Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VIII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

Apklausa: Ar žinote, kad Tom Cruise taip pat valgo Paleo? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Elata @ 2013 07 08, 18:34)
biggrin.gif žiauriai tu čia, "voresta"

jog moksliniais tyrimais įrodyta,

oooo... dabar tik pinigus mokėk, ir įrodys viską, ko pageidauji biggrin.gif

http://www.reuters.c...846626420080619

http://www.panna.org...0051115.dv.html

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 19:16)
oooo... dabar tik pinigus mokėk, ir įrodys viską, ko pageidauji  biggrin.gif

http://www.reuters.c...846626420080619

http://www.panna.org...0051115.dv.html


tas tai tiesa smile.gif
Praėjusią savaitę vienoje Facebook grupė su sedindriuke gynėm paleo. Na, tiksliau peikėm vieno asmeninio trenerio surašytą paleo įvertinimą, kuris neva baisiai paremtas visokiais įrodymais. Pradėjau žiūrėti, tai krūvos klaidų ir įrodymai visai ne įrodymai, o iš konteksto paimtos frazės. Arba remiasi tyrimu, kuris užsakytas ir padarytas JAV žemės ūkio departamento tema apie vegetarinę mitybą. Pfff, tai taip taip, aš tikiu, jog žemės ūkio departamentas padarys tyrimus ir prieis išvados, kad grūdai ir pupelės labai kenkia biggrin.gif Jie gi nekvaili, jiems irgi norisi, kad žemės ūkis kuo daugiau pelno neštų. O geriausia, kad po tyrimu prierašas: Interesų konflikto nėra. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 08 liepos 2013 - 18:25
QUOTE(Elata @ 2013 07 08, 17:22)
o daugiau pelno neštų. O geriausia, kad po tyrimu prierašas: Interesų konflikto nėra. biggrin.gif



su raidele R biggrin.gif

ir dar ten ap6auktos buvom unprofessional bastards morons ir visaip kitaip. patyliukais. idiotės iš didžiosios raidės, mat pamėginom ginčytis su ''profesionalais''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 08 liepos 2013 - 18:28
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 17:04)
vaisiai, uogos kartu su kitu maistu? g.gif


Ne, ne kartu. Pirmiausiai suvalgau ryte uogas arba vaisius, po to darausi salotas ir žaliąją arbatą. 100 gr uogų ar 1 bananas retkarčiais pusryčiams neužtenka:)
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 08, 19:27)
su raidele R biggrin.gif

ir dar ten ap6auktos buvom unprofessional bastards morons ir visaip kitaip. patyliukais. idiotės iš didžiosios raidės, mat pamėginom ginčytis su ''profesionalais''


buvo leista suprasti, kad mes vapščė nieko nesuprantam, paleo niekuo nepagrįsta, o mes čia išsigalvojam. Tyrimai, kuriuos nurodėm mes, buvo pripažinti esantys nieko verti, o va jų pateikti tyrimai tai tiesiog dievo siųsti biggrin.gif
Jei kas norite paskaityti tą vieno trenerio paleo įvertinimą, rasite jį čia.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 17:34)
pamaitinai vėžiuką cukrumi? su tavo problema apskritai reikėtų uogas pamiršti,  bent iki sekančio kraujo tyrimo, o ne puskilogramiais jas valgyti.
nori būtinai paragauti chemoterapijos?  g.gif yra gi keistų žmonių, kurie viską nori išbandyt patys...


Čia buvo tas vienintelis kartas. Šiaip uogas nelabai ir mėgstu. Suviliojo vyras su vaikais guodžiai valgydami. Aišku, reiks jų vengti, ir ten cukrus schmoll.gif

Mano atveju ir mėsos galima 200 gr per savaitę. Skaičiau vienoje knygoje rusų kalba. Belieka tik salotomis maitintis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijolė46: 08 liepos 2013 - 18:49
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 23:18)
mano "ūkio" vartai atdari nuo ryto iki vakaro, ir pvz. šiandie  jame apsilankė šimtai žmonių  be jokių pakvietimų  mirksiukas.gif ir apžiūrėjo mano augintinius

būtinai apsilankysim, jei tam gale būsim smile.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 07 08, 08:53)
su Whagati mes jau truputeli seniau pazistamos, tad priisimu laurus del atvedimo jos i sita tema

kaip aš džiaugiuosi, kad visai atsitiktinai čia užklydau smile.gif


Laba diena smile.gif

dar viena diena su paleo, nuostabu smile.gif

Guliu šiandiena ir galvoju, nu kas nutiks jei suvalgysiu kokią saldžią bandelę, nu kas nutiks, kiek aš prarandu nevalgydama saldėsių ir įvairiausių skanumynų biggrin.gif ačiū D, užteko sveiko proto save suvaldyti, nes žinau, kad vieną kartą paragavus, viską sugadinčiau, o anksčiau nesuvaldydavau niekaip smile.gif


O ar galima lęšius su spirgais?

Atsakyti
QUOTE(Nijolė46 @ 2013 07 08, 19:41)
Suviliojo vyras su vaikais guodžiai valgydami. schmoll.gif

matai, virš jų galvų tas Damoklo kardas nekabo. Pakentėk, dabar iki tyrimo tu turi maximaliai laikytis, kad pamatytum kaip ši becukrė mityba įtakoja tavo tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 19:48)
matai, virš jų galvų tas Damoklo kardas nekabo. Pakentėk, dabar iki tyrimo tu turi maximaliai laikytis, kad pamatytum kaip ši becukrė mityba įtakoja tavo tyrimus.

Kitą savaitę jau žinosiu kraujo tyrimą.
Atsakyti
Ar galima kramtomą kramtyti?
Visiškai neturiu jėgų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 08 liepos 2013 - 19:00
QUOTE(kustuce @ 2013 07 08, 19:48)

Guliu šiandiena ir galvoju, nu kas nutiks jei suvalgysiu kokią saldžią bandelę, nu kas nutiks, kiek aš prarandu nevalgydama saldėsių ir įvairiausių skanumynų  biggrin.gif


čia tave candida į pagundą veda, nepasiduok.


QUOTE
O ar galima lęšius su spirgais?

lęšiai:
Angliavandenių - iš viso 55.70 g
Krakmolo 44.50 g
krakmolas tai gliukozė. Ar anos tau reik ar kandidai?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 08, 20:00)
čia tave candida į pagundą veda, nepasiduok.
lęšiai:
Angliavandenių - iš viso 55.70 g
Krakmolo 44.50 g
krakmolas tai gliukozė.  Ar anos tau reik ar kandidai??  biggrin.gif

tikiu ir suprantu, bet toks juokas suėmė, kai tokios mintys ėmė į pasamonę brautis smile.gif
---------
oho unsure.gif
Atsakyti