Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(ausrytuke @ 2007 01 10, 11:19)
as turiu toki tik senesni modeli be sulciaspaudes  thumbup.gif  dar ir dabar prisimenu kai nusipirkau ir po 1,5 menesio atsirado su sulciaspaude, oi kaip pikta buvau  gun_bandana.gif
o siaip tai tikrai puikus aparaciukas wink.gif Tik bulviu fri pjaustymas man nepatinka,  o visam kitam priekaistu neturiu  mirksiukas.gif

tavo turbūt 7758 rolleyes.gif . Geras labai smile.gif , mano toks irgi, tai vis kuriu biznio planą laugh.gif tą sulčiaspaudės priedą dasipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 01 08, 18:33)
o gal turit kas philips hr 7768? ar geras?
arba rekomenduokit man kas gera kombaina, kuris turetu  ir mesmale, is sulciauspaude, ir smulkintuva, blenderi..? blush2.gif  4u.gif

as turiu Braun Combi max K700, jame viskas yra net ir bulves tarkuoja,o tai turi ne visi kombainai ax.gif sulciaspaudes yra dvi(citrusine) atrodo viskas jame yra g.gif
va toks user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sventoja: 17 sausio 2007 - 23:51
na gavau aš galų gale savo Phillips 7768 - galiu pasakyti, kad tikrai esu patenkinta - man labai patinka - nesigailiu įsigijusi - kol kas dar neišbandžiau sulčiaspaudės ir mėsmalės - visa kita veikia puikiai. Prieš tai turėjau Moulinex (neatsimenu modelio, toks prie kurio devynios galybės visokių priedų eina - jei kam įdomu bus, galėsiu paieškoti modeliuko) - tai palyginti galėčiau taip - 7768 mažesnės talpos nei Moulinex - bet mūsų 4 asmenų šeimai užtenka, prie Moulinexo nebuvo nei mėsmalės nei universalios sulčiaspaudės. Šiaip Moulinexe labiau patinko smulkinimo indas, nes Philipse tos baslys per vidurį. O išvados būtų tokios - jei kam nereikalinga mėsmalė ir sulčiaspaudė, tai mano nuomone labai geras variantas yra Moulinexas. Bet kadangi man reikėjo ir vieno ir kito, plius kad tai būtų kompaktiška ( Phillpisas kompaktiškesnis) - esu labai patenkinta pasirinkimu. Beja pas mane kaip ir 7758 variante yra reguliuojamas peilis, bet jis pusiau plastmasinis.
Atsakyti
Mane irgi domina kombainai, taciau ju toks pasirinkimas ir kainu skirtumas...
nuo 300lt iki 1000lt ir daugiau...
tai tikriausiai tas kuris brangesnis, tame ir mesmale ir bulviu tarkavimo masina...
gal kas galit paaikint bigsmile.gif
Atsakyti
Phillips 7768 pavyzdžiui, kuriame yra mėsmalė ir sulčiaspaudė - yra brangus - beveik 1000, o kaip sakiau maždaug tokių pačių funkcijų tik be sulčiaspausdė ir mėsmalės (mėsmalę galima pakeisti pavyzdžiui kapojimo peiliu, o ir sulčiaspaudė ne kiekvienam reikalinga) Moulinexas apie 500-600, manau galima ir Phillipso variantus pigesnius susirasti. Aš kai rinkausi - žiūrėjau kokias funkcijas atlieka, koks galingumas (skirtingi Phillipso modeliai būna skirtingo galingumo pvz. ir kokie peiliai - Moulinexe geležiniai pilnai, o Philipsuose kiek žinau pigesniuose - pusiau plastikiniai. Net mano 7768 modelyje yra vienas reguliuojamas peilis plastikinis - tik ašmenys geležiniai įstatyti. Šiaip nežinau - gal tie peiliai plastikiniai nelūžinėja - bet man labiau norėjosi geležies smile.gif
Tiek tegaliu pasakyti.
Papildyta:
tiesa - buvių tarkavimo peilį prie Philipso kad ir brangus - reikėjo papildomai pirkti, o prie Moulinexo buvo - taigi sėkmės renkantis.
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 01 19, 17:38)
tiesa - buvių tarkavimo peilį prie Philipso kad ir brangus - reikėjo papildomai pirkti

Nu jau blink.gif , rimtai g.gif ?
7758 modelyje yra toks peilis.
Ir aplamai, kartais ne vien į peilių komplektaciją žiūrėt reikia, manyčiau. Man dar labai svarbu buvo, kad yra apsauga nuo perkaitimo. Pvz, kas iš to, kad bus galimybė minkyt tešlą, jei bijosi motorą sukūrent blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 19 sausio 2007 - 18:59
Bet ar tu bandei su tuo reguliuojamu peiliu kopūstą pjaustyti.....man tai š...gavosi-pirmiausiai apsižiūrėjau,kad prieš tarkuojant jį reikia peiliu supjaustyti į mažus gabalus...po to malė malė ir drebėti pradėjo visas aparatas-pažiūriu doh.gif po tuo peiliu prisigrudo gabaliukų kopūsto,tai išsigandau ir išsiardžiau ir vėl susitvėriau ir vėl užsikišo blink.gif pasibaisėjau.Na,o mėsą mala tai be proto gerai.
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 01 19, 18:38)
Phillips 7768 pavyzdžiui, kuriame yra mėsmalė ir sulčiaspaudė - yra brangus - beveik 1000, o kaip sakiau maždaug tokių pačių funkcijų tik be sulčiaspausdė ir mėsmalės (mėsmalę galima pakeisti pavyzdžiui kapojimo peiliu, o ir sulčiaspaudė ne kiekvienam reikalinga) Moulinexas apie 500-600, manau galima ir Phillipso variantus pigesnius susirasti. Aš kai rinkausi - žiūrėjau kokias funkcijas atlieka, koks galingumas (skirtingi Phillipso modeliai būna skirtingo galingumo pvz. ir kokie peiliai - Moulinexe geležiniai pilnai, o Philipsuose kiek žinau pigesniuose - pusiau plastikiniai. Net mano 7768 modelyje yra vienas reguliuojamas peilis plastikinis - tik ašmenys geležiniai įstatyti. Šiaip nežinau - gal tie peiliai plastikiniai nelūžinėja - bet man labiau norėjosi geležies smile.gif
Tiek tegaliu pasakyti.
Papildyta:
tiesa - buvių tarkavimo peilį prie Philipso kad ir brangus - reikėjo papildomai pirkti, o prie Moulinexo buvo - taigi sėkmės renkantis.


