Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

QUOTE(Bergma @ 2014 11 16, 11:31)
Aciu 4u.gif  Bet dabar pagalvojau ar gerai ar blogai, kad atrodau kaip kitas zmogus g.gif  lotuliukas.gif

labai grazus jusu plaukai,naturalus ar dazyti?
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2014 11 16, 12:49)
labai grazus jusu plaukai,naturalus ar dazyti?

Dazyti smile.gif
Atsakyti
Bergma, gražus makiažas bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bergma @ 2014 11 16, 12:31)
Aciu 4u.gif  Bet dabar pagalvojau ar gerai ar blogai, kad atrodau kaip kitas zmogus g.gif  lotuliukas.gif


Gerai 4u.gif Nes jeigu taip atrodytumete kiekviena diena, tai nebutu to wow efekto kazkokiai progai atejus 4u.gif Esat grazi ir be makiazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bergma @ 2014 11 16, 01:10)
Is  tikro ta Dior airflash daro  stebuklus, ji labai graziai atrodo nuotraukose  bigsmile.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Man irgi si pudra labai patinka, tiksliau patiko, nes labai jau greitai pasibaige ji pas mane, va cia jos minusas doh.gif

Makiazas patiko 4u.gif
Atsakyti
Bergma,man labai gražu,tvarkinga,spalvos rudeniškos wub.gif
Makiažas visagalis,pasikeitėt visu 100 % thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2014 11 17, 13:07)
Tikrai taip drinks_cheers.gif Man irgi si pudra labai patinka, tiksliau patiko, nes labai jau greitai pasibaige ji pas mane, va cia jos minusas doh.gif

Makiazas patiko 4u.gif

Taip cia jos didelis minusas, ji greitai baigiasi, tai as ja naudoju tik didesnems progoms... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(She_Wolf @ 2014 11 17, 10:06)
Bergma, gražus makiažas  bigsmile.gif  4u.gif



QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 17, 11:29)
Gerai 4u.gif Nes jeigu taip atrodytumete kiekviena diena, tai nebutu to wow efekto kazkokiai progai atejus 4u.gif Esat grazi ir be makiazo 4u.gif



QUOTE(*Anila* @ 2014 11 17, 16:29)
Bergma,man labai gražu,tvarkinga,spalvos rudeniškos wub.gif
Makiažas visagalis,pasikeitėt visu 100 % thumbup.gif


Aciu merginos wub.gif Ikelsi dar kada koki makiaza, visad bijodavau, dabar siek tiek igavau drasos po jusu komentaru bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bergma: 17 lapkričio 2014 - 16:22
Bergama, super! Man atrodo Jus youtubėj mačiau?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 11 19, 00:19)
Bergama, super! Man atrodo Jus youtubėj mačiau?

Taip tikra tiesa, turiu youtube kanala 4u.gif
Atsakyti
gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bergma @ 2014 11 16, 01:10)
Aciu wub.gif  Is  tikro ta Dior airflash daro  stebuklus, ji labai graziai atrodo nuotraukose  bigsmile.gif

Man ji jokio stebuklo cool.gif Pudra kaip pudra, aišku gal geresnė nei kokia Lumene, bet aš wow nepajutau.... Gal jau išpindėjau visai, o gal kad maskuot per daug neturiu ką rolleyes.gif Laikosi gerai, pats pateikimas pudros įdomus, kad purkšt gali, bet daugiau tai stebuklo nepajutau... ax.gif
Atsakyti
labuuu, makiažo mylėtojos rolleyes.gif

senokai besivaidenau, tai metams besibaigiant pasirodysiu su savo simplu
čia, vadinasi, reiktų kreipti dėmesį į akis, nes bandžiau išgauti kažką panašaus į Olsen dvynių mėgiamą makiažą... trumpas aprašymas: vokas iki pusės dengtas kreminiu bronziniu šešėliu (išsklaidytas šiek tiek), taip pat ir apatinė akies dalis, o visa kita pribaigta besišvaistant su biriaisiais. bet tai kaip sunku nufotografuoti užmerktas akis blink.gif per raukšles nieko nesimato biggrin.gif
tai aiškiai, toks lengvas grybs gavosi, nes maniškėms akims toli dar iki Olsen'ų...

ir persiprašau už nekokybę, primuškit aiphoną, ne mane smile.gif

user posted image
Atsakyti