Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VIII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

Apklausa: Ar žinote, kad Tom Cruise taip pat valgo Paleo? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o as nemoku porcijos paskaiciuoti, man visada per daug gaunasi... o ismesti gaila, jei lieka maisto dar vienam kartui. Jei puse porcijos, tai ismetu.

dar prie visu nervu nugara "susirakinau" vaiku zaislus berinkdama. Nors ant nervu man daznai buna doh.gif
Atsakyti
per tingejima nugara irgi. ziurek kaip mazas vaikas ima ka nuo zemes - ji tupiasi - o mes suauge "gudresni" - lenkiames. taip gaunasi apkrova nugarai, kai turetu but kojom...
Atsakyti
Laba diena

aš ir iš tų, norinčių kg numest, bet šiuo metu, kol pratinuos prie naujo ritmo, į kalorijas ir kiekius dėmesio nelabai kreipiu, tikiuos pats organizmas susireguliuos. Visai malonu tokio plano mitybos laikytis, dar užeina nesvietiški kažko saldaus norėjimo priepuoliai, bet gal greit liausis ( aš šiuo metu ir vaisių nevartoju). Energijos kartais stinga, kartais pabosta tas pats maistas, bet prie blynų irgi netraukia smile.gif

Pradžioj buvo abejonė, nu kaip jūs tą sviestą su viskuo valgot lotuliukas.gif Žiūriu, dabar pačiai jau tinka su viskuo lotuliukas.gif

Mažai rašau, bet paskaitau jus dažnai 4u.gif
Atsakyti
va va Vailet2 biggrin.gif lotuliukas.gif

eisiu troškinį pasidaryt - jaučio liežuvis ir parūkyta žuvis, sumesiu kopūsto, morkų... dabar kapsi kelios dienos likusios čia, tai valgau, kas yra tik, likučius, nupiepusias daržoves biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 08 liepos 2013 - 15:09
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 08, 14:56)

Tiesa, Egliukaszzzz, Pusele, kur tu dingus???? biggrin.gif gsl vėl buvo išlėkę kur papramogaut su lašinių paltim rankinuke? biggrin.gif
Papildyta:


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sveikos 4u.gif
Lendu ir as i eteri, siaip cia lankausi kasdien ir nuo pirmos temos, pasislepus smile.gif ot kantri, bet tik dabar pribrendo reikalas ciupti Paleo..
Ateinu ziniu pasisemt ir energija-sveikata atgaut, kuria itariu pavoges virssvoris.
Su sia mityba draugauju antra savaite, bandau isivesti 2-3 maitinimus, siandien valgiau 11val. trumpai pakepinta mesos gabala su pakaitintu sv.kopustu, morkomis daug kokoso aliejaus, kaip prisikirtau, dar dabar rami, atrodo reiktu apie maista galvoti, bet nera alkio nei laselio, lauksiu kol apsireiks mirksiukas.gif

Jus visos saunuoles 4u.gif , o ziniu bagazas siame forume thumbup.gif thumbup.gif , turiu savo failiuka kuriame daug info is jusu mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(Muera @ 2013 07 08, 11:57)
apie vertima... siaip pagalvojau, kad gal uztektu tik pacios esmes, rekomendaciju tu: ko nevalgyti, ka valgyti, kaip ir po kiek, ka daryti po 30 dienu be tu visu moksliniu paaiskinimu kodel vienaip ar kitaip..


Man kaip tik reiktų motyvacijai tų visų mokslinių paaiškinimų, kad žinot kodėl visa tai renkiesi. Pasikartosiu- gal kuri turit rusišką variantą tos knygos?

QUOTE(Elata @ 2013 07 08, 12:18)
Valgome tris kartus dienoje (arba du, jei taip patogiau). Renkamės kuo natūralesnį maistą, be pridėtinių konservantų, cukraus ir priedų. Su kiekvienu valgyme turime gauti baltymų, riebalų ir angliavandenių daržovių pavidalu (baltymų - delno dydžio, daržovių - kiek telpa, riebalų - nykščio didumo). Neužkandžiauti tarp valgymų, nevalgyti desertų ir vaisių po pagrindinių patiekalų. Tai tiek smile.gif


Pagaliau sužinojau kiek riebalo yra normalu thumbup.gif Dar vienas klausimukas- vakarienei riebalą taip pat valgot? Sedindriukė man atsakė, įdomu ir kaip kitos darot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 08 liepos 2013 - 15:17
QUOTE(Bos @ 2013 07 08, 14:08)



Sveika 4u.gif


Cushy, rusiškai man rodos jos net nėra ir išversta, taip kad... biggrin.gif
Atsakyti
http://www.mann-ivan..._pravilnoy_edy/

gal čia ji?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 07 08, 14:25)



pavardė ta pati, gal ir ta knyga.. biggrin.gif
bet tai omg, nepaliko viršelio o kažkokį lėvą padarę, esmę net praranda knyga biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 15:09)
Wallis, nu, o kaip tie tavo sutinimai ? dingo?

na nedingo, bet apmazejo, siandien ryte vis tiek atsikeliau su kinietiskom akim ir zandai kaip pas ziurkena. Jau ir taip jie nera mazi pas mane, nenoriu didesniu schmoll.gif ir pagurklis jauciasi. nakti budinejau, nes baisingai karsta, dar susapnavau, kad i mano gimtadieni brolis girtas atejo, tai visai prastai lotuliukas.gif bet vakar geriau daug vandens, siandien irgi jau 2 litrus beveik surinkau. galva buvo pradeje skaudeti, tai jau isivaizdavau kaip man smegenys tinsta, pradejau gerti kiekiais kaip po cerka smile.gif) sunku patiket, jau puse keturiu pas mane, o apie valgi nenoriu net pagalvoti dar, anksciau tokiu laiku jau budavau isbadejus kaip vilkas, po "normaliu" pietu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 07 08, 16:25)


taip, cia ta knyga
Atsakyti
Sveikos,

Labai pralinksmino potemės užrašas - 0,5 kg sviesto suvalgyti lotuliukas.gif
Kaip tik grįžau iš provincijos turgaus, pirkau pas bobutę 0,5 kg sviesto. Skanus sviestas thumbup.gif. Visiškai nesulyginsi su pirktiniu, nors ir geriausiu. Aišku, kad iškart tikrai viso nesuvalgysiu. Bet kojas užvertusi styro naminė 3,5 kg višta. Draugė parūpino. Bus skanu patroškinta vištytė su sviestu ir krūva salotų iš savo daržo.
Apsipirkau neblogai vakar turguje: sviesto, pieno, naminio sūrio, lauko agurkų, mėlynių 2 ltr., pomidorų.
Prisiskynėme trešnių, juodųjų serbentų, prisipylėme 10 ltr šaltinio vandens.
Žinau, kad antroje dienos pusėje jau nebegalima valgyti vaisių ar uogų, bet vakare neatsilaikiau, suvalgiau apie 0,5 kg trešnių ir griuvau miegoti.


QUOTE(cushy @ 2013 07 08, 16:08)
Pagaliau sužinojau kiek riebalo yra normalu  thumbup.gif   Dar vienas klausimukas- vakarienei riebalą taip pat valgot? Sedindriukė man atsakė, įdomu ir kaip kitos darot?  smile.gif

Aš vakarais dažniausiai valgau žuvį su salotomis ar kitomis daržovėmis: brokoliais, morkytėmis. Vakarais reikia daugiau baltymų, kažkada skaičiau.
Šiaip aš paprastai valgau taip:
ryte: salotos + sūris+grietinė, kartais skysti kiaušiniai, vaisiai, uogos, arbata. Rytais man stipriai valgyti nesinori.
pietums: mėsa + daržovės, kartais lašinukai su kiaušiniais, kava su grietinėle.
Vakarienė : žuvis+ salotos, daržovės, žalioji arba žolelių arbata.
Taip valgant svoris sumažėjo 1,5 kg ir sustojo.
Džiaugiuosi, kad sustojo, nes daugiau numesti nenorėčiau. Buvo tikslas - sverti 58 kg po gimdymo. Jau tiek ir sveriu. Jei dar kristų, tai pradėčiau valgyti didesnėmis porcijomis. Dabar man užtenka, jaučiuosi soti.
Viskas, bėgu virti naminę vištytę mirksiukas.gif Ji tokia riebi; niam...niam, norisi suvalgyti:) Kalba toji, kuri visą gyvenimą vengė riebalo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijolė46: 08 liepos 2013 - 15:49