Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(jovka @ 2013 04 24, 16:20)
50kg, o tu?

irgi 50kg,bet prasciau atrodau nei tu,vistik lasiaku daugiau pas mane blush2.gif
Jurgitca,sveika prisijungus 4u.gif
Dauguma cia is musu pradeda nuo Jillian 30day shred programos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitca @ 2013 04 24, 15:28)
Sveikos merginos, radau jusu tema ir noriu jungtis bendrauti taip pat rasti bendraminciu.  blush2.gif  Esme tokia, man 27 m. esu 3mecio sunelio mamyte smile.gif zodziu namu seimininke smile.gif papildomu kg gal ir neturiu bet labai noriu sportuoti del bendros sveikatos ir zinoma stangresnio kuno smile.gif nzn nuo ko pradeti, tad tikiuos surasiu kas man pades ir suteiks info  blush2.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Tikiuos ilgai pas mus užsibūsi 4u.gif

QUOTE(Vijora @ 2013 04 24, 16:01)
irgi 50kg,bet prasciau atrodau nei tu,vistik lasiaku daugiau pas mane blush2.gif
Jurgitca,sveika prisijungus 4u.gif
Dauguma cia is musu pradeda nuo Jillian 30day shred programos 4u.gif


O kada paskutinį kart tu mane matei, kad žinai, kad prasčiau atrodai.
Aš seniau 48kg svėriau, gal nuo tada mane ir pameni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 04 24, 17:09)
Sveika prisijungus  4u.gif Tikiuos ilgai pas mus užsibūsi  4u.gif
O kada paskutinį kart tu mane matei, kad žinai, kad prasčiau atrodai.
Aš seniau 48kg svėriau, gal nuo tada mane ir pameni  biggrin.gif

tongue.gif siaip pamenu,kad kuda buvai,tas 2kg nemanau kad labai jau sudarke figura lotuliukas.gif Na o siaip,tai juk rasai,kad daug sportuoji,judi,tai ir primeciau,kad ir kaip bebutu,raumens tai daugiau pas tave,nei pas mane,kuri tik pora men,kaip sportuoja ax.gif O is to ''isplaukia'' lotuliukas.gif ,kad geresne figuryte turi wub.gif
va,pasiaiskinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 24, 16:01)

Dauguma cia is musu pradeda nuo Jillian 30day shred programos 4u.gif


Sveikos,

Paskaitineju karts nuo karto Jusu tema. I buri negaliu prasytis, nes esu baisi bevale tingine. Anksciau tokia nebuvau. Kaip isvaryt ta tingini ir prisiverst pasportuot?

As niekaip nemoku parsisiut nieko is to pirmo temos puslapio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2013 04 24, 17:16)
Sveikos,

Paskaitineju karts nuo karto Jusu tema. I buri negaliu prasytis, nes esu baisi bevale tingine. Anksciau tokia nebuvau. Kaip isvaryt ta tingini ir prisiverst pasportuot?

As niekaip nemoku parsisiut nieko is to pirmo temos puslapio doh.gif

sveika 4u.gif
pabandyk pasiziureti tas programeles trumpai per youtube smile.gif As taip dariau...O konkreciai 30dayshreda ten ir visa gali rasti mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...c.1.UosySVZycho
Atsakyti
aciu merginos uz silta priemima, tai sakot reikia nuo tos programeles pradeti? hmmm reikia paziuret tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 24, 16:12)
tongue.gif siaip pamenu,kad kuda buvai,tas 2kg nemanau kad labai jau sudarke figura lotuliukas.gif  Na o siaip,tai juk rasai,kad daug sportuoji,judi,tai ir primeciau,kad ir kaip bebutu,raumens tai daugiau pas tave,nei pas mane,kuri tik pora men,kaip sportuoja ax.gif O is to ''isplaukia'' lotuliukas.gif ,kad geresne figuryte turi wub.gif
va,pasiaiskinau  lotuliukas.gif


Ok priimsim tokį pasiaiškinimą, juolab, kad šiandien darbe rodžiau savo paskutinių varžybų nuotraukas, tai bendradarbiai nutarė, kad aš ten smulkiausia biggrin.gif

QUOTE(lifili @ 2013 04 24, 16:16)
Sveikos,

Paskaitineju karts nuo karto Jusu tema. I buri negaliu prasytis, nes esu baisi bevale tingine. Anksciau tokia nebuvau. Kaip isvaryt ta tingini ir prisiverst pasportuot?

