Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

Sveikos,

Pastebėjau pažįstamų veidų todėl norėčiau prisijungti prie jūsų diskusijų smile.gif

Kas nepažįsta prisistatysiu :

Esu Eglė Giedraitytė

Atstovauju Augustinu dvaro žirgynui ( Administratorė)

Su žirgais jau 14 metų, su jais kaip ir užaugau, pagrinde visą laiką praleidau Augustinų dvare, bet dirbau ir ne tik Lietuvoje, UK mokiausi šiek tiek, dirbau, taip pat Lietuvoje pas konkūristus Kaune ir Vilniuje. Taip pat baigiau KAUPA, bet pagrinde viską ką išmokau žirgynuose, trenerių kaip ir neturėjau, tik pagrindus mokiausi UK, o visa kita stengiuosi pati.

Turiu nuosavą Amerikos ristūnę, 12 metų, jau mamytė 4 kumeliukų, bet širdyje vis dar lenktynininkė, jota tik skačkėse, kinkyta minimaliai, daug patyrusi ir jojau beveik vien tik aš pati, daugiau apie ją vėliau papasakosiu. Šiuo metu gydosi raumenis, vaikštinėja pievoje.

Dabar joju 8 žirgelius, įvairaus amžiaus ir tipų. Pati apjodinėju nuo 15 metų pagrinde ristūnus, nes nuo jų viskas ir prasidėjo. O čia šiek tiek foto iš mano jojimo gyvenimo :

Su nauju draugu Dakaru, pirmą kart išjodinėjimo balną užsidėjom :

user posted image
user posted image

Su lenktynių partneriu Hell :

user posted image

Su saviške, mylimiausia :

user posted image

Šiek tiek iš fotosesijų :

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip malonu, kad prisijungei ristunu myletoja 4u.gif Taip taip cia manau ne viena pazistama rasi wink.gif
Nors as jau nuotraukytes macius, bet vistiek as bandau atspeti kaip tie arkliukai tavo sukneles krastelius laiko g.gif
Atsakyti
Labas rytas labas ryyytas.
Oooo, Eglutė į mūsų būrį atėjo thumbup.gif Labai malonu. Neakivaizdžiai čia ne viena bendravom su tavim ir bendrausim. Dar kartą priminsiu- Eglutės dėka išpuošiam, aprūpinam savo žirgelius kokybišku ir pigiu inventorium. Ir kas svarbiausia- labai gerbiamas klientas, kas retenybė šiais laikais ant Lietuvos. Be abejonės- tai ir puiki raitelė ir mielas, bendraujantis žmogutis. Gyvai dar nesam bendravę, bet tikiuosi greitu laiku pasimatyti. Kaimynai esam biggrin.gif ir turim idėjų bendrų rolleyes.gif Nors jau FB visas "laikinau", pagirsiu ir čia- labai gražios foto. Ypač fotosesijos wub.gif .

Vilma, kas liečia žąslus. Jei raitelis supranta ir moka naudoti juos savo žirgui- jokie žąslai nebaisūs. Tiesiog įvertini jų poreikį žirgui ir naudoji arba ne. Jei raitelis joja "ant rankos" grubus, jei mano, kad žąslai iš esmės pakeis problemą, kuri dažnai net ne žirge būna, tai ir švelniausiais žąslais galima pridaryt daug bėdos. Konkrečiai tavo parodyti žąslai abu yra laužtukinio tipo. Jais reik mokėt naudotis. Naudojau abu savo žirgams. Gal daugiau linkčiau prie pelham tipo. Pasikartosiu- jei žirgui reikia laužtukų, jei juos naudosi tinkamai, tinkamu momentu, netasysi, laužtukai tikrai nebaisūs mirksiukas.gif

Daiva, kooooks grožis pas tave namuose gyvena bigsmile.gif wub.gif

Na o pas mus išaušo eilinė žirginė diena. Buvę naktį minusiuko- šalna nubalino žolę. Saulė šviečia. Kiek vėliau eisiu savo užsienietį vėl su balnu krutint.
Pasigirsiu. Vakar gavau laišką nuo buvusio Ginete's savininko iš Portugalijos. Su juo mes palaikom gražų ryšį. Be to, kad vėl įvertino teigiamai mūsų darbą, išpildė ir vieną norą. Nupirko ir atsiunčia Ginetei dovanų gražųjį mosquero. Nežinantiems kas tai- ispanų tautiškas musinukas žirgams. Labai gražus. Gaminamas iš žirgo plauko. Naudojamas kaip puošmena praktiška. Dabar naudosim tik kaip puošmeną, nes musės jau miega. Google foto yra, tai čia neįmesiu ( buvau jau įmetus). Kai gausim, pasipuošim ir pasirodysim tongue.gif Tai va kol kas tiek.
Atsakyti
Laba ačiū jums už tokį malonų priėmimą smile.gif labai smagu girdėti kad inventorius tik ir patiko.

