Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

1. Playboy Play it spicy kvepaliukai. Smagus, lengvi, laaaabai skaniai kvepia bet nesilaiko, tai kartojami nemanau kad bus smile.gif
user posted image
2. Margarita pienelis makiazo valymui. Negaliu sakyt kad nepatiko, smagi konsistencija ir skaniai kvepia, bet dabartinej mano veido valymo/prieziuros rutinoj pienelis nebaisiai reikalingas
user posted image
3. Natura Siberica duso zele su vitaminais. Siaip labai skaniai kvepejo, patogus dozavimas, skalsiai naudojos, didele talpa, tai vien pliusai, bet nepirkciau dar, nes duso zele toooks pasirinkimas kad noriu visokius kvapus pabandyt ir turimas sunaudot visu pirma.
user posted image
Atsakyti
Loccitane rankų kremas
user posted image
Čia tas populiarusis, tik limituoto leidimo pakuotė. Patiko, gerai padrėkino, kvapas malonus, toks švarus wub.gif Tiko ir vasarai, ir rudeniui, bet žiemai gali būti ir per mažai drėkinimo. TBS kanapių rankų kremas labiau drėkina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliu.labai @ 2013 11 12, 22:21)
kokia kaina? beje ka naudojote "salia"*kauke, balzama?
plauku neveldavo? 4u.gif

Akcija atrakcija buvo uz berods 10 lt, o reali kaina matyt keliais lt daugiau, bet tikrai nesiekia 20 lt. Man visiskai nevele plauku (kas kartais su naturaliais sampunais pasitaiko), buvo glotnus, gerai isplauti. Pats sampunas mazai putojantis, mano ilgiems plaukams reikedavo jo gana daug, bet kai tokia kaina, tai tikrai negaila thumbup.gif
Naudoju Wella, berods tokis paveiksliukas arba Dove kaukes ir karta per sav. Loreal Elvital intensyvia (antroje foto virsutiniame desiniame kampe)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šampūno kaina tikrai nesiekia 20Lt., vakar kaip tik žiūrinėjau wink.gif
Atsakyti
Qtica top coat'as - superinis thumbup.gif Turbut geriausias is visu kada nors turetu. Tik kiekis nedidelis (7ml, nezinau ar ju skirtingu buna). Dabar bandysiu Zoya, o tada ziuresiu, kuris labesnis ir to naudojima tesiu.
user posted image

QUOTE(Honey @ 2013 11 13, 04:02)
gerai, kad parašei, nes labai gundžiausi aš juo smile.gif o koks labiausiai patikęs veido kremas? ir kokia tavo oda?  mirksiukas.gif


Is sveitikliu veidui man turbut niekas neprilygs Suki wub.gif O veido krema is Acure turi omeny? Mano oda sausa, nors pastaruoju metu sakyciau sunormalejus - papleiskanojimu ar pan jau seniai nebuvo, bet nesikremuot negaliu, nes traukia oda, per sausa buna, o jei ne iskart, tia po poros kartu akivaizdziai pamatau kaip oda atrodo. Naudojau po kelis dieninio ir naktinio - tik mano pakuotes dar senos buvo. Nebandziau pakeistose pakuotese, bet del senuju esu jiems skundusis - noriu tiket, kad ne man vienai su jom problemu buvo (nejo iki galo isspaust visko), tai del to pakeite.

O Acure argano alieju jau gal 3 ar 4 buteliuka naudoju - tepu vakarais vietoj kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 13 lapkričio 2013 - 21:36
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 11 13, 21:23)
O veido krema is Acure turi omeny? Mano oda sausa, nors pastaruoju metu sakyciau sunormalejus - papleiskanojimu ar pan jau seniai nebuvo, bet nesikremuot negaliu, nes traukia oda, per sausa buna, o jei ne iskart, tia po poros kartu akivaizdziai pamatau kaip oda atrodo. Naudojau po kelis dieninio ir naktinio - tik mano pakuotes dar senos buvo. Nebandziau pakeistose pakuotese, bet del senuju esu jiems skundusis - noriu tiket, kad ne man vienai su jom problemu buvo (nejo iki galo isspaust visko), tai del to pakeite.

O Acure argano alieju jau gal 3 ar 4 buteliuka naudoju - tepu vakarais vietoj kremo.


Acure turėjau galvoj, dėkui! 4u.gif mano oda irgi sausa, tai tas dieninis kremas būtų pats tas. dabar turiu užsisakius Pangea Organics, tai, kai subaigsiu, bandysiu šitą.
man dar jų marula aliejus labai įdomus smile.gif bet iš esmės dar ir dėl to, kad nesu bandžius apskritai tokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 13 lapkričio 2013 - 22:09
QUOTE(Honey @ 2013 11 13, 23:08)
man dar jų marula aliejus labai įdomus smile.gif bet iš esmės dar ir dėl to, kad nesu bandžius apskritai tokio.


