Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

user posted image
Su pertraukomis naudojau beveik metus, vasarą mano mišriai odai netiko, plaukte plaukė nuo riebios T zonos, bet šiaip smagi pudrytė, maloniai kvepia, nesausina skruostų, neryškina šerpetojimų ir, kas man svarbiausia, nekemša porų. Šiuo metu turi korejietišką BB pakeitimui, bet šiaip kartotinas dalykas ax.gif
user posted image
Nemėgstu didelių pakuočių, bet šita tikrai patiko, geros konsistencijos, malonaus kvapo. Daugiau reikalavimų dušo geliui nekeliu, nes kūno oda neproblematiška.
Atsakyti
Spalva, patiko, kaip dengia patiko, bet vienas ir gana didelis minusas - pakuote, indelis stiklinis, dozatorius nebepaima pudros, o jos dar nemazai like, tai ja ten paskui bandyt iskrapstyt nemazai vargo atima, bandziau, kiek galejau (dar daugiau nei dvi savaites prasitepiau "likuciais"), bet vis tiek matos, kad jos dar like

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bio: 08 lapkričio 2013 - 14:36
Pirkau veidui, bet sunaudojau kūnui, nes labai sausino odą, tempdavo labai, nelabai sekasi susidraugauti su natūralia kosmetika veidui:

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 11 08, 14:35)
Spalva, patiko, kaip dengia patiko, bet vienas ir gana didelis minusas - pakuote, indelis stiklinis, dozatorius nebepaima pudros, o jos dar nemazai like, tai ja ten paskui bandyt iskrapstyt nemazai vargo atima, bandziau, kiek galejau (dar daugiau nei dvi savaites prasitepiau "likuciais"), bet vis tiek matos, kad jos dar like

http://www.part.lt/i...aa45cd74b23.jpg

kaip krašptėt? ax.gif
Atsakyti
user posted image

Pakankamai greitai džiūna ,neatsilupinėjęs išlaiko apie 5-6 d., puikiai tinka kaip pagrindas prancūziškam, tik vienas minusas, norint intensyvesnės spalvos tenka lakuot 3-4 sluoksnius. Bet labai ptiko ,tikrai kartotinas thumbup.gif

user posted image

Nepatiko.Rezultato jokio,plius po juostelės nuėmimo baisiai nosį niežtėdavo biggrin.gif

user posted image

Dėja, kad ir kiek vilčių kėlė šita priemonė, plaukų slinkimo nei kiek neapstabdė. Gal net kažkiek pagreitino galvos riebalavimasi verysad.gif .Nekartotinas.

user posted image
N-tasis kiekvienos žiemos atributas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EsiMylima: 08 lapkričio 2013 - 21:15
QUOTE(Vitulka @ 2013 11 08, 19:27)
kaip krašptėt?  ax.gif

Ta metalini dangteli atkeliau ir su ilguoju dozatoriaus galu paimdavai, lengviau parodyt nei parasyt, kaip dariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 11 09, 16:57)
Ta metalini dangteli atkeliau ir su ilguoju dozatoriaus galu paimdavai, lengviau parodyt nei parasyt, kaip dariau doh.gif

Aš įsivaizduoju, pati taip darydavau, kol eidavo pakabint smile.gif
Paskui iš šiaudelio pasidarydavau ale šaukščiuką ir iškabindavau maximumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2013 11 07, 18:38)
Parisienne placenta placo ampulė
Sunaudojau 2 ampules ir labai patiko, tikrai žymiai mažiau plaukų iškrenta plaunant galvą, bus naudojamos ir toliau bigsmile.gif .

Smagu, kad patiko taip pat kaip man bigsmile.gif Aš jau nebenaudoju, nes plaukų slinkimas sumažėjo iki minimumo. thumbup.gif

Pabaigiau Alberto balsam šampūną ir kondicionierių
user posted image
Nieko gero. Šampūnas gerai išplaudavo, bet truputį dirgino galvos odą, o iš kondicionieriaus trūko drėkinimo. Ir kvapas viau, kaip braškinio likerio unsure.gif Įtariu daug alkoholio juose. cool.gif
TBS agurkų-mėtų dušo želė
user posted image
Dušo gelis kaip dušo gelis, tik smirdėjo jis man cool.gif
Nail polish tear
user posted image
Spalva ne ta, bet toks nagų lakas. Gan greitai pradėdavo luptis, bet šiaip toks nieko visai. Geriausia tai jo kaina ax.gif
UD Naked blizgesys
user posted image
Labai fainas bigsmile.gif Gražiai, natūraliai lūpos atrodė. Saldžios mėtos kvapo, šaldo lūpas. Man čia vienintelis minusas. Dar esu turėjusi kitos spalvos, tai taip pat labai patiko. Šitie blizgesiai vieni iš geresnių naudotų. Manau, kad pirksiu pilną pakuotę kada bigsmile.gif
(Visos nuotraukos skolintos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaltvyksle: 11 lapkričio 2013 - 09:36
John Masters Organics 'spf 30 natural mineral sunscreen' - nors ir nepavadintas kaip kremas, o tik apsauga nuo saules, bet man pilnai uztenka vien jo, ppildomo kremo nesitepu. Dabar pradejus naudot kitos firmos seruma, o tada si kremuka tepu, vakarais serumas + aliejukas koks. Zodziu, naudoju JMO tik rytais del spf. Kartotas ir vel bus kartojamas. thumbup.gif
user posted image

Weleda migdolinis valantis losjonas (miniukas) - naudojau kai nesidaziau, tai nuprausdavo veida ir tiek, kazko daugiau ir neturiu pasakyt
user posted image

Acure 'brightening facial scrub' - naudoju/naudojau sios firmos aliejus, veido kremus, veido prausiklius ir viskas patiko, bet sis sveitiklis ne schmoll.gif Nusveist gerai nusveicia, bet gal kiek astrokas ir sausokas, o ir ties smulkus grudeliai visur aplimpa. Subaigiau kaip kuno sveitikli.
user posted image

Logona purskiamas nenuplaunamas kondicionierius - labai nepatiko schmoll.gif Bandziau lasint argano aliejaus ir taip ji kazkiek pakeist, bet vistiek ne, tai atidaviau kam jis tinka ir patinka.
user posted image
Atsakyti
Kur perkat tas placentos ampules? bigsmile.gif
Atsakyti
Neblogas šampūnas nauju plauku augimo stimuliavimui uz gera kaina. Gal sutapimas, bet kirpėjas sako, kad dabar labai daug naujų plaukų dygsta ir auga. biggrin.gif Ar pirkciau darsyk? Taip, nors nelabai megstu tokiu dideliu pakuociu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2013 11 11, 18:49)
Neblogas šampūnas nauju plauku augimo stimuliavimui uz gera kaina. Gal sutapimas, bet kirpėjas sako, kad dabar labai daug naujų plaukų dygsta ir auga.  biggrin.gif  Ar pirkciau darsyk? Taip, nors nelabai megstu tokiu dideliu pakuociu.

user posted image


Kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti