Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

QUOTE(maravillosa @ 2013 11 21, 23:01)
Dar vienas sviezias darbelis


sitas prasciausias is Jusu ikeltu darbu: modelio blakstienos susivelusios, truksta veido konturavimo, tamsusis seselis netvarkingai uzteptas (ypac krenta i akis toj didziojoj nuotraukoj), skaistalu ir lupu spalva man irgi tokia siaip sau (bet cia jau asmenines antipatijos), o ir uztepti jie (skaistalai) nuo ausies ciut ne iki lupu... Bet gal man krenta i akis, nes spalva nepatinka, gal zinoves objektyviau pakomentuos. Modelis dailus, is toli makiazas neblogas, bet prikisus nosi nagrinejant lenda kliurkos
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2013 11 22, 01:53)
sitas prasciausias is Jusu ikeltu darbu: modelio blakstienos susivelusios, truksta veido konturavimo, tamsusis seselis netvarkingai uzteptas (ypac krenta i akis toj didziojoj nuotraukoj), skaistalu ir lupu spalva man irgi tokia siaip sau (bet cia jau asmenines antipatijos), o ir uztepti jie (skaistalai) nuo ausies ciut ne iki lupu... Bet gal man krenta i akis, nes spalva nepatinka, gal zinoves objektyviau pakomentuos. Modelis dailus, is toli makiazas neblogas, bet prikisus nosi nagrinejant lenda kliurkos


Aciu Atari uz Jusu nuomone. Jis labai man naudingas thumbup.gif Modeli daziau fotosesijai, ryskiau. Asmeniskai man lupu spalva labai grazi, kam kas patinka smile.gif Blakstienas penele prisiaugina, ir jos deje jau buvo nebe pirmo "sviezumo"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maravillosa: 22 lapkričio 2013 - 00:08
Man asmeniškai skaistalai kažkaip nelygiai tiek vienoje tiek kitoje pusėje užtepti ir praktiškai su nosim liečias. man nelabai g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2013 11 22, 10:43)
Man asmeniškai skaistalai kažkaip nelygiai tiek vienoje tiek kitoje pusėje užtepti ir praktiškai su nosim liečias. man nelabai  g.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai ne vietoj.. bet kiti darbai, tai wub.gif wub.gif
P.A.R.I.S ir tavo darbukas labai patiko! Saunuole!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 24 lapkričio 2013 - 22:00
Keliu savo šiandienos dieninį (ėjau į aplinką, kur daug dirbtinės šviesos, todėl makiažas turėjo būti ryškesnis, nei priimtina dienai unsure.gif ). Makiažas jau po visos dienos, praėjus 8valandoms po atlikimo, todėl nebeatrodo taip šviežiai, kaip iš pradžių.
Spuogeliai ant kaktos NEBEUŽSIMASKUOJA, paakiai taip pat, kaktos raukšlės - ech... doh.gif Ir kaip jau minėjau, nebe šviežias makiažas, tai pradžioj ir maskavimas buvo stipresnis šiek tiek.

user posted image user posted image

user posted image

Vajezau kaip nekenciu saves fotografuoti, net makiažas pabaisėja nuo kreivos išraiškos. lotuliukas.gif

Atsakyti
Ameera, dailu drinks_cheers.gif
Labai patiko žandukai ir lūpų spalva thumbup.gif Ką naudojai?
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Skruostų kontūravimui Sleek Contour Kit (Light spalva) ir Inglot skaistalus.
Lūpoms pigiukas Essence XXXL blizgesys (labai prastai laikosi, laiku nesužiūrėjus - susikaupia ir sudžiūna lūpų kampukuose, bet labai skaniai kvepia, duoda labai gražų rezultatą ir daugiausiai komplimentų susilaukia) smile.gif
Atsakyti
Ameera liuks! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 11 26, 01:00)
Ačiū  4u.gif
Skruostų kontūravimui Sleek Contour Kit (Light spalva) ir Inglot skaistalus.
Lūpoms pigiukas Essence XXXL blizgesys (labai prastai laikosi, laiku nesužiūrėjus - susikaupia ir sudžiūna lūpų kampukuose, bet labai skaniai kvepia, duoda labai gražų rezultatą ir daugiausiai komplimentų susilaukia) smile.gif


Kokia blizgio spalva? 4u.gif
Atsakyti
Mitsouko - ačiū 4u.gif Tiesą sakant, už šitą tikėjausi išpeikimo. blush2.gif
Overlook - jau nusitrynęs spalvos pavadinimas, bet atkapsčiau, kad tai Pure Beauty. Mano lūpos natūraliai nėra šviesios, tai ant šviesesnių jis būtų dar labiau nude. Tik manau gali būti, kad jis jau nustotas gaminti ar pakeistas naujesniais.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 11 25, 20:33)
Keliu savo šiandienos dieninį

dailus makiažas ir moteris nuostabi wub.gif
Atsakyti
Ačiū labai, Žvarba 4u.gif blush2.gif
Atsakyti