Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

tai kad as sporto saleje nepersistengiu smile.gif
Atsakyti
O as neskaiciuoju kaloriju,bet gal reiketu.nespeju nieko ir taip,arba nesinori kazka perdaug uzimt...nzn kas cia mane uzpuole,arteja ruduo,gal uztai...
Atsakyti
as tai labai greit ataugau kazkaip ta svori :/ per menesi laiko viska :/ zodziu nezinau ar apsimoka man mest, nes kaskart vis didesnis tas efektas buna, va kai laikiaus tos 1500 dietos tai man i savaite po du kg krito, o kai pradejau normaliai valgyt iskart po 2 ir uzsirideno biggrin.gif
nors siaip tai labai deresuoju dbr nekenciu vel saves sad.gif
Atsakyti
[quote=gabriela smile.gif,2013 08 13, 00:47]
as tai labai greit ataugau kazkaip ta svori :/ per menesi laiko viska :/ zodziu nezinau ar apsimoka man mest, nes kaskart vis didesnis tas efektas buna, va kai laikiaus tos 1500 dietos tai man i savaite po du kg krito, o kai pradejau normaliai valgyt iskart po 2 ir uzsirideno biggrin.gif
nors siaip tai labai deresuoju dbr nekenciu vel saves sad.gif


nedepresuok mergyt,va istekinom,tj vjau tuoj isleisim i nestuke.gif kokia temuke ,tj nesiplesyk ir gyvenimo sau nesitrumpink del ataugtu poros kg biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 08 13, 00:47-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 13, 00:47)
as tai labai greit ataugau kazkaip ta svori :/ per menesi laiko viska :/ zodziu nezinau ar apsimoka man mest, nes kaskart vis didesnis tas efektas buna, va kai laikiaus tos 1500 dietos tai man i savaite po du kg krito, o kai pradejau normaliai valgyt iskart po 2 ir uzsirideno biggrin.gif
nors siaip tai labai deresuoju dbr nekenciu vel saves sad.gif

Tai cia faktas yra, kad jei esi linkusi i apvalumus, tai visa gyvenima turi save priziureti, nes jei galvoji va numeciau, o dabar gryztu prie senu iprociu, tai aisku, kad nieko nebus. Manau, kad numetus, reikia kazkiek laiko, kad organizmas priprastu prie svorio ir ji stengtis islaikyti vietoj kazkiek laiko, o tada jau kazkiek galima sau leisti atsipalaiduoti, bet tikrai manau, kad visa gyvenima, turesiu galvot ka valgau ir kiek valgau. Aisku nera lengva, bet as jau kazkaip pripratau atsisakyti kai kuriu produktu, bet kai labai noriu ir suvalgau, tai per pora sav buvo gryze apie 2 kg, bet va per savaite jie ir nukrito, kai gryzau i darba ir apmazinau vakarinius valgymus, bet tikrai nera taip, kad po 18 val nieko i burna. Tik tiek, kad stengiuos, kazko lengvo uzkasti smile.gif .
Atsakyti
Vakar bandziau neest nuo 6 visa nakti be miego biggrin.gif snd vel jau jauciu nesveikai noriu kazka kramtyt biggrin.gif
As ne tai kad i apvalumus linkus as linkus i pilva, daugiau pas mane viskas normaliai sad.gif niekada neatrodau storule, bet as sau nepatinku nes dustu sad.gif ir siaip rubai man visi braska kazkaip nu kazkaip nepatogiai jauciuos ir pati sau nepatinku, man labai mazai kas pastebi, kad svorio priaugau, nes turbut del ugio ir stambiu kaulu :/
Atsakyti
smile.gif+2013 08 13, 21:45-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 13, 21:45)
Vakar bandziau neest nuo 6 visa nakti be miego biggrin.gif snd vel jau jauciu nesveikai noriu kazka kramtyt biggrin.gif

Taip valgyt norejai? biggrin.gif

Reikejo kokios arbatos pries miega pagert g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 08 14, 10:52)
Taip valgyt norejai? biggrin.gif

Reikejo kokios arbatos pries miega pagert  g.gif


nuuu mineralinio pasistatau dbr :/ vkr irgi iskentejau, MB taisiau pati nebenormaliai valgyt norejua, bet ne gramas nepajudejo is vietos :/ sesiu ant baltymu nuo snd :/
Atsakyti
smile.gif+2013 08 14, 10:22-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 14, 10:22)
nuuu mineralinio pasistatau dbr :/ vkr irgi iskentejau, MB taisiau pati nebenormaliai valgyt norejua, bet ne gramas nepajudejo is vietos :/ sesiu ant baltymu nuo snd :/

Tai nenorek, kad per diena pajudetu rolleyes.gif
Atsakyti
as visko visada noriu cia ir dbr :/ sunku taip biggrin.gif

va sedziu vel trilitriaka arbatos apsikabinus smile.gif)))
Atsakyti
smile.gif+2013 08 15, 00:49-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 15, 00:49)
as visko visada noriu cia ir dbr :/ sunku taip biggrin.gif

va sedziu vel trilitriaka arbatos apsikabinus smile.gif)))

as ir ziuriu kad ir kaip stengiuosi svarstykles nedziugina,ir nesuprantu ,kas cia per velnias g.gif
Atsakyti
apsirijau, nu pasiutimas sueme vel persiedziau iki tokio lygio kad vemt noris... ai zodziu as turiu problemu su tuo persyvalgymu, nebeturiu jegu kovot su tuo svoriu tikrai sad.gif
Atsakyti