Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

As turiu Ronik kombainuka, mazutukas. Pristatineja parodose. Labai patogu naudotis, greit isplaunamas. Mokejau apie 1500 lt. Minusas - l. brangiai kainuoja detales (bet pati kalta) keleta kartu pati padariau liaptusa, uz savo ziopluma gavau nemazai suploti.
Atsakyti
Pasakykit jus man tundrai doh.gif jei as noriu issukt varske su sviestu, tai kur man ji sukt ar kokteilinej ar tam dideliam inde? Ir koki peili naudoti?

P.S. persiprasau uz durna klausima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 11 26, 17:40)
Pasakykit jus man tundrai  doh.gif  jei as noriu issukt varske su sviestu, tai kur man ji sukt ar kokteilinej ar tam dideliam inde? Ir koki peili naudoti?

P.S. persiprasau uz durna klausima  blush2.gif



as tai sukciau dideliam su minkymui skirtu plastmasiuku. ax.gif

nors istiesu tai nezinau biggrin.gif

Atsakyti
Turiu virtuvinį kombainą Mrija-2 , pirktas ~ 1990metais, vos ne antikvariatas lotuliukas.gif (radau pas anytą) Bet tik ~ pusmetį pradėjau naudoti maišytuvą (blenderį), na tokį stiklinį ąsotį su peiliukais. Labai geras tyreles daro ir biskvitinę tešlą. Nieko kito nenaudoju, man gana gromezdiškas ir sunkus tas kombainas, bet prie to ąsotėlio jau pripratau.
Visai neseniai sudaužiau tą ąsotį verysad.gif . Nors ir nupirkau mažą blenderiuką (kotą), bet kažkaip liko sentimentai senam daiktui doh.gif

Noru paklausti, gal kas turi tokį antikvarinį daiktą ax.gif ? Gal kas turi, bet nenaudoja, gal nereikalingas tas ąsotis? Gal galėtumėt parduoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 20 gruodžio 2006 - 00:33
Mes tai pirkom Philips virt, kombainą prieš porą metų. Norėjau labiausiai tokio, kuris minkytų kietą tešlą, tai ir nusipirkom su kokteiline, smulkintuvu-tarka (tas nemažas permatomas indas) bei baltu- nepermatomu indu kietai tešlai maišyti. Tai dabar daugiausia šį indą ir naudoju, nes be vargo išminko bandelių, koldūnų, virtinukų tešlas.
Atsakyti
Aš tai permatomam inde tešlą maišau ax.gif , philipsiniam kombaine smile.gif
Atsakyti
o gal turit kas philips hr 7768? ar geras?
arba rekomenduokit man kas gera kombaina, kuris turetu ir mesmale, is sulciauspaude, ir smulkintuva, blenderi..? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
na aš jau beveik turiu 7768
- bet atvažiuos pas mane tik savaitės pabaigoje blush2.gif tai tada ir galėčiau ką parašyti biggrin.gif
Atsakyti
As turiu stai tokiMoulinex Odacio 3Naudoju jau dvejus metus, liuks daiktas thumbup.gif Tik kartais pagalvoju, gad reikejo pirkti su sulciaspaude (pas mane tik citrusiniams). Tuomet prisiklausiau, kad nelabai kaip isspaudzia galvojau nusipirksiu atskira sulciaspaude, bet va taip ir neprisiruosiau, o dar ir namu nenoriu uzgriozdint...
Dazniausiai naudoju kapokle: su ja ruosiu farsa( thumbup.gif net su mesmale taip vientisai ir smulkiai nesigauna, tik mesa turi buti be pleviu, jei noriu stambiau - l tinka kibinams ar kijevo kotletams), smulkinu svogunus, sokolada, riesutus, griliaza tortui it t.t Kokteiline dazniau naudoju vasara ax.gif Dar geras dalykas teslos minkymas. Taip ruosiu tesla picai, bandelems, pyragams... O karta sugalvojau isminkyt tesla simtalapiui (na ten tokia tesla kietoka ir turi buti l.ilgai minkoma), tai kombainas uzkaito ir kvapelis atsirado ne koks doh.gif . Po to nunesiau i garantini, tai jie apziurejo ir sake atseit viskas gerai(tuomkart), bet as jau nebesiryztu ilgam kietos teslos minkymui g.gif
Ir is viso, minkant tesla, pvz. koldunams, kombainas l.sunkiai dirba, net pats sokineja. Idomu, ar jums dirbant su kitokiais modeliais tas pats? g.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 01 08, 21:37)
na aš jau beveik turiu 7768
- bet atvažiuos pas mane tik savaitės pabaigoje blush2.gif tai tada ir galėčiau ką parašyti biggrin.gif


thumbup.gif as ji ir planuoju isigyt per sia savaite blush2.gif nes nieko analogisko taip ir neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 01 07, 21:38)
Aš tai permatomam inde tešlą maišau ax.gif , philipsiniam kombaine smile.gif


aš irgi, dabar dažniau blynus kepam biggrin.gif nes tešla taaaip gerai išsimaišo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 01 08, 17:33)
o gal turit kas philips hr 7768? ar geras?
arba rekomenduokit man kas gera kombaina, kuris turetu  ir mesmale, is sulciauspaude, ir smulkintuva, blenderi..? blush2.gif  4u.gif


as turiu toki tik senesni modeli be sulciaspaudes thumbup.gif dar ir dabar prisimenu kai nusipirkau ir po 1,5 menesio atsirado su sulciaspaude, oi kaip pikta buvau gun_bandana.gif
o siaip tai tikrai puikus aparaciukas wink.gif Tik bulviu fri pjaustymas man nepatinka, o visam kitam priekaistu neturiu mirksiukas.gif
Atsakyti