Kas dėl suknelės čia buvo stebuklas, net netikėjau kad jie taip noriai ją ims, niekas jų net neragino. Prieš įeinant į arklidę galvojau visi išsilakstys, bet kadangi mūsiškiai "nagli" iškart griebė suknelę ir pradėjo mane tąsyti, labai nudžiugo ir fotografė, taip gavosi toks rezultatas.
user posted image

Kas dėl žaslų, Retisa7 labai teisingai pasakė, viskas priklauso nuo raitelio rankos ir mokėjimo ją valdyti.
O konkrečiai apie žaslus pirmieji Kimberwick : Priklauso laužiamiesiems Pelham žaslams, tik laužimas šiek tiek švelnesnis, būtent tiesi dalis neveikia liežuvio nes nėra (nut cracker) veiksmo, kurią turi 2 dalių žaslai ir veikia būtent burnos šonus, ristūnininkai deda tiesius žaslus traukiantiems žirgams, tai sudaro vienodą spaudimą abejose burnos pusėse, taip pat šoniniai žiedai apsaugo žaslui nelysti į burną per stipriai užtraukus vieną pusę, taip pat ant jų naudojama grandinėlė, papildomai laužti galvą žemyn ir neleisti žaslui persisukti burnoje ( grandinėlė patariama naudoti). Šis žaslas tinka jautresnės burnos žirgams, taip pat stambiems arkliams su dideliu liežuviu ir kurie nemėgsta burnoje turėti daug žaslo. Netinkamas užkandantiems ir kimbantiems(gulantiems) ant žaslo. Jei supratote smile.gif

Toliau matau Pessoa/continental gag/dutch gag ( su žiedais) Tikrai gana griežti žaslai, su stipriu laužimo efektu, daugiausiai naudojami konkūre, patariama naudoti su Pelham odiniais dirželiais ir segti ant pagrindinio didžiojo žiedo ir žemesnio, arba ant pagrindinio ir žemiausio. Dar tinkamai naudojant dedamos ir 2 vadelės, taip siekiant tinkamo kontakto su žirgo burna. Tinka žirgams kurie nemėgsta grandinėlės spaudimo po smakru ir tinkamai reaguoja į prašymą nulenkti galvą, nesipriešina keliant aukštyn.
Atsakyti
As dabar joju su tais ziedeliu kur daugiau turi, dedu su grandinele, tai vat kai pas mane pusristunis ir megstantis traukti sokime as linkstu I tuos vientisus D formos, nes man kazkaip atrodo, kad stabdant labia stipriai tie dvieju daliu remiasi I gomuri, na ka reiks ieskoti kas tokius turi arba nebrangiai parduoda ir bandytis, o tada zinosiu smile.gif
Taip pas Eglute daug kokybisko inventoriaus ir aprangos geromis kainomis - teko ir su savininku susipazinti, labia mielas zmogiukas taip pat wink.gif
Fainai kaip su ta suknele isejo bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Čia kažkas lusitaną apjodinėt pasiryžęs, tai... Greta, mėgaukis vaizdu. Vėliau galėsi mėgautis ir jausmu lotuliukas.gif doh.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
O jei rimtai, tai mano berniukas šiandien nerealioj nuotaikoj buvo. Šiaip jis visada nuotaikoj, bet kuris laikas piestukų nerodė. Šiandien atsigriebė už "prarastą laiką" biggrin.gif Tik aš neperjungiau tinkamo režimo fotike, tai foto kokybė prastoka. Bet esmė matosi biggrin.gif Kol kas tiek. Ryt bus tęsinys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(retisa7 @ 2013 10 17, 16:47)
Na, kaip tarėm, taip padarėm- išsišukavom, pasipuošėm, balną ant kupros ir į trasą  biggrin.gif


