Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XV

Apklausa: Kiek km per savaitę nubėgate? (75 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 06, 13:54)
Tingių žmonių nėra. Tiesiog kai kurių jų tikslai menkai juos įkvepia. Anthony Robbins
Papildyta:

ambicinga smile.gif per kiek laiko planuoji tokį laiką pasiekti? smile.gif


Laikas parodys biggrin.gif .
Siuo momentu jei protingai ruosiantis pusmaratoni varzybiniu tempu nubegciau ~4 min./km tempu gal net kiek greiciau nes konkurencija ir adrenalinas savo prideda, o varzytis dar neteko smile.gif . neseniai 18km 4,03 min./km treniruote prabegau. Kol kas rezultatai gereja netobulinant nieko, paprasciausiai begant, o kai pasidomi tai tobulinti turiu daug ka (beveik viska smile.gif ). manau per metus galima pasiekti, bent arti 3h laika, dar gal metai kiti gali rezultatai gereti, o veliau i veteranu 40 grupe lotuliukas.gif .
Tik pradejes begioti tiksla sau issikeliau ne maratona, o 100km. Pagyvensim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2013 09 06, 10:56)
Ne, aš negriuvau, greičiausiai persitreniravau, nes artėjant VM buvau padidinus apimtis. Pagal simptomus man dažniausia bėgikų trauma - vad. runner's knee.


Man nuo praeito sestadienio 10 km begimo skauda keli viena irgi. Nelabai, bet maudzia. Nebegu, galvoju praeis, bet maudzia taip pat kaip pirma diena. sad.gif

Vyckaju wowww!
Aš pradėjau praeitų metų pavasarį kaip visiška nebegikė. Tai, kad VM bėgsiu 10 km man pačiai yra didelis laimėjimas. Pradėjau tikėti savimi ir turiu svajonę nubegti maratoną. O paskaičius tokius pasiekimus motyvacija tik didėja. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaM: 06 rugsėjo 2013 - 15:27
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 05, 21:11)
kaip atrodo jusu blauzdos? mano is prigimties blauzdos, kojos yra tvirtos, kaip kalades, storas kaulas tas, begiojant slaunys sumazejo, aplink kelenus riebalai istirpo, o stai blauzdos turbut dideja nuo begimo? Realiai man jos gali dideti, bet kaip ta riebala nutirpdyti nuo blauzdu?

mano blauzdos turbūt pagal standartus skaitosi nemažos unsure.gif kaip ir šlaunys blush2.gif Nors man pačiai mano kojos patinka blush2.gif Nepastebėjau, kad mažėtų ar didėtų nuo bėgimo, bet man atrodo blauzdoj nelabai to riebalo yra, raumuo ten turbūt. Ar pas tave tikrai ten riebalas? g.gif
QUOTE(Amarcord @ 2013 09 06, 11:02)
Kad nutirpo viena kūno pusė, čia ir gresiančio insulto vienas iš požymių. Tikrai reikia nepervertinti savo galimybių ir klausytis savęs.

blink.gif ar tikrai?
vieną kart bėgant pusmaratonį pajutau tirpimą kairėj rankoj, viršuj. Po 5min praejo, nebuvau sustojus, tik prilėtinau. Išsigandau dabar... unsure.gif
Atsakyti
user posted image

mano solcus ir tas achilo kaulas stambus yra, turbut del to blauzdos atrodo dideles, jei sakote, kad riebalo nera ten, o ka jus galvojate visos apie raumeningas moteru blauzdas?

sportuoju namie pagal programas, galvoju ar itraukti pratimus blauzdoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaM @ 2013 09 06, 15:21)
Man nuo praeito sestadienio 10 km begimo skauda keli viena irgi. Nelabai, bet maudzia. Nebegu, galvoju praeis, bet maudzia taip pat kaip pirma diena. sad.gif

Aš tepu Fastum. Gerėja, dabar visai nebejaučiu skausmo, kol nepabandau bėgt.

QUOTE(bamba @ 2013 09 06, 17:57)
blink.gif ar tikrai?
vieną kart bėgant pusmaratonį pajutau tirpimą kairėj rankoj, viršuj. Po 5min praejo, nebuvau sustojus, tik prilėtinau. Išsigandau dabar... unsure.gif

Aš nieko bendra su medicina neturiu, gal ir reikia susirūpinti, bet manyčiau, kad rankos tirpimas ir pusės kūno tirpimas ne tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusė: 06 rugsėjo 2013 - 21:21
Gal kas pasidalins kaip daryti intervalines treniruotes, is patirties?
Papildyta:
Man sedint namie, darbe kartais tirpsta kaire puse, manau cia yra kalio, magnio gal kt. medziagu trukumas, vartoju magnio disporali po 10 dienu, tada padarau pertrauka, kalio vartoju, nes daug isprakaituoju g.gif
Atsakyti
Dėl ranku nutirpimu. Priežastis gali būti kaklo ir trapecinių raumenų įsitempimas, ko pasekoje uzsispaudzia kraujagyslės ir tt.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2013 09 06, 17:57)
blink.gif ar tikrai?
vieną kart bėgant pusmaratonį pajutau tirpimą kairėj rankoj, viršuj. Po 5min praejo, nebuvau sustojus, tik prilėtinau. Išsigandau dabar... unsure.gif

