Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

smile.gif+2013 08 16, 01:10-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 16, 01:10)
apsirijau, nu pasiutimas sueme vel persiedziau iki tokio lygio kad vemt noris... ai zodziu as turiu problemu su tuo persyvalgymu, nebeturiu jegu kovot su tuo svoriu tikrai sad.gif

aggressive.gif gun_rifle.gif o tai gal reikia susitaikyti su svoriu ir ramiai gyventi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 16 rugpjūčio 2013 - 09:57
Bandziau jau....
Stresuoju jau ziauriai del to naujo darbo, uz savaites reiks soliuot ohmy.gif
Atsakyti
Ka panos? nieks nebesilankot? as siaip ne taip nukraciau du kg blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 08 21, 13:49-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 08 21, 13:49)
Ka panos? nieks nebesilankot? as siaip ne taip nukraciau du kg  blush2.gif

As lankausi, bet gi pati su savimi nekalbesiu lotuliukas.gif saunuole 4u.gif kaip seimyninis gyvenimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 08 23, 16:46)
As lankausi, bet gi pati su savimi nekalbesiu  lotuliukas.gif  saunuole  4u.gif  kaip seimyninis gyvenimas? smile.gif

As irgi uzsuku,bet nieko naujo neradus iseinu.
Atsakyti
Sveikutės, apsimėčiau užsakymus, bandau ir aš grįžti į doros kelią, nes priaugau 3,5 kg, šiandien svarstyklės rodė 73,7 kg sad.gif palaida bala. Jūsų teismui šiandieninė foto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laurencija81 @ 2013 08 25, 21:47)
Sveikutės, apsimėčiau užsakymus, bandau ir aš grįžti į doros kelią, nes priaugau 3,5 kg, šiandien svarstyklės rodė 73,7 kg sad.gif palaida bala. Jūsų teismui šiandieninė foto
user posted image

Mano teismas sako,labai daili moteris stovi.Laikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Saulyte***: 25 rugpjūčio 2013 - 21:22
Sakau labas rytas, nors sunkiai man keliasi šiandien kažkaip, bet kavos išgersiu bus geriau smile.gif
***Saulyte***, ačiū už gražius žodžius, nuo šiandien jau susiimu ir nebekemšu visko iš eilės ...

Dar noriu paprašyti jeigu nesunku pabalsuokite už mano vaikučius paspaudusios ant nuorodos


Tėčio pamaina

ir

Mūsų tarzanė

Ačiū labai

Atsakyti
Sveikos, kaip smagu, kad atsirado gyvybes, nes as irgi nosi vis ikisu ir dingstu. Bet laikausi, tai svoris stovi, bent nekyla blush2.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Pagaliau vasara i pabaiga biggrin.gif Rudeniop viskas stos i savo vezias, tikiuosi svoris irgi biggrin.gif .
Vasaros reziume: priaugus buvau net 4 kg, va ka reiskia atsipalaiduoti.. Dabar turiu pliuso 1 kg,tai jau nebaisu. Vel grieztai nuo 6-tos val. ne kasnio i burna. Kaip kitom vasarele prabego? Kur atostogavot? Kai buvom su seima prie juros, pergyvenom labai didele vetra blink.gif . Miegojom kemperyje, bet buvo ziauriai baisu blink.gif .
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

as buvau isvykus i Skotija, tai sedejau be rysio smile.gif ataugsiu greit viska ka numeciau pries vestuves nes rezimo nulis sad.gif nuo penktadienio pradedu nauja darba ir stos tikiuos viskas i vezes, pms dbr kamuoja tai istinus net neisisveriu, apetitas zveriskas unsure.gif bijau svertis siaubas kazkoks

Laurencija, tu atrodai tikrai gerai smile.gif

Atsakyti
Sveikos,
O kada vel prisidavinet pradesim merginos?As nuo snd pradesiu i sporto sale eit,tj tikiuosi geru rezultatu.
Atsakyti