Marula oil visai neseniai subaigiau - pradejau naudot veidui vakarais, po to Kvapu Namu nerolio eliksyra pradariau, tai marula ir stovejo. Subaigiau sumaisius su kakavos sviestu - pasidariau kuno sviesta. ax.gif Bet siaip nebuvo blogas veidui, nors tam man 2 patys paciausi aliejai yra: KN nerolis ir Acure arganas - su sitais iskart kitokia oda buna, o kiti aliejai tinka, bet nebuna kazko wow. Beje, del argano, tai dar teke Naturelle d'Argan firmos naudot, lyg sertifikuotas, bet man visai nepatiko - ir visiskai bekvapis, ir siaip nebuvo tokio poveikio.

O del kremu, tai ziema nesu ju naudojus, nezinau kaip butu, bet pavasari ir vasara puikiai tiko. Noreciau vel kada pakartot. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 13 lapkričio 2013 - 22:50
Velym dantų pasta. N sunaudojus ir ateity vėl pirksiu tikrai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 11 13, 20:23)
Naudojau po kelis dieninio ir naktinio - tik mano pakuotes dar senos buvo.
O Acure argano alieju jau gal 3 ar 4 buteliuka naudoju - tepu vakarais vietoj kremo.

O man jie netiko, jauciau odos tempima. Irgi senose pakuotese buvo. O Acure argano aliejukas labai patinka thumbup.gif Vakarais pasiteplioju ant nuprausto, toniku apipurksto veido. Beje, mano oda sausa.

Atsakyti
Seniau jau baigta BareMinerals pudra, patikus, užsisakiau didesnę pakuotę. Gražiai veidas atrodo su ja, ir skystos pudros nereikia.
user posted image

Aveda Invati šampūnas. Kvapas keistas, mažai putojo, greit susinaudojo, daugiau nekartočiau, ypač už tokią kainą.. doh.gif normaliai neišplaudavo plauko.
user posted image

Korres Japanese Rose dušo žele. Kvapas visai nieko, neblogai putojo, taip nei patiko, nei nepatiko, norėjau kuo greičiau sunaudot..
user posted image

Moroccanoil Extra Volume Conditioner. Plaukų kondicionierius. Visai patiko, sušvelnindavo plauką, lengviau iššukuoti, gana ilgai naudojosi.
user posted image

Moroccanoil aliejukas plaukų galams. Jau trečias gal buteliukas ir pirksiu vėl. Labai tinka mano plaukams, galiukai mažai šakojasi. Tik kolkas darau pertrauką, kad panaudoti kitas priemones galams iš sandėliuko, nekantrausiu sunaudoti kuo greičiau ir vėl šį gėrį nusipirkti.
user posted image

Milani Luminoso skaistalai. Pirmieji sunaudoti skaistalai iki paskutinio trupinėlio biggrin.gif labiausiai patiko iš visų turimų, nepralenkė jų nė vieni. Graži spalva, gerai sklaidydavosi, ilgai laikydavo. Graudžiai atsisveikinau, o šepetėlį pasilikau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 14 lapkričio 2013 - 10:22
QUOTE(overlook @ 2013 11 13, 20:46)
Šampūno kaina tikrai nesiekia 20Lt., vakar kaip tik žiūrinėjau wink.gif

vakar prigriebiau jau, db akacija 9-10lt, siaip be akcijos beweik 20lt
emiau sampuna ir balzama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 11 14, 11:21)
Milani Luminoso skaistalai. Pirmieji sunaudoti skaistalai iki paskutinio trupinėlio biggrin.gif labiausiai patiko iš visų turimų, nepralenkė jų nė vieni. Graži spalva, gerai sklaidydavosi, ilgai laikydavo. Graudžiai atsisveikinau, o šepetėlį pasilikau  blush2.gif
user posted image

Man jų ant žandų visiškai net nesimato kad dėta būtų unsure.gif Gerai kad nenusipirkau gavus pabandyt rolleyes.gif Tik pablizgina ir tiek.... ax.gif


Pabaigiau
Elixir - nepatiko tas vėsinimo efektas šiai dienai, bet per karščius atšalydu pasipurkš, pasaka wub.gif
user posted image
tonikas - patiko, nes puikiai nuvalydavo ir atgaivindavo odą
user posted image
dušo želė - niekuo neįpatinga
user posted image
kūno losjonas - patiko, puikiai drėkina, bet nepalieka riebumo, lipnumo
user posted image

Laura Mercier pistacijų rankų kremas, kartojamas ir dabar trauksiu jau trečią tūbelę, žiauriai patinka, rankas sudrėkina iki švelnumo, neriebina, nes susigeria super, o kvapas.... wub.gif Na jis intensyviai sintetinis, bet mane jis kažkuo užkabino taip, kad naudosiu jau trečią pakuotę biggrin.gif
user posted image
Atsakyti