Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

As ir dalinuosi savo kalediniu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Nežinojau į kurią temą būtent parašysiu, tad bandau čia. Domiuosi makiažu, turiu nusipirkusi priemonių, bet dažausi ne kasdien, tai greit praeina laikas ir žiūrėk jau priemonės laikas pasibaigęs. Ką daryti tokiu atveju? Ar vistiek dažotės toliau, nors pvz nuo tušo įsigijimo praėjo jau 6mėn? Ar nieko nebus jei ir toliau naudosiu priemonę? Kaip žinot, kad jau netinkama?
Atsakyti
Labai grazu, ypac akys wub.gif

As ateinu su savo visai neplanuotu Jums rodyti makiazu. Nuotraukos is telefono, tad uz kokybe atleiskite. Makiazas vakarinis, produktai naudoti pagrinde pigesni, tai jei idomu sakykite, surasysiu viska smile.gif P.s. turbut suprantate is makiazo, kad esu megeja, o ne profesionale ir tobuleti yra dar daug kur mirksiukas.gif
PRIES
user posted image

PO
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bergma: 09 sausio 2015 - 15:26
Jusu veidas kaip is reklamos,kas naudota odai?
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2015 01 09, 17:00)
Jusu veidas kaip is reklamos,kas naudota odai?

Veidas:
Rimmel lasting finish 25 hours foundation skysta pudra, maisiau dvi spalvas 100 ir 103.
Rimmel stay matte sausa pudra, spalvos irgi dvi, 001 transparent ir 003 peach glow.
Mac studio finish concealer maskuoklis paakiam ir nosies tilteliui, kaktai ir smakrui pasviesienti.
Bronzatas-Bi kor egipto zeme, naudojau ja ir veido, nosies konturavimui.
Skaistalai -YSL blush radiance, spalva 5.
Highlighteriui naudojau tiesiog baltus seselius is senos Makeup forever paletes.

Visa makiaza dengiau Real techniques ta kempinele oranzines spalvos.(Beauty blender)

Akys-Urban decay Naked 3 palete, tusas- Maybelline The colossal go extreme volume(geltonas su roziniu uzrasu), antakiai- Anastasia antakiu pudra, spalva medium brown ir antakiu zele is Benefit , pavadinimas speed brow smile.gif

Aciu 4u.gif

Atsakyti
Labai grazu!! O kas naudota lupytems? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2015 01 09, 22:20)
Labai grazu!! O kas naudota lupytems?  4u.gif

Atsiprasau, pamirsau visai lupas blush2.gif

Naudojau Maxfactor colour elixir lupu piestuka, spalva 04 Pink princess.
O lupu dazai Chanel Rouge allure, spalva 85 Coquette.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bergma: 09 sausio 2015 - 21:27
Graziai grazu 4u.gif
Atsakyti
Bais patiko Gitaa makiažas ir Bergmos. kaip man patinka tokia žandų struktūra bigsmile.gif
D'esire makiažas nepatiko.. labai nenatūralus, per daug blaksčių, šešėliai nenatūraliai. bet ne dėl to, kad kažkas blogai, viskas su makiažu gerai, tik man iš esmės tokio spalvų (ne)perėjimai nepatinka.. smile.gif kaip fotosesijai iš tolo žinau kad ryškiau turi būt, ale vistiek.. smile.gif

Atsakyti
Rodau savo naujausią darbą smile.gif)

http://ievushka.com/makeup-pin/
Atsakyti
D'esire - labai patiko, toks šventiškas, tik foto tokia mažokai informatyvi, reikėjo keliais rakursais pasifotkint biggrin.gif

Bergma - nesuprantu kas per antakių reikalai? g.gif Visur veido išraiška nustebus, ar čia fotogražuodama taip "papozuojat" kilstelėjus juos, ar taip jie nuaugę kažkur toli toli... unsure.gif Žodžiu man nepatiko nieks, nes "nustebę" antakiai viską gadina schmoll.gif

ievabalsytee - nors nesu makiažų profė, bet man atrodo tobulai wub.gif Gal tik kampeliukus pravedimo užriesčiau šiek tiek, bet visumoj viskas super... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bergma-labai grazu 4u.gif

D'esire-baisiai nemegstu priklijuojamu blakstienu, nesvarbu ar tai fotosesijai skirtas makiazas ar ne, tiesiog as ju nemegstu, be ju man butu visai neblogai ax.gif 4u.gif
Atsakyti