Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 08 28, 08:32)
Sveikos,
O kada vel prisidavinet pradesim merginos?As nuo snd pradesiu i sporto sale eit,tj tikiuosi geru rezultatu.

Manau, kad geriausiai pradėti rugsėjo pirmą savaitę.
Atsakyti
sveikos,
As vel atostogauju ir vel su valgymu pravalas, bet laikausi kiek isgaledama biggrin.gif . Del prisidavimu manau be rugsejo nieko ir nebus smile.gif
Atsakyti
labas vakaras,

Ne nu rimtai sad.gif nuo ryt pradedu, ciuju jau sveriu kokius 76 vel, nes is drauges jau gavau komplienta kad maciau foto kad pilvas isdribes verysad.gif pasisvert neturiu kur, jauciuos tokia nelaiminga kazkokia, edu tik :/ vel velavo dienos mano, rijau kibirais..... liudna, esu neveksla, numeciau tiek ir vel ataugau, negaliu i save ziuret sad.gif
Atsakyti
Mano snd meniu:
Du kiausiniai. Juoda duona, pomidoras, kava
Sampinjonu ir salieru salotos, pora rukytu vistos sparneliu,
Kava, detox gerimas
Vel kava :/ o boze nesu tiek gyvenime gerus biggrin.gif
Protsinu kokteilis. Obuolys.
Sauja riesutu, mozarelos rutuliukas, pomidoras smile.gif

Visai nk jei ne ta kava biggrin.gif reiks I arbata keist, zalia smile.gif bet tam nsujam darbe visos tokios kavininkes smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 09 03, 00:27-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 09 03, 00:27)
Visai nk jei ne ta kava biggrin.gif reiks I arbata keist, zalia smile.gif bet tam nsujam darbe visos tokios kavininkes smile.gif

Koks naujas darbas ?
Atsakyti
rugsejis...visi atgal i suolus, i disciplinaaaa.... cool.gif as ir sugriztu, stovejau vasara ant vietos.
Atsakyti
Sveikos,sportuoju jau savaite,-1 kg,na jauciuosi lb gerai del sporto,as klube pailsiu,man ten toks relaksas,tureciau laiko as ten visa diena sportuociau.
Atsakyti
Labas vakaras.

Meniu:
Sausi pusryciai su sojos pienu
Kava
Trys sparneliai salotos
Arbata
Sauja riesutu
Saukstas kepeneliu guliaso su salotom
Daug vaisiu
Vitaminu gerimas

Naujas darbas privacioj onkologinej klinikoj smile.gif ruosiu chemijas
Ligoniukam sad.gif truputis popierizmo ir prie kompo sedziu, visoki velnia ten darau biggrin.gif
Uzsakineju vaistus zodziu toks labiau ofisinis tas darbas. Vaistined asistente. Dar tik trecia diena smile.gif
Atsakyti
Meniu:

Du kiausiniai, duonos riekute, pomidoras, kava
Ryziai, kepeneliu saukstas, sauja riesutu, juodo sokolado gabaliukas
pora saukstu morku salotu, kava
vaisiu salotos

Atsakyti
Galvoju uzsuksiu apsidairyt,net masciau kad bus jau tema uzdaryta.o cia ***** mirties taskas .Merginos kur visos,negi jau visos tobulos?
Atsakyti
QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 10 04, 09:52)
Galvoju uzsuksiu apsidairyt,net masciau kad bus jau tema uzdaryta.o cia ***** mirties taskas .Merginos kur visos,negi jau visos tobulos?


O taip flirt.gif
Atsakyti
as vkr uzsukau susinervinau mano pask dvi zinutes. ir nuejau I kita tema sneket biggrin.gif
Atsakyti