As niekaip nemoku parsisiut nieko is to pirmo temos puslapio doh.gif


Sportuok kartu su tinginiu. Žinok kai randi tokią sportinę veiklą, kuri tau teikia malonumą, tai tinginiui vietos nebelieka. 4u.gif
Atsakyti
ne i tema,bet... ax.gif
ar kuri is jusu dalyvauja ar zada dalyvaut akcijoj ''DAROM''? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 04 24, 13:26)
Atsisakius pieno produktu ( del veido odos problemu) , per 2 metus, savaime nukrito 5 kg, dabar jau esu kuda 1.73 ir 51-52 kg. Zinau, kad svoris per mazas, bet as to specialiai nesiekiau. Malonu viska valgyti ir nestore ti. Bet gal but tai tik laikina. blush-anim-cl.gif2:Gal dar  itakos paskutiniu metus turejo bodypump treniruotes.


Aš ir pieno produktų dėl veido nevartoju. Dėl svorio tai nepastebėjau, bet veido odos dar tokios neturėjus, kaip dabar smile.gif Dėl svorio tai negaliu pasakyt, ar susiję, nes aš vienu metu ir baltus miltus ir cukrų nustojau vartot. O pieno produktų daug tokių pavojingų yra biggrin.gif Riebūs sūriai, ledai, varškytės visokios saldžios su cukrum ir uogienėm, sūreliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 24, 16:54)
ne i tema,bet... ax.gif
ar kuri is jusu dalyvauja ar zada dalyvaut akcijoj ''DAROM''? bigsmile.gif

Jau netikėjau, kad šiemet bus, taip murzina visur doh.gif Aš niekada nesu dalyvavusi blush2.gif Toks žmogus ir yra, vis iš kitų laukia blush2.gif Tiesa, vaikystėje tvarkydavom savo kiemą, talka būdavo paskelbta visiems kaimynams, bet aišku, ne visi dalyvaudavo, kai kurie per langą sau ramiai žiūrėdavo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 04 24, 10:47)
seksualiausiomis planetos moterimis apvalesnės kas kartą renkamos ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(erikae @ 2013 04 24, 12:01)
Ku ku 

kas dabar nutiko, kur pradingus? g.gif

QUOTE(Jurgitca @ 2013 04 24, 15:28)
Sveikos merginos,

sveika prisijungus 4u.gif

QUOTE(lifili @ 2013 04 24, 16:16)
Sveikos,


ohoooo, kas užklydo, sveika, sveika biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Vijora @ 2013 04 24, 16:54)
ne i tema,bet... ax.gif
ar kuri is jusu dalyvauja ar zada dalyvaut akcijoj ''DAROM''? bigsmile.gif

neišeis verysad.gif
Atsakyti
Pagaliau baigiau JM 30 days shred pirmą lygį ir judu prie antro!

Džiugu, kad rezultatai, nors ir nedideli, bet matosi: nuo visur maždaug po 1cm paplonėjau, 1kg atsikračiau. Bet visgi gaila, kad tik tiek mažai to svorio krenta. Vadinas teks sportuoti dar sąžiningiau (porą dienų praleidau) ir dar dar labiau žiūrėt ką valgau g.gif

O kada Jums, kas darėt JM shred, pradėjo matytis rezultatai akivaizdūs?
Atsakyti