Gražuolis vaikinas, nu pasaka.. 4u.gif Ir gražiai atrodo po balnu, dabar laukiam po raitu bigsmile.gif

QUOTE(***Andrea*** @ 2013 10 18, 12:32)
Na ka reik ir mum pasirodyti - nelabai fotikas normaliai fotkina viduje ir dar apsiniaukus orui smile.gif


Tinkat jūs su Kornetu, abu juodukai. Gražu. bigsmile.gif

QUOTE(daivameil @ 2013 10 18, 20:30)
Na, ir mano Atas Auksinis Pliušas smile.gif


Labai gražus katukas, mano mėgtsamiausia spalvytė katinukam tokia. smile.gif Va jei turėičiau aktinuka arba tokį arba ryžiką biggrin.gif smile.gif

QUOTE(Egliotux @ 2013 10 18, 20:49)


Sveika prisijungusi, aš Jovita. tongue.gif

O aš šiandien atsivežiau savo draugą ir darugę pajoti. smile.gif
Draugė nuo mažens svajojo pajot, bet niekada neišeidavo to padyt, na kai tai sužinojau iškart suplanavom kelionę pas mus į žirgyną. smile.gif
(Kas dar neatpažįsta, darugė ant arkliuko, aš laikanti)
user posted image
Su darugu tongue.gif
user posted image
Na ir MANO su MANO biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Grazios nuotraukytes - ta MANO su MANO ypac biggrin.gif as tai tokias foto vadinu CACUKAS su KACUKU smile.gif
Jovita - tokios kepures ir as noriu wink.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Foto MANO su MANO man nuotaiką pakėlė visai dienai thumbup.gif Jau bičo poza .... thumbup.gif Ir labai gražus draugas tavo mirksiukas.gif Dvikojį čia turiu minty. Ir keturkojis neprastas. Bet tavasis gali drąsiai kažką mados pasauly demonstruot mirksiukas.gif

Vilmai tinka juoda spalva neabejotinai. Jos plieninis žirgas taip pat juodas.
Atsakyti
Kokios fotoo thumbup.gif

Retisa, cia kita savaitgali gal apjodines? biggrin.gif

Jovitutu, ziauriai grazus zirgas, ir berniukas irgi biggrin.gif Labai grazu thumbup.gif

O as va vis be zirgo, bet gal ir gerai, nebutu laiko seimai normaliai nei zirgui g.gif nes laikymas vistiek butu kakzur toliau nuo namu g.gif bet vistiek paziurineju parduodamus biggrin.gif
Kadais pirkau trakene, bet po to apsigalvojau, kad ji man per maza, ir atidaviau savo zirgyneliui, po to ne mano vardu, bet man jie pirko latviu hanovere wub.gif eh... O dar seniau ciut nepirkom, o nenupirkom, nes be doku buvo, bet dabar kai pagalvoju, dejau as ant tu doku doh.gif biggrin.gif
Zodziu, misrune kazkokia, bet atrodo kaip sustambinta fryze swoon.gif siaubingai grazi, nunesa turbut dar ir Zoro zirga .. tai iki dabar vis pagalvoju, butu dabar ji is tu laiku,pasigirciau ri as savu zirgu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2013 10 20, 10:55)

*Retisa, cia kita savaitgali gal apjodines? biggrin.gif


**O as va vis be zirgo, bet gal ir gerai, nebutu laiko seimai normaliai nei zirgui g.gif nes laikymas vistiek butu kakzur toliau nuo namu g.gif

***bet dabar kai pagalvoju, dejau as ant tu doku doh.gif biggrin.gif



*Oi ne. Jam šiai dienai yra du metai ir 4 mėnesiai. Dar ankstoka. Bent jau aš , kai žirgą auginuosi SAU, saugosiu jo nugarytę ir apjosim trimetuką. Pilnai jot keturmetuką pradėsim ir visur spėsim smile.gif O šiai dienai dirbam pagrinde rankose. Pratinu prie visoookių jo gyvenime anksčiau ar vėliau būsiančių dalykų ir mums puikiai sekasi. Darbo rankose nuo žemės yra uiiii kiek. Ir jis gal net įdomesnis nei darbas balne smile.gif Pagrindinė užduotis- išlaikyt jo žavesį ir charizmą, kas jį daro išskirtiniu. O apie jojimą galvoju mažiausiai. Apjodinėt nemanau kad bus sunku. Foto šiaip- gražu ir savotiškas joke biggrin.gif . Greta nori jį apjot, tai va smagumo dėliai ir komentarą įmečiau. O realiai- išmoksim pavaldų nuo žemės, tada sės ar dukra, ar sportinė dukra Greta ( lengvesnis svoris jaunai nugarytei) ir bus visas apjojimas. Realiai- jis laabai lengvas darbui ir visokias naujoves priima labai tinkamai, kaip savaime suprantamą dalyką ( išskyrus savininko pakeitimą, nes jis Veiga. Buvo baika, prisiruošiu papasakosiu lotuliukas.gif doh.gif ). Iš pažiūros energija kibirkščiuoja ir liejasi per kraštus, bet ji labai kontroliuojama. Tikiuosi taip išliks visada.
O čia iliustracija, kokias snukelio išraiškas bičas išmeta, kai jam gogą ir pečius kasinėju lotuliukas.gif Kai pati fotkinau gal ne taip ryškiai matysis, bet esmė matosi
user posted image

user posted image

user posted image

**Oi ne. Nenorėčiau su šiuo teiginiu sutikti. Jei yra noras, atsiranda ir galimybės. Atsiranda ir to laiko, ir nieks nenukenčia smile.gif

*** lotuliukas.gif Oiiii, geras išsireiškimas. Balsu susijuokiau.... Nu principe taip. Dokumentais gi nejodinėsi. Bet kas liečia asmeniškai mane, aš gal žvelgiu labiau į ateitį- o jei prireiks tų dokumentų. Kaip pvz iš savo šeimos patirties- vienas mūsų žirgas yra nuo legendinio reproduktoriaus. Nuomonė irgi buvo "Ai dokais nejosiu. Vėliau". Tas vėliau tęsėsi, kol įvyko kas įvyko- reproduktorius krito ir dabar laabai keblu susitvarkyti palikuonio kilmės sertifikątą. Čia ne apie pasą kalba. Apie kilmės patvirtinimą. Todėl dabar, pasimokius, susitvarkau viską tvarkingai šiuo klausimu. Jei veislinis žirgas, turi turėt dokumentus ir taškas. Net jei juo ir nejosi. To reikalauju ir iš pardavėjo. Be to, kad ir neveislinis, šiai dienai visi reikalauja tvarkingų popierių. Kitavertus. Jei tai totaliai sau, totaliai hobi, be plano parduoti- tada galimas variantas "dėjau ant tų dokų". Bet, kaip praktika rodo, apetitas kyla bevalgant, o žirgai, anksčiau ar vėliau, vistiek keičiami. Tai va lengviau būna kai dokai yra ir jie tvarkingi smile.gif

Kumelkos jau pakankamai pūkuotos pas mus. Eržilai su blizgiu kailiuku dar visi. Keletas foto mano "moterukių" smile.gif
Perla demonstruoja, kad jau patyliukais galima tikėtis tikrai tikro perliuko rolleyes.gif
Tik foto laabai nekokybiška, bet vėl gi esmė matosi biggrin.gif
user posted image
Su mama lekia abi. Prieky močiutės uodegos galiukas kadre biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retisa7: 20 spalio 2013 - 09:41
Retisa, aa supratau, nes tiskliai nezinojau, kiek jam metu, tik nujauciau, kad triju dar net nera biggrin.gif
Ziauriai gerai reaguoja i kasyma biggrin.gif Visiem gyvunam patinka meile, aisku..
Net papuga mano (kai gyva buvo biggrin.gif ), kasant , visaip ten galva issisukdavo, ir uzsimerkdavo hihihi.gif
O tai kiek pas tave zirgu is viso?jau nebesuprantu biggrin.gif
Na del zirgo, tikrai, rasciau as laiko, gasdina tik islaikymas , nes uz vieta moketi pas mus labai brangu , o jei laikyt papigiau kaimely kokiam, tai toli bus vazinet, tai vel negerai, na , kolkas pratinu vyra prie zirgu, jojo tik kelis kartus,bet taip gerai , is karto mokes, risciavo graziai, negalejau patiket biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yyy: 20 spalio 2013 - 09:51