Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

sveikos - na va išbandžiau savo philipsiuko mėsmalę - super mala - liko tik sulčiaspaudę išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(ingacep @ 2007 01 24, 04:12)
as tai stacionariai virtuvej pasistacius ir visalaik naudoju kai tik reikia ka nors pjaustyti maisyti ar tarkuoti. aisku jei butu kokiam sandeliuke ir reiketu pastoviai isimineti ir vel sukrovineti tai irgi naudociau viena kart i 10 metu  smile.gif
Papildyta:
mazu yra, bet jie ir funkciju atlieka simtakart maziau. cia ziurint kam ko reikia.

tai as ta ir turejau omeny ir visos cia kalba apie universalius kombainus,kurie viska ir atlieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 01 19, 18:38)
Phillips 7768 pavyzdžiui, kuriame yra mėsmalė ir sulčiaspaudė - yra brangus - beveik 1000, o kaip sakiau maždaug tokių pačių funkcijų tik be sulčiaspausdė ir mėsmalės (mėsmalę galima pakeisti pavyzdžiui kapojimo peiliu, o ir sulčiaspaudė ne kiekvienam reikalinga) Moulinexas apie 500-600, manau galima ir Phillipso variantus pigesnius susirasti. Aš kai rinkausi - žiūrėjau kokias funkcijas atlieka, koks galingumas (skirtingi Phillipso modeliai būna skirtingo galingumo pvz. ir kokie peiliai - Moulinexe geležiniai pilnai, o Philipsuose kiek žinau pigesniuose - pusiau plastikiniai. Net mano 7768 modelyje yra vienas reguliuojamas peilis plastikinis - tik ašmenys geležiniai įstatyti. Šiaip nežinau - gal tie peiliai plastikiniai nelūžinėja - bet man labiau norėjosi geležies smile.gif
Tiek tegaliu pasakyti.
Papildyta:
tiesa - buvių tarkavimo peilį prie Philipso kad ir brangus - reikėjo papildomai pirkti, o prie Moulinexo buvo - taigi sėkmės renkantis.


dekui uz patarima
Papildyta:
Na as tai supratau, kad 7768, tai privalumas nuo ankstesniu modeliu todel, kad yra mesmale, taciau jis uz analogiskas funkcijas turincius kombainus, tiek kitus pfilips modelius, tiek braun yra brangesnis daugiau nei 200Lt. blink.gif gal tada apsimoka nusipirkti kombaina bemesmales, o mesmale uz tuos 200Lt isigyti atskirai ir ji bus daug "funkcionalesne" uz kombaine esancia bigsmile.gif
ar tos mesmales kur buna kombainose irgi yra skirtingu greiciu ir pan.? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
jau kažkur rašiau - kad kiekvienas renkasi kas jam geriau. Esu turėjusi pigesnį kombainą - ir tikrai jis PH 7768 niekuo nenusileido, bet kas liečia mėsmalę - mala labai gerai - kai kurių gerai žinomų brandų mėsmalės pirktos atskirai (kalbu iš asmeninės patirties) - nesugeba taip sumalti, o ir vietos užima daug mažiau - tokios mažos bet galingos mėsmalės aš niekada dar nemačiau. Jei finansai leidžia tai manau galima pirkti PH 7768, o jei norisi pigiau - aš tada kombinaciją keisčiau - kaip jau kažkur sakiau, man atrodo, geras Moulinex kombainas + mėsmalė kokia nors gal ir pigiau būtų, bet vietos tikrai daugiau užimtų.
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 02 11, 23:30)
jau kažkur rašiau - kad kiekvienas renkasi kas jam geriau. Esu turėjusi pigesnį kombainą - ir tikrai jis PH 7768 niekuo nenusileido, bet kas liečia mėsmalę - mala labai gerai - kai kurių gerai žinomų brandų mėsmalės pirktos atskirai (kalbu iš asmeninės patirties) - nesugeba taip sumalti, o ir vietos užima daug mažiau - tokios mažos bet galingos mėsmalės aš niekada dar nemačiau.  Jei finansai leidžia tai manau galima pirkti PH 7768, o jei norisi pigiau - aš tada kombinaciją keisčiau - kaip jau kažkur sakiau, man atrodo, geras Moulinex kombainas + mėsmalė kokia nors gal ir pigiau būtų, bet vietos tikrai daugiau užimtų.


Mane domina sulčiaspaudė,parašyk kaip ji veikia? 4u.gif

Norėjau pirkti vien universalę sulčiaspaudę,o paskui ir elektrinę mėsmalę, bet kai paskaičiau jūsų atsiliepimus, tai nusprendžiau nusipirkti kombainą, noriu, kad jis būtų galingas ir atliktų daug funkcijų.Geriau brangiau, bet, kad daiktas būtų vertingas... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 12 vasario 2007 - 16:00
Nu nejaugi niekas tokio virtuvinio kombaino neturi....noriu patarimo... blush2.gif
Atsakyti
ir dar.. o kombaine esanti universali sulciaspaude gerai ispaudzia sultys, nes namie yra suldziaspaude, tai dar is tirsiu kokia stikline prispaust galeciau...
ziurejau kiek kainuoja mesmales, tai fhilips pigiausia 200Lt, vadinas bet kuriuo atveju kombainas atsiperka, jei jau jis taip kokybiskai viska atlieka, aisku idomu kaip su ta mesmale? smile.gif
Atsakyti
Tai va jeigu perki atskirai mėsmalę ir sulčiaspaudę atskirai tai tikrai nemaža sumelė susidaro...ir nedaug nuo kombaino sumos skiriasi.. blink.gif
O mta mėsmalė už 200lt. tai tikriausiai nedidelio galingumo... komaino tai net 1000 g.gif
Atsakyti
na tai mesmale uz 200Lt pati pigiausia. bet idomu kaip veikia tos universalios kombaino sulciaspaudes. daug kas sako, kad uzsikemsa sietelis, idomu kaip fhilips'o kombaine ir ar tirsciai buna sausi. jei ne tada kokia prasme pirkti kombaina, jei nekokybiskai f-jas atlieka smile.gif
taciau jei viska ok atlieka, na tada tikrai kombaina verta pirkti, kur visas f-jas turi
Atsakyti
Ir aš girdėjau, kad kombaino sulčiaspaudę sunkiau išplauti ir jos dažniau kemšasi g.gif g.gif g.gif Tai gal kuri turit patarkit... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 17, 19:17)
Ir aš girdėjau, kad kombaino sulčiaspaudę sunkiau išplauti ir jos dažniau kemšasi g.gif  g.gif  g.gif Tai gal kuri turit patarkit... ax.gif  ax.gif  ax.gif

Na aš dar tik vieną kartą spaudžiau sultis, bet viskas super gavos: neužsikimšo niekas, tirščiai sausi, labai greitai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 02 17, 20:18)
Na aš dar tik vieną kartą spaudžiau sultis, bet viskas super gavos: neužsikimšo niekas, tirščiai sausi, labai greitai  thumbup.gif




o tai koks kombainas, kokios firmos. g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti