Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(Kitokia. @ 2013 07 03, 23:25)
Senukuose,Ermitaze,Jysk...Yra kokiu nori spalvu,rastu,plociu ir ilgiu



na pas mane nestandartiniai langai, o juos karpo, padaro pakabinimui kokio reikia ilgio?
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 04, 07:57)
na pas mane nestandartiniai langai, o juos karpo, padaro pakabinimui kokio reikia ilgio?

Nekarpo,jau yra supakuoti gamykliskai,bet tikrai gana platus plociu pasirinkimas ir spalvu gama gana didele,ne stebuklas,bet jei reikia laikinai,tai manau kad visai neblogi jie.Pas mama jau kokie 4 metai virtuveje sudeti,kol kas veikia puikiai,niekas nesugedo thumbup.gif
Pasidairyk cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia.: 04 liepos 2013 - 22:36
Noriu pasisiuti uzuolaidas su ziedais. Skaiciau, kad yra kazkokia spec juostele su skylutemis, pagal kuria galima uzuolaidoje iskirpti apvalias skyles ir po to suspausti ziedus. Ar teko su kazkuo panasiu susidurti? 4u.gif

Atskirai ziedu randu parduoti, bet tokios juosteles - nelabai g.gif

user posted image

saltinis
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2013 07 02, 18:22)
man Siaures Miestelyje, kitoj gatves pusej nei Rimi, uzuolaidu salone pasiuvo is mano atsinestos medziagos smile.gif is ju pirkau tik juostele, kuri virsuj tvirtinas

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 07 05, 16:10)
Noriu pasisiuti uzuolaidas su ziedais. Skaiciau, kad yra kazkokia spec juostele su skylutemis, pagal kuria galima uzuolaidoje iskirpti apvalias skyles ir po to suspausti ziedus. Ar teko su kazkuo panasiu susidurti?  4u.gif

Atskirai ziedu randu parduoti, bet tokios juosteles - nelabai  g.gif

user posted image

saltinis

Manau, kad visai nebūtina pirkti tokią juostelę. Užtenka paprastos klijuojamos žiedų juostos. O skyles galima iškirpti apsibrėžus pagal vidinį žiedo apskritimą, darbo, aišku, daugiau. Svarbu, kad ant užuolaidos būtų porinis žiedų skaičius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 07 04, 22:32)
Nekarpo,jau yra supakuoti gamykliskai,bet tikrai gana platus plociu pasirinkimas ir spalvu gama gana didele,ne stebuklas,bet jei reikia laikinai,tai manau kad visai neblogi jie.Pas mama jau kokie 4 metai virtuveje sudeti,kol kas veikia puikiai,niekas nesugedo thumbup.gif
Pasidairyk cia  4u.gif


bet čia jau su visu mechanizmu kaina ar be? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 05, 17:45)
bet čia jau su visu mechanizmu kaina ar be?  blush2.gif

Su mechanizmu,tik mechanizmas neuzdengtas,na ne toks kaip kad buna ant plastikiniu langu panasus i siuos,o gal ir tokie pat ax.gif
Atsakyti
labas


Gal kas siuva Šiauliuose uzuolaidas g.gif
i az ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2013 07 02, 21:26)
Gal kas susidūrėte su tokio tipo langais smile.gif Neįsivaizduoju kokius karnizus pakabinti, kad gerai atrodytų ( aišku lengviausia išeitis būtų roletai) bet aš noriu užuolaidų, man jos priduoda jaukumo smile.gif

user posted image


gal kils minčių pažiūrėjus šiame puslapyje siūlomus variantus smile.gif kaip tik prieš pora dienų žiūrėjau smile.gif
http://oduva.lt/uzuo...aino_sprendimai
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2013 07 14, 22:38)
gal kils minčių pažiūrėjus šiame puslapyje siūlomus variantus smile.gif kaip tik prieš pora dienų žiūrėjau smile.gif
http://oduva.lt/uzuo...aino_sprendimai


Ačiū wink.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti kokia maza imone Vilniuje kuri nebrangiai pagamintu roletus ir zaliuzes?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 17 liepos 2013 - 12:48

Sveikos,
gal kas galit rekomenduoti siuvėją Vilniuje, reikėtu romanečių. Ačiū.
Atsakyti