Įkraunama...
Įkraunama...

Dieniniai ir vakariniai makiažai

QUOTE(In hell @ 2013 11 28, 13:08)
Sala, o ko pikta tokia? Zandukai skanus smile.gif


Nepikta nepikta, tik matyt blicas į akis kalė biggrin.gif

QUOTE(bio @ 2013 11 28, 13:21)
Sala, kakta man per daug raudona, smakras per daug baltas g.gif


Iš kur atrodo kakta raudona neįsivaizduoju, nes net gelsvo atspalvio pudroje nėra, o smakras gal labiau pamaskuotas.
Ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
_sala_, pagyros uz drasa cia rodytis 4u.gif Tikrai labai grazus veido bruozai, ypac skruostai wub.gif Makiazo nekomentuosiu, nes, man atrodo, ji truputi pagadino fotoaparatas/ fotografavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 11 28, 19:24)
_sala_, pagyros uz drasa cia rodytis  4u.gif Tikrai labai grazus veido bruozai, ypac skruostai  wub.gif Makiazo nekomentuosiu, nes, man atrodo, ji truputi pagadino fotoaparatas/ fotografavimas  4u.gif

Ačiū už gražius žodžius 4u.gif Jau ką ką, bet žandus aš turiu biggrin.gif O dar čia nesišypsau, tai mažesni atrodo.
Atsakyti
Reikalingas vakarinis makiažas Vilniuje gal kas rekomenduotų į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabėgusI: 30 lapkričio 2013 - 10:17
QUOTE(pabėgusI @ 2013 11 30, 10:17)
Reikalingas  vakarinis  makiažas  Vilniuje  gal kas rekomenduotų į AŽ 4u.gif


Visa tema apie tai - Geri visažistai, paskaitykit, gal išsirinksit kažką mirksiukas.gif
Atsakyti
Ameera, labai patiko jusu makiazas smile.gif Ypatingai megstu ryskesnius variantus, ypac kai pabreztos akys smile.gif

_sala_- labai dailus jusu skruostukai, zvilgesys ju nuo blico ar kosmetikos? smile.gif
Man asmeniskai noretusi jus siek tiek sviesesniu lupdaziu padazyti, galbut kazkas tokio? lupdazis arba labiau kreminio rozinio... smile.gif))

Mano naujas darbas, is tikruju express tipo makiazas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maravillosa: 06 gruodžio 2013 - 16:51
QUOTE(maravillosa @ 2013 12 06, 17:50)


_sala_- labai dailus jusu skruostukai, zvilgesys ju nuo blico ar kosmetikos? smile.gif
Man asmeniskai noretusi jus siek tiek sviesesniu lupdaziu padazyti, galbut kazkas tokio? lupdazis arba labiau kreminio rozinio... smile.gif))



Ačiū 4u.gif , skruostų žvilgesys nuo kosmetikos, nors aišku blicas labiau pablizgino. Skaistalai Laura geler, bet jie žvilgesio nedaug turi, ant viršaus kaip highliteris ir lengvai ant viso veido - Benefir Georgia, kuris suteikia lengvą persikinį žvilgesį. O lūpas mėgstu įvairiom spalvom dažyt, labai šviesios visai netinka, bet va tokios lengvai koralinės kaip parodėt, rausvos puikiai tinka ir yra mėgstamos wink.gif
Atsakyti
Maravillosa, labai patiko šėšėliavimo technika - kiek įžiūriu, gražiai suleta, man tik pravedimas nelabai - galiukas storas, ar man tik pasirodė? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In hell: 09 gruodžio 2013 - 17:16
user posted image
user posted image
[/quote]

Per didelis skaistelu paskirstymo plotas g.gif
As nenaudociau siuo atveju tokiu blizgiu skaistalu smile.gif
Atsakyti
maravillosa, kas naudota lupoms? Grazi spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 12 09, 19:15)
Maravillosa, labai patiko šėšėliavimo technika - kiek įžiūriu, gražiai suleta, man tik pravedimas nelabai - galiukas storas, ar man tik pasirodė? blush2.gif


Aciu, In hell. Del pravedimo sutinku- gavosi ne pats ploniausias... Su seseliais labai viskas paprasta, netgi jeigu kazkas ne taip, lengvai galima atitaisyti, bet kai kalba eina apie pravedima- turi buti idealus is 1 sykio... Ir kaip taip ismokit? blush2.gif

QUOTE(Senshi @ 2013 12 09, 22:20)
maravillosa,  kas naudota lupoms? Grazi spalva smile.gif

Senshi, aciu smile.gif Cia padirbeta su lupu piestukais: apvedimas Inglot lipliner nr 63, baze Maybeline Color'n Fix Crystal apricot nr 71 + Inglot Sleeks lip gloss nr 43 (skaidrus su shimeriu blizgis).

Mergaites! Pabandykite pries dazant lupas dazais jas uzdazyti panasios spalvos lupu piestuku. Garantuoju, spalva isliks zymiai ilgiau smile.gif
Atsakyti
Vakarykštis vakarinis smile.gif su dviem skirtingais lūpų variantais. Jau matau, kad antakis vienas storesnis biggrin.gif doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti