Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

O as turiu cucika Dora ir auginau ziurkyte vardu Smile smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mano katinas Rapolas, šunė - Mirta o degutis tiesiog Čirkšt biggrin.gif
Atsakyti
na va,pasikeitė mano faunos sandara,tad namie dabar yra katė Drica, šuo-Pekė, nimfa-Siesta Tapkė van Ciza, žiūrkės-Gutė ir vienai vardą dar galvoju ;DD
Atsakyti
Gerai parasyta, ' ne apie zmoniu vardus gyvunams' .... Mano katei treji, jos vardas Mija, lai nesupyksta mamytes, bet maciau liniuociu su tokiais mergaiciu vardais rolleyes.gif
Atsakyti
Žmonės sako, kad mano gyvių vardai keisti ax.gif Šuo Panda (kai buvo mažutė, apvalutė tas vardas puikiai tiko), o katė Sraigė (sunkiai paaiškinama istorija, žodžiu vardas susijęs su užsakovo iš Vokietijos pavadinimu).

Draugai neplanuotai nusipirko spanielių ir pavadino Malta, nes visada svajojo apie Maltos bišoną lotuliukas.gif
Atsakyti
suo ramsis ,juru kiaulyte čipsa ,ziurkeno dragas,o ziurkeniukes leeharu(tariasi:lyharų) biggrin.gif tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Šuo Lota, katė Misė. biggrin.gif
Atsakyti
suo vardu Gorda 4u.gif
Atsakyti
suniukai Ciacia ir Lota, papuga gucci
Atsakyti
mūsų šunų vardai Vėtra ir Saiga arba Jadzė biggrin.gif katytės: Kitė, Čiūrka(čia dėl siaurų akių) biggrin.gif ir Pončika arba sutrumpintai Čika smile.gif žiūrkė - Mauzeris smile.gif
Atsakyti
katyte- Mise, ziurkyte- Semke smile.gif
Atsakyti
Šuo - Pupa;
Šinšila - Kika. wub.gif
Atsakyti