Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

Ka as CIA snd valgiau g.gif

2 sumustiniai su saliami + balinta kava
2 pieniskos desreles + pomidoras
Dziuveselis su arbata
Troskinta zuvis (1 gabaliukas) + pomidoras

Ryt kiba iskrovausiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, Gabriela, sveik greiciau, paskalauk su druska gerkle, aisku jeigu gali, man tai padeda, pirmi vaistai man asmeniskai, arba pasikepinu druska ir dedu ant skareles ir apsirisu gerkle irgi gerai karsti anginos istraukia 4u.gif

Ka as siandien valgiau, nugi pasileidau, uzsakymai uzverte nera laiko nei pavalgyti, o po to vakare kaip nezinau kas, atrodo praryti galeciau viska, bet vis sakau sau, kad tiek pasiekiau, tai tikrai nesugadinsiu visko...

Pusryciai balinta kava 300 ml ir magija surelis su kondensuoto pieno idaru kcal gal apie 150;
Pietus: tikriausia nebuvo, nebuvo kada, tai jogurto litras iki 18. 30 buvo isgertas , o ten kcal buvo 600,
Vakariene: troskinys be prieskoniu, be jokiu padazu, troskinta viskas be jokiu priedu tik mesa ir sviezios darzoves, kava balinta, aisku dar po to veliau suvalgiau 6 naminius virtinukus su bulviu kose ir grietine tai kaloriju nakciai apie 400 kcal, ramiai, bet jauciuosi visai gerai, bet siandien jokiu sokoladu, jokiu sausainiu nebuvo, siaip miltiniu nevalgau produktu, nes rugstis man kelia, turiu siek tiek problemu, bet kazkaip matyt nepiktnaudziaujant, retkarciais visai nieko ir aisku siandien baigineju 3 litra vandens ir nespeju eiti i WC biggrin.gif Tai kiek cia tu kcal sunaudojau apie 1200, mazoka, bet uzteks

Net nezinau kiek penktadieni rodys svarstykles, bijau ir lipti biggrin.gif

Kazka dar norejau parasyti bet pamirsau blush2.gif
Atsakyti
As katik is darbo parejau visa serganti, tai suvalgiau duonos puse riekes su desra ir agurko gala, nereik labai saves skriaust kai sergi ania biggrin.gif be tyo vaistu kruva gersiu o ibuprofenas man supykina skrandi jei ant tuscio isgeriu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, grazi siandien diena, pragastroliavom visur su mazium. Mano meniu:

Pora sumustiniu su slapenke ir kava su pienu
Kepta vistos blauzdele, didele bulve ir svieziu kopustu salotos.
Rukyta sonine, bliudas pomidoru salotu su grietine, duona+kava su pienu.
Kokie trys saldainiai (guminukai) blush2.gif .

Jauciuosi apsiryjusi, bet bijau, kad veliau laukia dar alutis, nes turbut vaziuosim prie juros pavakaroti thumbup.gif
Atsakyti
mano meniu:

kiausinis virtas, duona su liesu suriu, slapiankos girezinelis, gabaliukas agurko, kava
sriubos pora samtuku, vistienos gabaliukas keptas be riebalu
sumustinis su vistiena ir darzovemis, sulciu maziukas pakelis, du mandarinai
sriubos pora samtuku vistienos gabaliukas smile.gif

spaudimas nekrenta galva plysta :/

Atsakyti
Sveikuoles ir nelabai.
As zinokit valgau,ir nzn ka ir kiek,nebeskaiciuoju,tik pastebejau kad saldumynai traukt vel pradejo,po savaites turetu mm ateiti,bet man baliukas nusisviecia nemenkas,nesmagu visai...Reik suknios ieskotis ,daug reikalu...
Atsakyti
As irgi valgau. Ne ryju bet ir ne badauju sad.gif nu baisiai sveikatos ner sad.gif
Atsakyti
Sveikutės, paskaičiau tai supratau, kad ne man vienai ne kokia savijauta, atsikėliau šiandien, tai tokia ištinusi, išsipūtusi, dar tos mano dienos atkeliavę yra, tai taip šlykščiai jaučiuosi, vakar tiesiogine ta žodžio prasme apsiėdžiau dar ir kaip, nes svarstyklės manęs šiandien visai nemylėjo sad.gif bet nieko kaip nors gal, bet dar neprisiduosiu, gal ryt mažiau rodys smile.gif

Gero prasidėjusio savaitgalio Jums visoms. Pas mus ryt sugužės artimi žmogiukai Eurovizijos žiūrėti, tai šašlų priraugiau biggrin.gif tai pasisėdijmas nusimato blush2.gif
Atsakyti
Labukas,
Kaip matau ne mane viena svarstykles nepradziugino doh.gif . O vakar atrodo visai tvarkingai valgiau, tik kad vakare alucio viena bokala isgeriau ir kelis gabaliukus keptos duonos ir va, is karto pliusas doh.gif . Tai irgi siandien neprisiduosiu, tikiuosi ryt bus bent kiek geresnis rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Atsikeliau galva uzia sad.gif svarstykles dziugina smile.gif nors ir nebadauju smile.gif ryt visos prisiduodam, kas neprisiduoda salinu is lennteles ir nebededu daugiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisidaviau 4u.gif nepasakyciau kad daug nutirpo.. ale bent jau vis ne pliusas thumbup.gif labai tas svoris svyravo po ano savaitgaliu pliusiuko turejau ana tirpdziau ir va dar i minusa siek teik nuejau biggrin.gif
Ta proga papildziau albumiuka biggrin.gif idejau jau foto nes cia gi toji kur sake kas menesi rodysis doh.gif lotuliukas.gif ale ir siaip kazkokiu pakitimu dideliu nera tai kas butu jei kas menesi deciau g.gif biggrin.gif viesai nieko nesimatytu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka as cia snd suvartojau:

Kava, sumustinis, desros galas, kiausinis
Lazanija su agurku (taip bloga pasidare, nes per riebu buvo)
Sriubytes pora samtuku, popra gabaliuku vistienos, dietinis limonadas


Galva truputi atleido aciu dievui smile.gif
Atsakyti