Na aš taip esu skaičius. Bet gal tai nebūtinai reiškia insultą.
"Anot neurologės, dažnas insulto požymis – vienpusis jutimo sutrikimas arba jėgos nusilpimas, kitaip tariant, nutirpsta vienos kūno pusės ranka arba koja, o dažnai – ir ranka, ir koja, viena veido pusė. Dar dažniau nusilpsta galūnių raumenų jėga. Žmogui sutrinka eisena, jis neišlaiko pusiausvyros, sėdėdamas svyra į vieną pusę, negali pastovėti, pakelti rankos. Šie požymiai gali būti išreikšti tiek labai stipriai, kai ištinka visiškas galūnių paralyžius, tiek silpnai. Pavyzdžiui, žmogui krenta iš rankos daiktai, išmetamas pirkinių maišelis. Vienos kūno pusės raumenų silpnumą dažnai išduoda veido asimetrija, išryškėjanti žmogui kalbant ar paprašius nusišypsoti.
„Kitas specifinis požymis – žmogui sutrinka kalba. Jis negali pasakyti tam tikrų žodžių, pakartoti tam tikrų frazių, įvardyti daiktų, kartais nesupranta ir nevykdo paliepimų ir komandų, kalba tampa neaiški, aplinkiniams nesuprantama. Trečiasis požymis – regos sutrikimas: susiaurėja matymo laukas, t. y. iš vienos ar iš kitos pusės iškrenta dalis regos lauko, arba žmogus staiga viena akimi pradeda nebematyti.
"


http://www.delfi.lt/...7#ixzz2eBKOrmPB
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimus, skamba baisokai tie tirpimai unsure.gif Bandau tikėti, kad čia nieko rimto, gal tikrai koks raumuo užspaudžia. Beto tik vienas kartas buvo, tai gal dar nėra ko labai susirūpint smile.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 06, 20:11)
mano solcus ir tas achilo kaulas stambus yra, turbut del to blauzdos atrodo dideles, jei sakote, kad riebalo nera ten, o ka jus galvojate visos apie raumeningas moteru blauzdas?

sportuoju namie pagal programas, galvoju ar itraukti pratimus blauzdoms g.gif

jei tie raumenys ne kaip pas kultūristes, kur šviečia kontūrai, tai man gražu pas moteris rolleyes.gif Aš išvis mažai grožio matau kūdose kojose, kai būna pas manekenės kaip pagaliukai blush2.gif
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 06, 20:20)
Gal kas pasidalins kaip daryti intervalines treniruotes, is patirties?

aš darau pirma apšilimą, lėtai bėgu apie 2km. Tada pailsiu porą min ir bėgu 5 intervalus po 300 metrų. Tarpuose ilsiuosi 1.5 karto ilgesnį laiko tarpą nei užtruko bėgimas. Pvz jei intervalą nubėčiau per 30s, tai ilsėčiausi 45s (čia iš lempos skaičiai, taip greit nenubėgu biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2013 09 07, 13:09)
Ačiū už paaiškinimus, skamba baisokai tie tirpimai unsure.gif Bandau tikėti, kad čia nieko rimto, gal tikrai koks raumuo užspaudžia. Beto tik vienas kartas buvo, tai gal dar nėra ko labai susirūpint smile.gif

Šiaip insultas gal labiau vyresnių žmonių liga. Bet tiesiog reikia žinoti simptomus ir klausytis organizmo 4u.gif

Nusipirkau asics trail lahar 4 su gore tex. Echidna, ačiū už konsultaciją, pirkau winnersport 4u.gif Tiesą sakant, dabar sėdžiu su jais ir bandau įsitikinti, ar tikrai jau taip patogu-patogu g.gif
Nors aviu 40,5, pirkau vyriškus 43,5 blink.gif doh.gif Rimtai, matavausi visus mažesnius dydžius, spaudė ir buvo negerai blink.gif
Atsakyti
Ną ką šiandien prabėgau UTenoje 10 km. Nebežinau ar noriu bebėgti VM , nes nu labai sunku buvo, nors bėgiojant įprastai nebuvo sunku nubėgt šiuos km. Aišku 8 min pagerinau savo laiką, bet jau per negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2013 09 07, 16:52)
Ną ką šiandien prabėgau UTenoje 10 km. Nebežinau ar noriu bebėgti VM , nes nu labai sunku buvo, nors bėgiojant įprastai nebuvo sunku nubėgt šiuos km. Aišku 8 min pagerinau savo laiką, bet jau per negaliu  doh.gif

Šaunuolė! smile.gif Aš savo varžybinio rezultato iš avon moterų bėgimo (7 km) taip iki šiol ir nesugebėjau pagerinti. Visgi varžybos atveria kažkokį jėgų ir galimybių rezervą.

Kaip trasa Utenoj, kalnuota? Oras turėjo būti visai palankus, gaivu šiandien, vėjelis.
Atsakyti