as ir jau ji turiu biggrin.gif tai bulviu tarkavimo peilis buvo komplekte g.gif

Siaip tai mano pirmas kombainas, tai net negaliu su nieko ir lygint...nebandziau tik sulciaspaudes, o visa kita veikia gerai..

tik man pakolkas viskas labai smulkiai susipjausto blush2.gif ar cia jis tik taip smulkiai ir pjausto, ar cia as nemoku elgtis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitammm @ 2007 01 19, 20:14)
Bet ar tu bandei su tuo reguliuojamu peiliu kopūstą pjaustyti.....man tai š...gavosi-pirmiausiai apsižiūrėjau,kad prieš tarkuojant jį reikia peiliu supjaustyti į mažus gabalus...po to malė malė ir drebėti pradėjo visas aparatas-pažiūriu doh.gif po tuo peiliu prisigrudo gabaliukų kopūsto,tai išsigandau ir išsiardžiau ir vėl susitvėriau ir vėl užsikišo blink.gif pasibaisėjau.Na,o mėsą mala tai be proto gerai.

Bandžiau, aišku bigsmile.gif . Man tai labai viskas normaliai, tik tiek kad tą kopūstą gabalėliais susipjaustyt reikia biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(sventoja @ 2007 01 18, 00:45)
as turiu Braun Combi max K700, jame  viskas yra net ir bulves tarkuoja,o tai turi ne visi kombainai  ax.gif sulciaspaudes yra dvi(citrusine) atrodo viskas jame yra  g.gif
va toks user posted image

Mes analogiska gavom dovanu pries kokius 6m, kai zenijomes, nu bet kam tokias nesamones is viso gaminti doh.gif Kol issitrauki, kol susirenki ir su komplektuoji, ko tau reiketu, praeina puse dienos, dar puse praleidi ji plaudama ir atgal i deze kisdama lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bent as ji naudojau nu maximaliai gal kokius 5 kartus, o dabar stovi kazkur garaze nugrustas.
Atsakyti
QUOTE(babyte @ 2007 01 20, 00:56)
Mes analogiska gavom dovanu pries kokius 6m, kai zenijomes, nu bet kam tokias nesamones is viso gaminti doh.gif  Kol issitrauki, kol susirenki ir su komplektuoji, ko tau reiketu, praeina puse dienos, dar puse praleidi ji plaudama ir atgal i deze kisdama lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bent as ji naudojau nu maximaliai gal kokius 5 kartus, o dabar stovi kazkur garaze nugrustas.

analogiskas tai dar nereiskia,kad toks pat g.gif priklauso ir nuo gamintojo 4u.gif
na tai pagal Jus visi kombainai nesamones g.gif ,kombainai ir yra kombainai,dar ne vieno mazo nemaciau, jo komplektuoti nereikia,stovi sudetas,pakeiti tik peiliukus ir laikomas jis ne dezej,o spintelej turetu but g.gif puodai taip pat kasdien plaunami ax.gif tingisi,o ka padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babyte @ 2007 01 20, 00:56)
Mes analogiska gavom dovanu pries kokius 6m, kai zenijomes, nu bet kam tokias nesamones is viso gaminti doh.gif  Kol issitrauki, kol susirenki ir su komplektuoji, ko tau reiketu, praeina puse dienos, dar puse praleidi ji plaudama ir atgal i deze kisdama lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bent as ji naudojau nu maximaliai gal kokius 5 kartus, o dabar stovi kazkur garaze nugrustas.


as tai stacionariai virtuvej pasistacius ir visalaik naudoju kai tik reikia ka nors pjaustyti maisyti ar tarkuoti. aisku jei butu kokiam sandeliuke ir reiketu pastoviai isimineti ir vel sukrovineti tai irgi naudociau viena kart i 10 metu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sventoja @ 2007 01 23, 00:29)
analogiskas tai dar nereiskia,kad toks pat  g.gif  priklauso ir nuo gamintojo  4u.gif
na tai pagal Jus visi kombainai nesamones  g.gif  ,kombainai ir yra kombainai,dar ne vieno mazo nemaciau, jo komplektuoti nereikia,stovi sudetas,pakeiti tik peiliukus ir laikomas jis ne dezej,o spintelej turetu but  g.gif  puodai taip pat kasdien plaunami  ax.gif  tingisi,o ka padarysi  mirksiukas.gif


mazu yra, bet jie ir funkciju atlieka simtakart maziau. cia ziurint kam ko reikia.
Atsakyti