Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XV

Apklausa: Kiek km per savaitę nubėgate? (75 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mylimuke, ačiū už temą ir apklausą thumbup.gif

Blauzdos mano man patinka, tiesa, su ilgaauliais dažnai turiu bėdų, nes būna per platūs. Bet va čiurnų norėčiau siauresnių lotuliukas.gif
Šortus-sijoną turiu tokius iš thermowave, labai patogu vasarą kur prie ežero ir pan., bet bėgiot su jais nekilo mintis, gi plaikstytųsi tas sijonukas doh.gif Be to, nėra kišenės. O skapri visai gražus reikalas bigsmile.gif Esu mačius tokių dviratinių kaprių, tai sijonas užmaskuoja pagalvėles ant kelnių.

Šiaip pasiguosiu. Ar pervargau, ar ką. Bet šią savaitę bėgdama kankinuosi. Vakar 5 km vos ne vos verysad.gif

Liuse, čia tu rašei, kad griuvai prie Neries? Užjaučiu. Buvau rugpjūčio pradžioj susimušus kelį, bet po savaitės jau galėjau bėgti lygiu keliu (į kalną dar skaudėjo), o dar po kelių dienų jau visai nieko nejaučiau. Užgis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 06 rugsėjo 2013 - 09:40
QUOTE(Amarcord @ 2013 09 06, 09:26)
Liuse, čia tu rašei, kad griuvai prie Neries? Užjaučiu. Buvau rugpjūčio pradžioj susimušus kelį, bet po savaitės jau galėjau bėgti lygiu keliu (į kalną dar skaudėjo), o dar po kelių dienų jau visai nieko nejaučiau. Užgis  4u.gif


Ne, aš negriuvau, greičiausiai persitreniravau, nes artėjant VM buvau padidinus apimtis. Pagal simptomus man dažniausia bėgikų trauma - vad. runner's knee.
Atsakyti
Senosios nespejau perskaityti, o jau nauja tema.
Antradieni visai neplanuotai nubegau savo pirma neoficialu maratona 42.3 km, t.y. is poros ratuku gavosi visi 5 virsaus nors pries tai nebuvau beges daugiau 18km.
Kadangi begau visai neplanaves ir be spec. pasiruosimo tai organizma nusodinau ziauriai, bet jau siandien ir kojos ne medines ir vakare manau prasuksiu koki 10km.
Nezinau ka visi vadina "siena", bet to nepajauciau, nebent, kad krito tempas stipriai begant 4, o ypac 5 rata, bet begau, nesustodamas prasieiti. Rezultatas 3h36 min. manau visai neprastas, kaip begiojanciam 5 men.
Klaidos, kad per mazai vartojau skysciu nes po begimo -4kg ir, kad begau nepasiruoses nes tikrai pritrukau energijos kurios pries maratona turi uzkrauti pilna organizma.
Smagaus begimo visoms ir visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echidna @ 2013 09 06, 10:13)
Kažkodėl man atrodo, kad pas visas čia besiguodžiančias kojos gražios ir teisingos smile.gif Gal skirtingos, bet tikrai teisingos.
Man pavyzdžiui nepatinka mano šlaunys ir užpakalis, tiesiog nervina, bet, kai pasidairau aplinkui, tai suvokiu, kad galiu ramia sąžine to man nepatinkačiom dalim puikuotis biggrin.gif

aš palyginu su buvusia savim ir nebekyla noras daužyt veidrodį smile.gif

QUOTE(Amarcord @ 2013 09 06, 10:26)
Blauzdos mano man patinka, tiesa, su ilgaauliais dažnai turiu bėdų, nes būna per platūs. Bet va čiurnų norėčiau siauresnių  lotuliukas.gif
Liuse, čia tu rašei, kad griuvai prie Neries? Užjaučiu. Buvau rugpjūčio pradžioj susimušus kelį, bet po savaitės jau galėjau bėgti lygiu keliu (į kalną dar skaudėjo), o dar po kelių dienų jau visai nieko nejaučiau. Užgis  4u.gif

Čia aš nevėkšla lotuliukas.gif bet viskas ok, iki vestuvių užgis ,kaip sakoma lotuliukas.gif
su ilgaauliais visad turėjau problemų doh.gif

QUOTE(Vyckaju @ 2013 09 06, 11:10)
Senosios nespejau perskaityti, o jau nauja tema.
Antradieni visai neplanuotai nubegau savo pirma neoficialu maratona 42.3 km, t.y. is poros ratuku gavosi visi 5 virsaus nors pries tai nebuvau beges daugiau 18km.
Kadangi begau visai neplanaves ir be spec. pasiruosimo tai organizma nusodinau ziauriai, bet jau siandien ir kojos ne medines ir vakare manau prasuksiu koki 10km.
Nezinau ka visi vadina "siena", bet to nepajauciau, nebent, kad krito tempas stipriai begant 4, o ypac 5 rata, bet begau, nesustodamas prasieiti. Rezultatas 3h36 min. manau visai neprastas, kaip begiojanciam 5 men.
Klaidos, kad per mazai vartojau skysciu nes po begimo -4kg ir, kad begau nepasiruoses nes tikrai pritrukau energijos kurios pries maratona turi uzkrauti pilna organizma.
Smagaus begimo visoms ir visiems smile.gif

oho, kai pavarei bigsmile.gif še balionų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif kiek VM bėgsi?
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2013 09 06, 10:10)
Senosios nespejau perskaityti, o jau nauja tema.
Antradieni visai neplanuotai nubegau savo pirma neoficialu maratona 42.3 km, t.y. is poros ratuku gavosi visi 5 virsaus nors pries tai nebuvau beges daugiau 18km.
Kadangi begau visai neplanaves ir be spec. pasiruosimo tai organizma nusodinau ziauriai, bet jau siandien ir kojos ne medines ir vakare manau prasuksiu koki 10km.
Nezinau ka visi vadina "siena", bet to nepajauciau, nebent, kad krito tempas stipriai begant 4, o ypac 5 rata, bet begau, nesustodamas prasieiti. Rezultatas 3h36 min. manau visai neprastas, kaip begiojanciam 5 men.
Klaidos, kad per mazai vartojau skysciu nes po begimo -4kg ir, kad begau nepasiruoses nes tikrai pritrukau energijos kurios pries maratona turi uzkrauti pilna organizma.
Smagaus begimo visoms ir visiems smile.gif

