Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Sveiki naujuose namučiuose smile.gif Linkiu gražaus ir produktyvaus bendravimo smile.gif

Sena tema http://www.supermama...howtopic=933898
Atsakyti
mes pirmi..valioooo!!!! drinks_cheers.gif blush2.gif

Jus man kaip ex blondinei parasykit detaliai kaip is fotki.com ikelti foto?aciu. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stella_ir_tina: 16 spalio 2013 - 14:43
QUOTE(stella_ir_tina @ 2013 10 16, 15:29)
mes  pirmi..valioooo!!!! drinks_cheers.gif  blush2.gif

Jus man kaip ex blondinei parasykit detaliai kaip is fotki.com ikelti foto?aciu. blush2.gif




Labas visoms,
Registruojuosi, kad neišmestumėte už 0 aktyvumą. Bet skaitytoja esu tikrai aktyvi. Skaitau kasdien. O va rašyti neturiu ką, neturiu žirgų, nejoju. Tik nuo vasario pabaigos turiu britų trumpaplaukį katiną: pilką su oranžinėm akim. Veislinis, su kilmės dokumentais. Daba jis sveria 6 kg, o yra 1,5 metų amžiaus. Mano draugas ir kompanjonas namuose. smile.gif

Forki kaip nežinu, bet part reikia pasirinkti paveikslėlį forumui, kai į ten užsikrauna nuotrauka. Tada nukopijuoti ir kelti čia.
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivameil: 16 spalio 2013 - 14:57
Jurgita, nepamenu doh.gif Žinau kad labai paprasta. Dabar keliu iš Imageshackus. Atsidaryk ten albumą ax.gif

Daiva, malonu, kad nepamiršti. Pas mus nėra didelio cenzo temai temos viduj. Truputuką galima pakalbėt ir ne apie žirgus. O pakvietimas atvykt galioja. Va ir bus medžiagos žirgine tema mirksiukas.gif

Iškratau mobilaus telefono kamera užfiksuotą archyvą smile.gif
Viena iš pirmųjų sesių treniruočių su Kvatro
user posted image
Su Ogiuku Viltė
user posted image
Ginete's portretas
user posted image
Šiandienos kadrai- į gretimą levados sektorių įleidau poniukus. Stebi storulis kaip siautėja poniai biggrin.gif
user posted image
Bendrauja su Ogiu smile.gif
user posted image
Mano supervaizeris žirgyne biggrin.gif
user posted image

Daiva, parodyk savo katino foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retisa7: 16 spalio 2013 - 15:58
bandymas ikelti foto. ax.gif


user posted image
Atsakyti
Na va pagaliau pavyko biggrin.gif
Smagu pamatyt Nuometą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(retisa7 @ 2013 10 16, 08:39)
Tai tu Monika atvaryk į Kauną šeštadienį ryte. Tada visos kartu pas mus į Dusetas 

Oi, šeštadienį niekaip nesigauna man.. unsure.gif ačiū už kvietimą.

QUOTE(daivameil @ 2013 10 16, 15:53)
Tik nuo vasario pabaigos turiu britų trumpaplaukį katiną: pilką su oranžinėm akim. Veislinis, su kilmės dokumentais. Daba jis sveria 6 kg, o yra 1,5 metų amžiaus.

Storulis bigsmile.gif įsivaizduoju koks gražus turėtų būt. Parodykit ax.gif

QUOTE(retisa7 @ 2013 10 16, 16:29)
Ginete's portretas

Šita labai labai wub.gif

Buvau kine. "Pabėgimo planas". Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Na, oreliai džiugina ir , panašu kad, džiugins dar ilgokai, tai išnaudojam arklinėjimuisi pilnai. Dirbam dirbam. Natūralu biggrin.gif
Vakar vakarėjant poniukai gavo judesio. Jožikas ir Ogis pašokdinti laisvėj smile.gif
user posted image
Pas tuos mažylius neišsenkama energija
user posted image

user posted image
Kukuliai biggrin.gif
user posted image
Tėtis pravaikė ir dresavo Kvatro. Rezultatas- Kvatro jau moka reveransą biggrin.gif
user posted image
Kvatro iš tų žirgelių, kurie ne tik gabūs, imlūs mokslams, bet ir dėmesio reikalauja ištisai. Už dėmesį atsilygina greitu visokių triukų įsisavinimu. Labai įdomūs egzemplioriai tokie. Įdomu dirbt su jais ir suaugusiam.

Na, o šiandien mano princo užsieniečio laukia BALNAS. Taip, taiiip. Gana jau. Įbimbėjo kaip ruonis. Reik darbelio dažniau. Darbas žirgą puošia biggrin.gif Bandysiu įamžinti ir parodyti, kaip mums sekėsi pirmą kartą su balnu ant nugaros.

Monika, tai bele kada gi galit užsukti mirksiukas.gif Visada laukiamos esat smile.gif
Atsakyti
vau, kokios nuotraukos wub.gif labai grazu smile.gif
As tai irgi ka tik is zirgyno, Civinskas dave ta pati nartuoli biggrin.gif Nedickas, bet mielas, jau mane zino, tai nebande tikrint, kas ant nugaros sedi, tik kelis kartus pora triuku parode, kad moka biggrin.gif
Foto ner, nes kakla fotkint, nelabai kazka g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai šeštadienį prisijunk prie dviejų panikių pas mus mirksiukas.gif Bus geras laikas ir daug foto. Jei Vilmukas vėl atidėt kelionės nesugalvos biggrin.gif
Atsakyti
o kaip faina, ziuriu ir as irasyta bigsmile.gif

http://31.media.tumb...hnk4mo1_500.gif

Retisa, cia man? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yyy: 17 spalio 2013 - 12:44
Yyy, taip taip, tau mirksiukas.gif

Na, kaip tarėm, taip padarėm- išsišukavom, pasipuošėm, balną ant kupros ir į trasą biggrin.gif
Ką galiu pasakyt g.gif Nieko. Nieko įdomaus. Gal tik, kad supyniau gražiai ir, trūkus gumutei, visas grožis išsileido dar iki levadėlės nedaėjus. Kaip senas arklys seniai jojamas elgėsi ir tiek bigsmile.gif "Kozlikom" pusratuką aplėkė į kairę ir viskas. Visas "šou" biggrin.gif Toks lengvas jis, šaaakės.
Įrodymai. Balnas ne jo, ne jam, bet nieko šiaip kaip mokomoji priemonė ir lengvas. Balnui taupysim metus ir tada pirksim special jam biggrin.gif
user posted image

user posted image
Šita foto iliustruoja viską biggrin.gif
user posted image

user posted image
Vienai vaikyt ir fotkint tai kažkas toookio doh.gif Taigi darbo kaip ir nebuvo- laisvai palakstė ir viskas. Parvedžiau gardan. Nupuošiau. Kiek atvėso, tada vėl į levadą. Išsivoliooojo bičas, prieš damas pasimaivė ir atgal gardan. Kas sunkoka su juo- tai garde iššukuot, supint ir papuošt amunicija. Kas matė seniau rodytą animacinį filmuką Džoni Bravo, tai galiu pasakyt jis lyyyygiai kaip tas Džonis. Malasi, staiposi, vaiposi, stengias nutvert ką ir patasyt iš nuobodumo parištam būnant. Žooodžiu. Žiūrėt jau sunkoka, nekalbant apie jo ruošimą. Drausmės gauna. Tikiuosi paaugs surimtės ir nebus toks greitas.
Kol kas tiek. Einu į dukrų treniruotę. Fotikas dar neišsikrovęs, tai parnešiu kadrų iš ten cool.gif
Atsakyti