Įkraunama...
Įkraunama...

Paskola būstui ir jo remontui

na mes ka tik paemem 147 000 is VB ir jau rytoj pradesiu atidavineti sad.gif . Paskola paėmėm eurais, mat palūkanos geriausios. Šiuo metu su visom maržom ir baržom biggrin.gif 3,71. Paskolos terminas 35 m., bet tikėdamiesi, kad bus inflecija susijusi su ES reikalu, tai gal gražinsim ir anksčiau. Šiaip VB viskas normaliai ir aptarnavimas ir reikalū tvarkymas ir terminai, bet ten ėmėm tik todėl, kad turime banko maržai -0.5 % nuolaida, o šiaip VB palūkanos yra ganėtinai aukštos.
Negana to, kad turėtumėm už ką tvarkytis dokumentus dar ir 10 000 5 m. iš Hansos paėmėm vartotojišką kreditą, tai dabar jau tiek įsiskolinom kad ojojoj, bet ..... čia dar ne viskas, dabar jau dairausi išsimokėtinai plastikinį langą į miegamąjį ir .......... dviratį, kad į darbą nereiktų su mašiniuku važinėt.
Atsakyti
mes paemem VB bustui, 15 metu 20000. Palukanos 4.5...
Atsakyti
QUOTE (lysa @ 2004 05 14, 14:30)
mes paemem VB bustui, 15 metu 20000. Palukanos 4.5...

Jetau tai ką Jus su tais 20 000 Lt darysit??nebent remontui
Atsakyti
O gal kas galit patart kaip pasiimti paskola kai pajamos didesnes negu popieriuose rodoma , ar gal zinot buda kaip jas legalizuot ?
Nes dabar tai itariu be sansu ka gaut sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 05 14, 11:34)
Jetau tai ką Jus su tais 20 000 Lt darysit??nebent remontui

pardavem buta ir nusipirkom namuka biggrin.gif
Atsakyti
Ech, kokia man sunki sita tema blink.gif. Mes irgi ruosiames imti paskola, bet problema ta, kad vyras savo uzdarbio nerodo (jis firmos savininkas), teks imti man. Gal zinote, kokia paskola galima gauti uz 1600Lt atlyginimą (i rankas) dviems? Reikia aisku i banka nueiti, bet taip baisu, kad su dabartinem butu kainom neuzteks tos paskolos blink.gif.
Atsakyti
As jaučiu, kad tuoj susirgsiu liga kaip gaut didesnę paskolą, nes nors su vyru ir gaunam atrodo normalius atlyginimus visvien nuejus i banka jauciuosi kaip ubage. Kaip gaut kuo didesne paskola, kad ir remontui užtektų? mielai imčiau 100000 bendrą sumą , kad užtektų viskam , bet neduoda. Žodžiu liga. O kai lengvatinė jaunos šeimos paskola, kokios sąlygos? Gal lengvatinės sąlygos?
Atsakyti
Noriu imt vartotojiska paskola namo remontui, na bet bijau nerealiai...o kas jeigu nesugebesiu atiduot?
As net issimoketinai daiktus bijau pirkt, nekenciu but skolinga net 10Lt., o cia tukstanciai!!!
Bendradarbiai rekomendavo Hansabanka, tik nezinau as net kur eiti ir ka sakyti, kad ta paskola gaut...kokios pajamos turi but??Siaip mama siulo paimt jos vardu paskola, jei mums su vyru savu neuztektu, o atidavinetume mes, taciau jai per 50 metu, ar jai duos vartotojiska paskola???nes ji gal priklauso kokiai nors rizikos grupei, juk amzius...?
Kas "prasimuses" situose reikaluose gal paaiskinkit man, tundrai, kur palankiai pinigais lyja???
Atsakyti
Atsiversk Hansa banko puslapį ( www.hansa.lt/ ) ten yra toks skyrelis privatiems klijentams, o ten rasi plačiau apie vartotojiškas paskolas. Yra tokios skaičiuoklės, įvedusi šeimos grynas pajamas atskaičius mokesčius sužinosi kokio dydžio galit gauti paskolą thumbup.gif
Atsakyti
O ar imanoma papirkti ar kaip kitaipo susitarti su turto vertintojais, del didesnes sumos?
Atsakyti
Manau, kad vartotojiska paskola gaut lengviau, nei busto. O gal klystu?
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 05 18, 09:05)
As jaučiu, kad tuoj susirgsiu liga kaip gaut didesnę paskolą, nes nors su vyru ir gaunam atrodo normalius atlyginimus visvien nuejus i banka jauciuosi kaip ubage. Kaip gaut kuo didesne paskola, kad ir remontui užtektų? mielai imčiau 100000 bendrą sumą , kad užtektų viskam , bet neduoda. Žodžiu liga. O kai lengvatinė jaunos šeimos paskola, kokios sąlygos? Gal lengvatinės sąlygos?

As vakar apvaiksciojau visur ir i banka ir i savivaldybe ir nekilnojamo turto agenturoj buvau , tai dabar tas reikalas truputi prasviesejo. Tik dar niekaip neapsisprendziam ar remontuot sita buta ar ieskot naujos statybos buto ar senesni jau su remontu.
Nord LB manpaaiskino taip kad dabar kai popieriai rodo ,kad i rankas musu seima (4asmenu) gaunam 1200-1300 tai galim gauti tik apie 20 000 , o va jei vyro kita darboviete rodytu nors minimuma tai jau galetume pasiimti apie 90 000. Cia 30-ciai metu .
Bet as issiklausinejau ir tokius variantus "kaip butu jeigu butu" , nes vyro atlyginimas kils ,o ir neoficialu gal issireikalaus ,kad legalizuotu tai tada net 200 000 galetume gauti , tik baisu toki imti.
O savivaldybej (Klaipedos) nuejau i informacija ten man dave atmintine su visais reikalavimais .Siais metais yra nauji apribojimai , neturi visyti:
1.1 asmens be seimos grynosios metu pajamos 20 000 ir turtas 30 000
1.2 dvieju ar triju asmenu seimos - pajamos 32 000 , turtas 60 000
1.3 keturiu ir daugiau - pajamos 40 000 ir turtas 80 000
Na ir dar neturi virsyti 14 m2 vienam seimos nariui
Amzius iki 35 metu
V alstybe kompensuoja 10 % kredito( 1-2 gr. invalidams ir turintiems toki vaikuti 20%) ir gali kompensuoti iki 50% busto paskolos draudimo(jeigu jums tokio reikes)
Tai cia tokie pagrindiniai , siaip tai reikia visur eiti ir klausineti konkreciai apie savo situacija . Padariau tokia isvada pagal savivaldybes reikalavimus negali gauti didesnio atlyginimo , o pagal bankus per mazo , tai turi isitekti i tas ribas.
Mazdaug geguzes pabaigoj spaudoj turetu but paskelbta , kad jau savivaldybe dalina pinigelius , liepe sekti spauda
Atsakyti