Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

O gal kas nors iš Jūsų šią operaciją darėsi Santariškėse pas gydytoją Mindaugą Petrulionį? Gal žinot ką nors apie jį? Nes aš žadu pas jį operuotis, tai įdomu ax.gif
Atsakyti
Oi dievuliau kaip as bijau tos operacijos,o jau reikia butinai,vaikstau issiziojus jau menuo,negaliu per nosi kvepuot visiskai,net purskalai nepadeda...:(Bet kai paskaiciau,tai jau dabar siurpas per kuna eina,o kas bus kai ateis laikas??:(As bijau tik narkozes,o po operacijos jau galima viska iskentet.Sergu depersija dar,tai is vis liudna,kai pagalvoju:( Ir kaip pasirizti,ir kaip save nugalet,bet juk reikia....Taip norisi ikvept oro per nosyte....Skaiciau kad pries operacija geria raminamuosius,gal tikrai ne taip baisu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(?x? @ 2007 01 04, 18:02)
Oi dievuliau kaip as bijau tos operacijos,o jau reikia butinai,vaikstau issiziojus jau menuo,negaliu per nosi kvepuot visiskai,net purskalai nepadeda...:(Bet kai paskaiciau,tai jau dabar siurpas per kuna eina,o kas bus kai ateis laikas??:(As bijau tik narkozes,o po operacijos jau galima viska iskentet.Sergu depersija dar,tai is vis liudna,kai pagalvoju:( Ir kaip pasirizti,ir kaip save nugalet,bet juk reikia....Taip norisi ikvept oro per nosyte....Skaiciau kad pries operacija geria raminamuosius,gal tikrai ne taip baisu??? g.gif



Na, bijai ne tu viena blush2.gif Bet reikia iveikti ta baime ir viena karta ryztis tam, tu tik menesi negali prakvepuoti, o as jau mazdaug pusmeti, bet tik man purskalai keliom valandom padeda, bet ilgai juos lasinantis girdejau gali polipai atsirasti doh.gif tai dar viena problema butu...
O kada tu zadi operuotis? ir kur?
Atsakyti
As jau ne tik menesi negaliu kvepuot per nosi,o jau vaistus lasinu gal 5 metai.Bet jau matyt vaistai nebepadeda,jau nieks nebepadeda,kvepuoju tik per burna.O purskalai tik valandai palengvina kvepavima ir vel uzsikemsa nosis.Jauciuos siaubingai,nervai ima,baime dar didesne...esu jau tokia baile.... doh.gif Dar nezinau kur operuosiuos,noriu privaciai,tik kad pinigeliu daug reikia,bet prieziura visai kita,kiek girdejau ...O taip norisi gero zodzio,demesio,...kai pagalvoju zmonems yra dar blogiau,juk cia tik nosies operacija,o ne sirdies....Bet ta baime stipresne uz mane.... doh.gif
Atsakyti
nesamone, kad prieziura geresne tik privaciai operuojantis. va vyra operavo greitosios pagalbos ligonineje, tai super prieziura ir nereikejo nieko moketi. baikit issigalvoti vejus, kad jei jau privatu tai ir kokybe bus. ne nuo to priklauso, o nuo daktarelio. o tie patys daktarai kaip zinia dirba ir privaciose ir valdiskose ligoninese.
Atsakyti
As tai ir pritariu jurai-rurai, kad cia tik issigalvojimas, kad privaciose klinikose geriau priziuri, o uz ta pati gydima moketi kelis ar ne keliolika kartu daugiau, tai manau nera reikalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2005 02 27, 19:41)
Pas mane yra iskrypusi nosies pertvara. Reikia daryti operacija, bet l. bijau cry.gif  fear.gif  fear.gif  fear.gif Gal kas patyret sita malonuma? mirksiukas.gif
Papasakokit apie pooperacini laikotarpi, kur daretes operacija, kiek kainuoja ir t.t. g.gif



man paskirtas laikas siai operaciajai jau arteja stipriai stipriai unsure.gif
siek teik daros neramu, bet siaip esu nusiteikusi optimistiskai, mastau taip: 'nei as pirma nei paskutine'...tik norejau paklausti gal kas yra ja daresi Kauno klinikose pas gyd. Čeponi? butu labai idomu pasisakityti atsiliepimu apie ji, nes kaip is forumo supratau l. daug kas priklauso nuo gydytojoĄ
Atsakyti
Kristeeee, o kada tu darysi operacija?
As tai sausio pabaigoje, dabar darausi tyrimus ir kai jau visus turesiu susitarsiu del tikslios operacijos datos. Siaube kaip bijau doh.gif
Pries kelias dienas buvau nuvaziavus i Santariskes pasikonsultuoti del sios operacijos, tai belaukiant daktaro man ten silpna dares, o tai kas bus kai jau reikes operuotis?...... aggressive.gif
Bet is dalies ir laukiu kada greiciau galesiu normaliai kvepuoti, nes man visi daktarai sako, kad negalima lasintis daug tu lasiuku, nes susigadinsiu gleivine ir t.t., bet ka man daryt, jei uzsikemsa nosis, o as pro burna neprakvepuoju g.gif
Tai va, bijau, bet noriu lengvai kvepuoti blush2.gif
Atsakyti
Mane irgi kankina kreiva nosies pertvara - jau virs 10 metu, pastovi sloga, uzsikisusi nosis, blogai kvepuoju viena puse. Vakar apziurejo gyd. Pranevicius, Kauno Bendrosios med. praktikos poliklinikoje, sako, kad reiketu pertvara operuotis. Gal ka sis gydytojas yra operaves, ar jis operuoja tik privaciai ir kiek dabar kainuoja operacija ? Gal riztis ir pasidaryti, blogiau nebus ? g.gif
Ar yra tokiu, kurioms po operacijos praejo sloga, nors kankino pastoviai ? Vien del to noreciau pasidaryti operacija, kad sloga pranyktu...
Ka patartumete ? g.gif
Atsakyti
Tik pries kelias dienas suzinojau, kad man bus reikalinga operacija. Sia beda (nekvepuoju pro viena nosies puse) turiu jau gal kokie 4 metai. Visalaik galvojau, kad cia koks sinusitas ar sloga tai lasinau vaistus nuo slogos, kol viena diena neapsikenciau ir nuejau pas gydytoja (privaciai). Pasirodo sinusito jokio nera, o dar su tais visokiais lasais isivariau alergine sloga. Tai apie operacija bus galima galvoti tik po to kai issigydisiu alergija. Nu bet paskaicius jusu atsiliepimus jau pradedu dvejoti. Jus cia taip baisiai viska nupasakojote.. Negi ten tikrai toks nepakeliamas tas skausmas?
Atsakyti
Na va, pagaliau as jau isoperuota thumbup.gif clap.gif
Galiu pasakyti, kad pavyzdziui man nebuvo jokiu skausmu, tik nemalonu, kaip manau ir po bet kokios operacijos mirksiukas.gif
As nusipirkau specialius tamponus, kuriuos traukiant nebuvo jokio skausmo, nes tai tetruko keleta sekundziu.
Nors man po operacijos dar net savaite nepraejo, todel dar nera visiskai mano nosyte sugyjusi, bet jau be galo dziaugiuosi, kad ryzausi ir pasidariau ta operacija 4u.gif
Atsakyti
Tikrai neverta bijoti 4u.gif
Pati tokią operaciją turėjau prieš 10 metų. Tai manau, kad labai daug kas bus pažengę į priekį šioje srityje. Žinoma, kaip ir kiekviena operacija, nėra labai malonus dalykas, bet skausmas po jos tikrai nėra baisus (aš jaučiau tik didelį tempimą nosies, nes ji buvo sutinusi ir prikimšta tamponų). Žinant, kad poto galėsi laisvai kvėpuoti, tai išvis niekis irnesakyk.gif
Atsakyti