Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Nivea rutulinis dezodorantas. Visai patiko, gerai apsaugo nuo kvapo, netepa drabužių.
user posted image

Lily Lolo lūpų blizgis ''Peachy Keen''. Gerai drėkina lūpas, spalva neutrali, kvapas malonus. Nepatiko pakuotė, nes užsukimas nulūžo keletą kartų panaudojus. Turėjau dar du Lily Lolo blizgius - jų pakuotėms atsitiko tas pats. Dėl to daugiau nepirkčiau.
user posted image

''Babuškos'' plaukų kaukė nuo slinkimo. Naudojau kaip balzamą, užteko apie mėnesį, labai skystas produktėlis. Plaukams patiko, geriau išsišukuodavo, ant šaknų, kaip liepia, netepiau, todėl nežinau, ar padėtų nuo plaukų slinkimo.
user posted image
Atsakyti
Desert Essence Apple & Ginger kondicionierius
user posted image
Nieko labai ypatingo, tiesiog normalus kondicionierius ir tiek. Plaukų labai neapsunkino (nors aš nedaug visad ir tepu), bet stebuklų irgi nebuvo. Tiesa, naudojosi gan skalsiai, tai ilgainiui kvapas atsibodo, tai bent kurį laiką nekartočiau.

Uoga Uoga Gėlių laukai
user posted image
Labai didelė terlionė naudotis tokiu biriu prausikliu, tai kartais jį tepdavau tiesiog kaip kaukę ant veido. Bet šiaip toks visai neblogas, kai nereikia makiažo valyti ir t.t., tai visai švelniai nuprausia, tik priprasti naudotis reikia, o tai išpilu visur, apsibarstau tais milteliais biggrin.gif Gal kada ir pirkčiau.

Thayers Cucumber Witch Hazel tonikas
user posted image
Iš pradžių buvo kvapas nelabai malonus, vėliau pripratau ir patiko. Nuvalydavo dienos "riebalą", atgaivindavo odą, negrauždavo. Dabar turiu čiobrelių hidrolatą, bet vėliau turbūt kartočiau, gal kitokių kvapų paįvairinimui, gan skalsiai naudojasi.

Eubiona plaukų lakas
user posted image
Malonus kvapas, bet toks vidutiniškas visai. Plaukų gal labai nelipindavo, bet kaip lakas savo funkcijos nelabai ir atlikdavo. Ir sakyčiau, net pariebindavo truputį plauką, t.y. greičiau susiriebaluodavo man jie. Plaukų laką šiaip naudoju retai, tai galvoju tokiu atveju geriau turėsiu tą cheminį laką, kuris savo funkciją atliks, vistiek retokai purškiu aš jį.

Dr Hauschka dantų pasta
user posted image
Nepatiko visai schmoll.gif Kvapas gal visai ir malonus, tačiau išsivalius jausmas burnoj lyg visai nevalius dantų, o norisi bent kažkokio gaivumo burnoj, nes skalavimo skysčių nenaudoju (nemalonu man labai juos naudot kažkaip, iškart vemt norisi biggrin.gif ), neputoja ir kažkaip neypatingai valo. Iš neputojančių pastų man labiau Weledos druskinė patinka, šios nepirkčiau daugiau.
Atsakyti
user posted image
nusipirkau naują butelaitį (jau trečią). tikrai puikus šampūnas ir vienas nedaugelio man tinkančių. galvą plaunu kas antrą dieną ir šis šampūnas pukiai tam tinka - plaukai irgiau nesiriebaluoja, tampa purūs ir ųvelnus, be to šampūnas malonaus kvapo
Atsakyti
Marmozel žolinis drėkiklis veidui. nesusidraugavau su natūralia kosmetika veidui, todėl nekartosiu. šiaip iš bandytų natūralių drėkiklių, hidrolatų, šis man buvo geriausias: gerai drėkino, skaniai kvepėjo, ilgam užteko.

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselepagegiai: 14 lapkričio 2013 - 18:56
Maybelline Dream Fresh BB atiduotas, kadangi nusipirkau per tamsų, pati naudoju Pure fresh bb vidutini atspalvi, tai visai patinka, namuose pasitept, kai niekur labai neinu. I viešumą einant renkuosi pudrą, man gražiau veidukas atrodo ir maskavomo daugiau
user posted image
Delia nagų lakas onyx nepatiko, nes užtepus ant nagų net nesimato, kad tepta, reikia minimum keturių sluoksnių biggrin.gif o spalva buteliuke tokia graži buvo biggrin.gif bet jau iškeliavo šiukšliadėžėn
user posted image
Foto skolintos
Atsakyti
Margarita dušo želė su obuoliais ir mėta
user posted image
Superinė. Vasarą ypač patiko, nes mėta atgaivindavo, truputį vėsino odą, bet neįkyriai. Kvapas gaivus, alyvinių obuolių, mėta vos vos jaučiasi. Ir visa kita su ja tvarkoj ax.gif
Atsakyti
Arran Aromatics paakių gelis gavau nemokamai, tai sunaudojau, bet šiaip mano nuomone jis nedarė nieko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2013 11 14, 17:55)
Lily Lolo lūpų blizgis ''Peachy Keen''. Gerai drėkina lūpas, spalva neutrali, kvapas malonus. Nepatiko pakuotė, nes užsukimas nulūžo keletą kartų panaudojus. Turėjau dar du Lily Lolo blizgius - jų pakuotėms atsitiko tas pats. Dėl to daugiau nepirkčiau.


Man LL blizgiai irgi patiko - normaliai naudojosi, pakuote nesuluzo, bet kazkaip praleisdavo blizgi. Stovedavo jie stalciuje, tai kartais paimi, tai pakuote tokia visa apsiriebalavus, stalciuj irgi pagliaumije, nors tikrai nesuluzes/neiskiles uzsukimas... g.gif O kakliukai man Sula blizgiu luzdavo - visi iki vieno suluzo doh.gif
Atsakyti
Pabaigiau si prausikli. Patiko, nes labai svelnus, kvepia alijosiom. Nieko ypatingo nedaro, bet prausia svelniai, nesausina odos.
user posted image
user posted image

Laveros duso zele su sokoladu labai patiko nes kvapas sokolado, bet ne per daug saldus, ikyrus. Konsistencija kremine, nesausina odos
Papildyta:
Jasoj plauku sampunas, nieko ypatingo, plaukai sekanti ryta labiau riebaluoti, negu su kitais sampunais schmoll.gif schmoll.gif
user posted image
Papildyta:

Baigiau Biotherm Aquasourse dovanu gauta geli veidui. Dabar man jis nepakankamai drekina mano misria oda, daugiau tinkamas vasarai. Kvapas sintetinis. blush2.gif

user posted image
Papildyta:
Uzbaigiau sioje foto esanti pati kairiausia buteliuka- rugiageliu hidrolata. Patiko, nes tiko naudot ne tik kaip tonika, bet ir akiu atgaivinimui. thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
Lancome Hypnose tusas. Patiko, tikrai kartosiu. Vienas geriausiu kada nors bandytu tusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 15 lapkričio 2013 - 23:51
Baigesi Suki paakiu kremas - labai patiko, nors negaliu ivardint, kad kazka akivaizdaus butu dares. Siaip gerai padrekina, neapsunkina paakiu - man turbut pirmas kremas, kuris taip tiko. Tik galetu kaina mazesne but ax.gif Kolkas i jo vieta Evan Healy paakiu kremas
user posted image

Wedderspoon Organic agurku hidrolatas - nieko negaliu pasakyt, nes vandenelis ir tiek 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau šį burgundiško vyno spalvos , mano mylimiausios, nagų laką..
user posted image
Atsakyti
Nezinau ar yra lietuvoje, bet man patiko labai labai.plaukai po jo silkiniai, blizgus, nesivelia.Kaip turesiu galimybe, vel pirksiu.
user posted image
Atsakyti