozis?
Jei nenorit rasyt viesai, parasykit i az ax.gif
Is anksto dekoju 4u.gif

Tai buvo prieš kokius 5 metus 4u.gif jos tada man kainavo jei gerai pamenu apie 1300lt su bėgeliais.
Atsakyti
sveikos, noriu i nama ritininiu roletu, na statybos stadija dar, tad ieskau nebrangiu, kad nesimatytu per nemazus langus nieko uzdegus sviesa. Gal galite pasiulyti is kur nusipirkti, pasikabintumem patys, cia siauliuose....
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 03, 22:47)
sveikos, noriu i nama ritininiu roletu, na statybos stadija dar, tad ieskau nebrangiu, kad nesimatytu per nemazus langus nieko uzdegus sviesa. Gal galite pasiulyti is kur nusipirkti, pasikabintumem patys, cia siauliuose....

Senukuose,Ermitaze,Jysk...Yra kokiu nori spalvu,rastu,plociu ir ilgiu
Atsakyti