Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(Kuzia @ 2007 02 20, 21:06)
O bent paieška naudojaisi? Nes aš tikrai pamenu, kad kalbėjom tongue.gif .

jei nezadi patart, tai tada nerasinek. kazkur maciau kad buvo jie sulyginti, taciau tik tai kad cucina yra geresnis, taciau ju abieju kaina "jusu pokalbiuose" buvo apyligi. o as klausiu kur vienas kainuoja senukuose 229Lt, o kitas - cucina beveik 500Lt
vien to kad pas cucina nera elektroninio valdymo man neuztenka, todel ir klausiu kodel jie konkreciai skiriasi, veikimas ir pan. jei funkcijos ir galingumas toks pat o kaina beveik dvigumai mazesne tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 20, 20:17)
jei nezadi patart, tai tada nerasinek. kazkur maciau kad buvo jie sulyginti, taciau tik tai kad cucina yra geresnis, taciau ju abieju kaina "jusu pokalbiuose" buvo apyligi. o as klausiu kur vienas kainuoja senukuose 229Lt, o kitas - cucina beveik 500Lt
vien to kad pas cucina nera elektroninio valdymo man neuztenka, todel ir klausiu kodel jie konkreciai skiriasi, veikimas ir pan. jei funkcijos ir galingumas toks pat o kaina beveik dvigumai mazesne  tongue.gif    tongue.gif      tongue.gif      tongue.gif      tongue.gif

Nu tai jei skaitei, reikėjo skaityt atidžiau lens.gif Čia rinkomės tarp to ir tarp 7758 modelio.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 02 20, 21:24)
Nu tai jei skaitei, reikėjo skaityt atidžiau lens.gif  Čia rinkomės tarp to ir tarp 7758 modelio.

taciau kadangi kainos tarp ju buvo tik 10 ar 20 lt skirtumas tai nemaniau ar apie ta pati snekat bash.gif
todel didelio demesio ir nekreipiau, nes sakau kur as radau ne 480Lt, o 240 kainuoja...
taip sunku suvokt....
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 20, 20:30)
taciau kadangi kainos tarp ju buvo tik 10 ar 20 lt skirtumas tai nemaniau ar apie ta pati snekat  bash.gif
todel didelio demesio ir nekreipiau, nes sakau kur as radau ne 480Lt, o 240 kainuoja...
taip sunku suvokt....

Gi visai kitos kainos buvo prieš 2 metus, nes prieš tiek laiko apie tai ir kalbėjom mirksiukas.gif . Aš iš iš jų pasirinkau 7758, bet ir 7754 variantas neblogas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 02 20, 21:39)
Gi visai kitos kainos buvo prieš 2 metus, nes prieš tiek laiko apie tai ir kalbėjom mirksiukas.gif . Aš iš iš jų pasirinkau 7758, bet ir 7754 variantas neblogas drinks_cheers.gif

dekui, bet kaina krito tik 7754, o ne 7745... ir tie modeliai visi tokie panasus, tik kainos skiriasi, nesuprasi kodel. ta ir reikia patarimo. o temose tik radau, del 7754 blenderio diskusijas
gal bus kas geras patars, kuris variaintas geriausias, kad kombaino kaina butu iki 300Lt ir pakankamai geras... nenoriu daug pinigu leist kombainui. pradzioj reik isbandyt pigesni varianta o poto ziuret ar ateity brangesni pirkt
Atsakyti
Nepamenu kur, bet skaičiau, kad 7745 yra geresnis,net išardymo ir plovimo metu... tie skaičiukai tai tikrai įstrigo, o jis tas brangesnis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 20, 22:00)
Nepamenu kur, bet skaičiau, kad 7745 yra geresnis,net išardymo ir plovimo metu... tie skaičiukai tai tikrai įstrigo, o jis tas brangesnis... lotuliukas.gif

tai kad tas brangesnis ir as zinau, tai ir noriu suzinot kodel?
Atsakyti
O neriba.lt nėr tokių modelių g.gif ? Ten palygint labai paprasta ir pasidaro viskas aišku ax.gif
Atsakyti
as mergaites pries pora savaiciu isigijau philips essence 7768. pirkau is neribos tai pigiau nei parduotuvese. is pradziu bijojau toki brangu pirkti, nors ten yra viskas: mikseris, sulciaspaude, bulviu tarkavimo masina, ivairus peiliukai, mesmale.vyras ikalbejo ant to daikto nepataupyti ir iskart nusipirkti gera, o ne koki pirdaliuka.

po poros savaiciu naudojimo ( isbandem visas funkcijas) galiu pasakyt kad tikrai geras daiktas thumbup.gif . ir mesmale super mala, ir bulves tarkuoja l.gerai, ir peiliukai visokie gerai viska supjausto, o mikseris tai didziausias vyru dziaugsmas, niekaip neatsidziaugia kokteiliais.tikrai nesigailiu drinks_cheers.gif

rekomenduoju. jei baido didele kaina, tai galima juk issimoketinai neriboj pasiimti. ir tikrai atsikratem visa kruva atskiru daiktu. padovanojom giminem bulviu tarkavimo masina, sulciaspaude, mikseri, mesmale. apsimazinom atskiru daiktu, nors ivairiu sudedamuju daliu pas ji doh.gif

Atsakyti
Aš kaip tik šiandien pasižiūrėjau, kad "neriboj" apie 100 litų pigiau negu parduotuvėje, o per kiek laiko jie pristato ir ar duoda garantiją?

O kaip sultis spaudžia? g.gif

Aš tokio irgi noriu, tai vis ir klausinėju, kaina nemaža tai verta atsiliepimų išklausyti... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man pristate per savaite. neturiu jokiu priekaistu ir garantija yra. neriba yra sanitexo internetine parduotuve.

man jis viska daro labai gerai. turejau as pvz. bulviu tarkavimo masina tokia rusiska, ejo kaip tankas, bet kazkaip pabijojau nepabandzius kombaino ja atiduoti, nes irgi prisiklausiau nuomoniu, kad jei viskas viename tai s...... bet sitas kombainas eina irgi kaip tankas. jau ta pacia diena ta masina buvo isgarbinta lauk thumbup.gif . lygiai tas pats su sulciaspaude. esu labai patenkinta tuo daiktu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nepamirškit, kad ir parduotuvėj galite derėtis rolleyes.gif . Perkant kombainą aš nuderėjau 80Lt ax.gif
Atsakyti