Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip uždirbti pinigų, neišeinant iš namų?

QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 30, 19:04)
Gal lietuviškų brokerių  mirksiukas.gif

jo jo smile.gif
viskas man jau per vieną smile.gif bet kas bent kiek suvokia apie FOREX'ą manau aišku paie ką kalba eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 08:49)
jo jo smile.gif
viskas man jau per vieną smile.gif bet kas bent kiek suvokia apie FOREX'ą manau aišku paie ką kalba eina smile.gif

Sveika.
Perki dar clixzor akcijas ar nebe? Aš vakar dar nusipirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 01 spalio 2013 - 08:43
QUOTE(Minutėlė @ 2013 10 01, 08:43)
Sveika.
Perki dar clixzor akcijas ar nebe? Aš vakar dar nusipirkau.

as ir viena nusipirkau.
Savų pinigų nebeįnešu, perku kai susikaupia smile.gif jei pralošiu nebus gaila smile.gif
Nors kažkaip aš jais tikiu, juolab, kad PAYPAL grįžo
O tu per payza perki? mažesni mokesčiai?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 09:46)
as ir viena nusipirkau.
Savų pinigų nebeįnešu, perku kai susikaupia smile.gif jei pralošiu nebus gaila smile.gif
Nors kažkaip aš jais tikiu, juolab, kad PAYPAL grįžo
O tu per payza perki? mažesni mokesčiai?

Tai ir aš iš sutaupytų perku. Tik kad dabar papildžiau iš payzos. Nes ten kelis kartus pervedžiau kol buvo dingęs paypal.
Per payzą neapsimoka pirkti, nes, nors mokestis mažesnis, tačiau kaip paskui juos išsigryninti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 10 01, 09:00)
Tai ir aš iš sutaupytų perku. Tik kad dabar papildžiau iš payzos. Nes ten kelis kartus pervedžiau kol buvo dingęs paypal.
  Per payzą neapsimoka pirkti, nes, nors mokestis mažesnis, tačiau kaip paskui juos išsigryninti. g.gif

dėl išgryninimo man ir patinka paypal. Tik iš paypal persivesti į kreditinę ir neapsimoka. kartą pabandžiau, žiauriai nepalankiu kursu konvertavo. Todėl dabar perku ir atsiskaitau per PAYPAL
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 10:50)
dėl išgryninimo man ir patinka paypal. Tik iš paypal persivesti į kreditinę ir neapsimoka. kartą pabandžiau, žiauriai nepalankiu kursu konvertavo. Todėl dabar perku ir atsiskaitau per PAYPAL

Mano paypal ,,pririšta'' prie VISA VIRTUON. Tai gal pigiau išeitų g.gif .
O tai negalima persivesti dolerių ir tada pačiai konvertuoti?
Jei ne paslaptis, kur paypal atsiskaitymus naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 10 01, 10:23)
Mano paypal ,,pririšta'' prie VISA VIRTUON. Tai gal pigiau išeitų g.gif .
O tai negalima persivesti dolerių ir tada pačiai konvertuoti?
Jei ne paslaptis, kur paypal atsiskaitymus naudoji?

mano ir virtuonas, bet litine saskaita ir kitos valiutos nepriima.
Aš gryninau EUr, man automatškai konvertavo į LT kursu1 Euro = 3.3577 Lithuanian Litai, o tai reiškai 10cnt mažiau. Suma buvo keli šimtai EUR, tai nuostolis didelis sad.gif
Aš daug ką perku internetu: vaikams rūbus, kosmetiką, vaistus ir pan, tad man PAYPAL pinigai išsituština smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 12:10)
mano ir virtuonas, bet litine saskaita ir kitos valiutos nepriima.
Aš gryninau EUr, man automatškai konvertavo į LT kursu1 Euro = 3.3577 Lithuanian Litai, o tai reiškai 10cnt mažiau. Suma buvo keli šimtai EUR, tai nuostolis didelis sad.gif
Aš daug ką perku internetu: vaikams rūbus, kosmetiką, vaistus ir pan, tad man PAYPAL pinigai išsituština smile.gif

O tai paypal'e internetu uždirbti pinigai ar pildaisi per VISA?
Jungiamės. Atrodo neblogai mirksiukas.gif www.nerdbux.com
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 10 01, 11:50)
O tai paypal'e internetu uždirbti pinigai ar pildaisi per VISA?


jei klausi ar moku per PAYPAL sąskaitą, tai atsakymas TAIP.
Perkant pirmiau nuskaito nuo accounto, jei nepakanka tada nuo korteles. tačiau PAYPAL turima valiuta turi sutapti su pirkimo
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 14:32)
jei klausi ar moku per PAYPAL sąskaitą, tai atsakymas TAIP.
Perkant pirmiau nuskaito nuo accounto, jei nepakanka tada nuo korteles. tačiau PAYPAL turima valiuta turi sutapti su pirkimo

Ne taip supratai klausimą. Ar pinigai yra uždirbti per bux ar panašiai, ar gauni darbo užmokestį į VISA.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 10 01, 13:37)
Ne taip supratai klausimą. Ar pinigai yra uždirbti per bux ar panašiai, ar gauni darbo užmokestį į VISA.

Vyro uždirbti pinigai normaliam darbe:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 01 spalio 2013 - 13:49
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 01, 14:49)
Vyro uždirbti pinigai normaliam darbe:)

Vadinasi ,,taškai'' vyro pinigus lotuliukas.gif
Atsakyti