Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip uždirbti pinigų, neišeinant iš namų?

http://www.yournetpay.com
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 26, 10:13)
Todėl ir sakau kad kiti saitai ,,gudrauja".
Matei kad ten dabar problemos su paypal? Ir neleidžia daugiau akcijų pirkti.  verysad.gif

aga, mačiau.
gerai kad spėjau dieną prieš išsigryninti smile.gif
Taigi, mano pirktos 17 akcijų, jau baigėsi ir viskas buvo išmokėta smile.gif pliusas apie 400lt smile.gif
Įdomu kaip toliau viskas klostysis


Papildyta:
QUOTE(ingulka @ 2013 09 26, 11:06)
yournetpay.com

Internete rašo, jog tai SCAM
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 26, 13:18)
aga, mačiau.
gerai kad spėjau dieną prieš išsigryninti smile.gif
Taigi, mano pirktos 17 akcijų, jau baigėsi ir viskas buvo išmokėta smile.gif pliusas apie 400lt smile.gif
Įdomu kaip toliau viskas klostysis


Čia jau atskaičius paypal mokestį? Tai labai gerai.
Aš dabar išsiimu per payzą.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 26, 12:58)
Čia jau atskaičius paypal mokestį? Tai labai gerai.
Aš dabar išsiimu per payzą.

labai smulkiai neskaičiavau. Parašiau apytikslę sumą.
Aš stengiaus išsiiminėti didesnes sumas ir nežaisti kasdien, kad vis mažiau būtų mokesčio, ty man regis 3,4proc nuo įplaukų
o iš paypal į banką ir nepersimesdavau, o išleidavau pirkiniams
Atsakyti
Nauja PTC bigsmile.gif

www.walletbux.com

Dovanoja pirmiems 2000 vartotoju 2$ PB (galit patalpinti skelbimus) ir naryste menesiui thumbup.gif

Moka iki 0.035$ uz clicka
Atsakyti
QUOTE(Ateni7 @ 2013 09 28, 15:41)
Nauja PTC  bigsmile.gif

www.walletbux.com

Dovanoja pirmiems 2000 vartotoju 2$ PB (galit patalpinti skelbimus) ir naryste menesiui  thumbup.gif

Moka iki 0.035$ uz clicka

Kaip suprantu, kol kas turi tik 12 narių schmoll.gif . Nesinori su tokiais prasidėti. Dabar užsiregistruojant žiūriu į narių skaičių. Pasimokiau jau.
Atsakyti
Jei ne paslaptis veiksimngi šie dalykai? Kiek per mėnesį gaunasi prisidurti iš jų? Mąstau jau link vasaros pradėt labiau domėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2013 09 28, 22:41)
Jei ne paslaptis veiksimngi šie dalykai? Kiek per mėnesį gaunasi prisidurti iš jų? Mąstau jau link vasaros pradėt labiau domėtis smile.gif

Sveika. Kol kas mano nuomonė tokia- jei nėra ką veikti, galima ,,žaisti''. Manau kad yra tokių, kurios uždirba neblogai iš to. Bet čia jau reikia ne vienerių metų darbo kad atsirinkti geriausius saitus.
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 26, 13:18)
aga, mačiau.
gerai kad spėjau dieną prieš išsigryninti smile.gif
Taigi, mano pirktos 17 akcijų, jau baigėsi ir viskas buvo išmokėta smile.gif pliusas apie 400lt smile.gif


Čia va per mėn. uždirbo. Bet reikia ieškoti, greitai reaguoti ir įvertinti riziką.
Atsakyti
Įdomiai smile.gif Na 400 tikrai neblogai, ypač jeigu darbas leidžia tiek laiko praleist. Manau turėsiu ką dekrete veikt jei kada nors toks bus biggrin.gif Kažkaip girdėjus kad iš tų visokių akcijų kai kurie tikrai nemažai uždirba. Bet nežinau ar čia apie tai kalbėjo, minėjo kažkokias internete perkamas, investavimus.
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2013 09 30, 18:17)
Įdomiai smile.gif Na 400 tikrai neblogai, ypač jeigu darbas leidžia tiek laiko praleist. Manau turėsiu ką dekrete veikt jei kada nors toks bus  biggrin.gif Kažkaip girdėjus kad iš tų visokių akcijų kai kurie tikrai nemažai uždirba. Bet nežinau ar čia apie tai kalbėjo, minėjo kažkokias internete perkamas, investavimus.

Manau čia ne apie tas akcijas kalbėjo. Įdedu nuorodą akcijoms pirkti. Pasiskaitykit. Jei kas neaišku, klauskit. Jei žinosiu -padėsiu. mirksiukas.gif
http://www.nasdaqomx...=...ist&lang=lt
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2013 09 30, 17:17)
Įdomiai smile.gif Na 400 tikrai neblogai, ypač jeigu darbas leidžia tiek laiko praleist. Manau turėsiu ką dekrete veikt jei kada nors toks bus  biggrin.gif Kažkaip girdėjus kad iš tų visokių akcijų kai kurie tikrai nemažai uždirba. Bet nežinau ar čia apie tai kalbėjo, minėjo kažkokias internete perkamas, investavimus.

smile.gif darbas tikrai man tiek leidžia praleist investiciniuose tiklalapiuose, nes tai nieko neužima. tas tiklalapis,kuris man leido tiek uždirbti, nereikalajau atlikti jokių užduočių.
kalba eina apie user posted image
Aš tiesiog pirkau iš jų akcijas: 1akcija kainuoja 49dol, o po menesio atgauni +20proc, tad aš surizikavau ir nusipirkau iš pradžių 1, tada dar 15, ir tada iš uždirbtų pinigų pirkau naujas
Šiuo metu turiu dar naujai 5 aktyvias akcijas.
kadangi ši sistema leidžia mokėti PAYPAL sistema, todėl ir rizikavau, nes tai gan saugi sistema.

o FOREX prekyboje tikrai galima daug uždirbti, bet galima daug ir netekti. Šiuo metu kaip tik skaitau Lt knygą FOREX101.
Pažystamas domėjosi tokiomis prekybomis, tai patarė nesirinkti lietuviškų sponsorių.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 30, 19:35)

Pažystamas domėjosi tokiomis prekybomis, tai patarė nesirinkti lietuviškų sponsorių.

Gal lietuviškų brokerių mirksiukas.gif
Atsakyti