Sveikinu susipažinus su maratonu smile.gif Mano galva, geras laikas, kaip pirmam kartui, tai išvis thumbup.gif Tik baisu skaityti apie numestus kg. O VM bėgsi?
Atsakyti
QUOTE(echidna @ 2013 09 06, 05:46)
Gražiai sukurta tema.
Jei dar kuri neturi mėgstamos programėlės išsirinkus, tai galiu parekomenduot pora Mapmyrun. Dar vienas idomus dalykas - Asicso appsas ir my asics. Gerai pateikiama statistika, bet fainiausia ten treniruočių plano sudarymas smile.gif

Pries keleta dienu kaip tik radau ten treniruociu plano sudaryma, labai idomu smile.gif

Pas mane kojos normalios jauciu, is bendro vaizdo tai plonos atrodo, sukudau mat labai per pirma kursa,nemokedavau ir mokytis ir valgyti vienu metu biggrin.gif nors man slaunis noris pamazinti..pastebejau,kad uzpakaliukas tikrai ryskiai pagrazejo per 7men begimo, mb jau senokai girti pradejo biggrin.gif o blauzdos ir pas mane problemele,yra ir lasinuko,bet tvirteja nuo begimo. Kiek skaiciau tai blauzdoms sumazinti padeda tempimo pratimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonbahar @ 2013 09 06, 12:08)
Kiek skaiciau tai blauzdoms sumazinti padeda tempimo pratimai g.gif

gali būti, nes tempimas ilgina raumenį, kuris per treniruotę "pučiasi ir pompuojasi" biggrin.gif
Atsakyti
Noriu visus perspeti, kad nenumotumete ranka i siulyma pradeti begioti labai pamazu. Vakar po ilgo laiko nebegiojimo nubegau sesis km, pilnu tempu. Puse val po begimo pradejo svaigti galva ir nutirpo visa kaire kuno puse, sirdis plake neritmiskai, buvo sunku kvepuoti. Poliklinikoj pastate laseline ir isleido namo. Siandien jau geriau jauciuosi, tik kaire puse visdar aptirpusi.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2013 09 06, 10:10)
Antradieni visai neplanuotai nubegau savo pirma neoficialu maratona 42.3 km, t.y. is poros ratuku gavosi visi 5 virsaus nors pries tai nebuvau beges daugiau 18km.

Šaunu, bet nelabai protinga smile.gif

QUOTE(Litch @ 2013 09 06, 11:40)
Noriu visus perspeti, kad nenumotumete ranka i siulyma pradeti begioti labai pamazu. Vakar po ilgo laiko nebegiojimo nubegau sesis km, pilnu tempu. Puse val po begimo pradejo svaigti galva ir nutirpo visa kaire kuno puse, sirdis plake neritmiskai, buvo sunku kvepuoti. Poliklinikoj pastate laseline ir isleido namo. Siandien jau geriau jauciuosi, tik kaire puse visdar aptirpusi.

Ojėj, o ką sakė gydytojai apskritai ir dėl bėgiojimo ateityje? Čia su širdim kažkas negerai?
Atsakyti
Kad nutirpo viena kūno pusė, čia ir gresiančio insulto vienas iš požymių. Tikrai reikia nepervertinti savo galimybių ir klausytis savęs.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 09 06, 11:49)
Sveikinu susipažinus su maratonu  smile.gif Mano galva, geras laikas, kaip pirmam kartui, tai išvis thumbup.gif Tik baisu skaityti apie numestus kg. O VM bėgsi?


Laikas padorus, amzius jau ne tas, kad rekordus musti (34) juo labiau anksciau nesu begiojes. Realus tikslas greiciau nei per 3 gal 2.50 .
O VM nelabai ka turiu sau irodyti, o ir laiko pilnai atsistatyti nera, kam be reikalo drozti organizma. Bandysiu gal Nidos pusmaratoni sudalyvauti, o ir siaip begioti savo malonumui visai smagu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Litch @ 2013 09 06, 12:40)
Noriu visus perspeti, kad nenumotumete ranka i siulyma pradeti begioti labai pamazu. Vakar po ilgo laiko nebegiojimo nubegau sesis km, pilnu tempu. Puse val po begimo pradejo svaigti galva ir nutirpo visa kaire kuno puse, sirdis plake neritmiskai, buvo sunku kvepuoti. Poliklinikoj pastate laseline ir isleido namo. Siandien jau geriau jauciuosi, tik kaire puse visdar aptirpusi.


Cia tai ne juokas
Atsakyti
Tingių žmonių nėra. Tiesiog kai kurių jų tikslai menkai juos įkvepia. Anthony Robbins
Papildyta:
QUOTE(Vyckaju @ 2013 09 06, 13:46)
Laikas padorus, amzius jau ne tas, kad rekordus musti (34) juo labiau anksciau nesu begiojes. Realus tikslas greiciau nei per 3 gal 2.50 .

ambicinga smile.gif per kiek laiko planuoji tokį laiką pasiekti? smile.gif
Atsakyti