Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 18:18)
Na šiaip, šeima jam ne tik Nihal, bet ir dėdė ir Biulentas.. Šiaip aš pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad mylintis vyras, mylimai moteriai lieptų abortą darytis, kad žemintų kaip kokią šiukšlę, kad taip lengvai numotų ranka.. Pagal Nihal uodegą kažkodėl tai laksto, kankinys tas .. biggrin.gif Kad paskui kitą auką būtų nuzyliojęs, net neabejoju, o štai pas Bihter tikrai būtų negrįžęs, nes tokie tipai kaip jis save temyli.. Paskutinėje serijoje galėjo gi grįžti, ar grįžo? Turėjo visus gi šansus.. nemylėjo jis jos, ir ji pati tai suprato, dėl to tą išvalymą ir darėsi. Suprantu, kad jūsų moteriškas naivumas tobulos pabaigos prašyte prašosi, tačiau šis atvėjis paprasčiausiai ne tas.

Jus rimtai iziurit kazkur Behliulio meile Nihal???Gal siandien kaip ji sieke jo pabuciuot o jis nusisuko,gal cia ta meile?O zliumbe jis siltnamy del tos,kekses (pagal jus) ir nemylimos moters mirksiukas.gif
Atsakyti
pažiūrėjau kelias serijas į priekį,tai...jei dar anksčiau maniau,kad man su smegenim negerai,kad nemėgstu bihter,tai dabar... blush2.gif fui kokia kale tapo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 08, 18:17)
Jus rimtai iziurit kazkur Behliulio meile Nihal???Gal siandien kaip ji sieke jo pabuciuot o jis nusisuko,gal cia ta meile?O zliumbe jis siltnamy del tos,kekses (pagal jus)  ir nemylimos moters mirksiukas.gif

Žinot, aš ir dėl šuns galiu pažliumbti.. Ir šiaip galiu pažliumbti dėl užgautų ambicijų.. Bet niekada niekada, nesakyčiau mylimam žmogui - man mūsų bendrų vaikų nereikia, man nereikia su tavim ateities, ką pagalvos mano giminės - man svarbiau nei tu.. Niekada niekada schmoll.gif Niekada nuo mylimo žmogaus nepabėgčiau iš oro uosto, vietoj to, kad su juo pabėgus gyvečiau patenkinta. O ir ta suirutė, kurią rodo dabar buvo pati geriausia išeitis išeiti su ja ir gyventi sau laimingam, o bet tačiau.. Lūžusi Nihal ranka, neva jam sutrukdė. Taip, jis nejaučia Nihal aistros, bet negali pasakyti, kad jis jos nemyli. schmoll.gif Meilės galų gale gali būti ne tik aistros pavidale, jei dar nežinojote. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 19:38)
Žinot, aš ir dėl šuns galiu pažliumbti.. Ir šiaip galiu pažliumbti dėl užgautų ambicijų.. Bet niekada niekada, nesakyčiau mylimam žmogui - man mūsų bendrų vaikų nereikia, man nereikia su tavim ateities, ką pagalvos mano giminės - man svarbiau nei tu.. Niekada niekada  schmoll.gif Niekada nuo mylimo žmogaus nepabėgčiau iš oro uosto, vietoj to, kad su juo pabėgus gyvečiau patenkinta. O ir ta suirutė, kurią rodo dabar buvo pati geriausia išeitis išeiti su ja ir gyventi sau laimingam, o bet tačiau.. Lūžusi Nihal ranka, neva jam sutrukdė. Taip, jis nejaučia Nihal aistros, bet negali pasakyti, kad jis jos nemyli. schmoll.gif  Meilės galų gale gali būti ne tik aistros pavidale, jei dar nežinojote.  bigsmile.gif

Ne nezinojau,TOS meiles niekaip neisivaizduoju be aistros,ypac pacioje jos pradzioje,be aistros suprantu broliska ,teviska,na kaip zmonem po viena sunku pragyvent buna (finansiskai) biggrin.gif ,bet TOS meiles neisivaizduoju kitokios g.gif ,ir niekada nelyginu situaciju,nes visi mes skirtingi ir elgiames skirtingai.Ir neikada nesakau niekada mirksiukas.gif
Atsakyti
ir dar į priekį žiūrint...bihter vaidmenyje mes,moterys,tokios bjaurybės parodytos verysad.gif tokios sadomazochistės,kenkėjos...ir jei dar buvo galima kaltinti behliulį,tai paskui jau jo net gaila darosi...
Atsakyti
Nustebino mane siandien Arsen unsure.gif Atrode, protinga moteris, nu bet siandien ax.gif

Ir manau, kad Behliulis jos nemyli. Tai buvo ziauriai didele aistra, kuri baigesi.

Ir dar siandien galvojau. Nu gyvenime gi kiek poru skiriaisi, zmones palieka savo antras puses, nors tos ir kencia. Bet gi susitaiko. Tik Bihter negali su tuo susitaikyti, kaip uzgaida jai, nu kaip cia gali buti, kad jai kazkas nepakluso. Gi ji sake, kad jos niekas nepaliks, tik ji gali.
Atsakyti
merginos,kurios matėte jau visą serialą-ar ta katė(katia)nukentės kaip nors?parašykit geltonai notworthy.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2013 11 08, 21:01)
Nustebino mane siandien Arsen unsure.gif Atrode, protinga moteris, nu bet siandien ax.gif

Ir manau, kad Behliulis jos nemyli. Tai buvo ziauriai didele aistra, kuri baigesi.

Ir dar siandien galvojau. Nu gyvenime gi kiek poru skiriaisi, zmones palieka savo antras puses, nors tos ir kencia. Bet gi susitaiko. Tik Bihter negali su tuo susitaikyti, kaip uzgaida jai, nu kaip cia gali buti, kad jai kazkas nepakluso. Gi ji sake, kad jos niekas nepaliks, tik ji gali.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad Bihter buvo vienintele moteris, kuria Bihliulis mylejo. Beje, meiles be aistros, neisivaizduoju, ypatingai santykiu pradzioje...
Atsakyti
Šiaip yra dar toks dalykas aistra be meilės.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 19:15)
Šiaip yra dar toks dalykas aistra be meilės..  bigsmile.gif

Be abejo yra, bet tokiu atveju, vyrai neverkia biggrin.gif
Atsakyti
Kai myli niekšiškai ir nesielgia.. Na, bet čia žinoma, kiekviena vis prie kitokių tiek santykių, tiek vyrų elgesio normų su moterimis pratusios smile.gif Tai kiekviena ir vertina pagal savo prizmę. P.s Žinau vieną vyrą, kuris savo žmoną mušė kaip šunį, žemino, ėjo per moteris kaip koks gyvulys, o štai kai ji grasindavo kad išeis ant kelių parpuolęs " iš meilės " verkdavo.. Kartais, kai pagalvoji, moterys pervertina tas ašaras smile.gif Žygiais, o ne žodžiais visgi mylėti reikia.. Kitaip tai savanaudiškas pasinaudojimas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fainulkina: 08 lapkričio 2013 - 19:25
QUOTE(lauravala @ 2013 11 08, 19:52)
Ne nezinojau,TOS meiles niekaip neisivaizduoju be aistros,ypac pacioje jos pradzioje,be aistros suprantu broliska ,teviska,na kaip zmonem po viena sunku pragyvent buna (finansiskai) biggrin.gif ,bet TOS meiles neisivaizduoju kitokios  g.gif ,ir niekada nelyginu situaciju,nes visi mes skirtingi ir elgiames skirtingai.Ir neikada nesakau niekada mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti