Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 17:18)
Na šiaip, šeima jam ne tik Nihal, bet ir dėdė ir Biulentas.. Šiaip aš pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad mylintis vyras, mylimai moteriai lieptų abortą darytis, kad žemintų kaip kokią šiukšlę, kad taip lengvai numotų ranka.. Pagal Nihal uodegą kažkodėl tai laksto, kankinys tas .. biggrin.gif Kad paskui kitą auką būtų nuzyliojęs, net neabejoju, o štai pas Bihter tikrai būtų negrįžęs, nes tokie tipai kaip jis save temyli.. Paskutinėje serijoje galėjo gi grįžti, ar grįžo? Turėjo visus gi šansus.. nemylėjo jis jos, ir ji pati tai suprato, dėl to tą išvalymą ir darėsi. Suprantu, kad jūsų moteriškas naivumas tobulos pabaigos prašyte prašosi, tačiau šis atvėjis paprasčiausiai ne tas.

As pilnai sutinku, kad jis elgesi bjauriai, ir jau rasiau anksciau, kad slykstu ir liudna buvo ziureti tai. As priesingai nei jus, sioje situacijoje linkusi tarkuoti Behliuli. O ka jis mylejo, ar mylejo ir t.t. jis pats pasakys paskutines serijos pabaigoj ax.gif

Nepamirskim, kad jis buvo spaudziamas itakojamas ir santazuojamas is visu pusiu, todel irgi elgesi neadekvaciai. Bet cia nera ko gincytis, viskas siame pasalyje yra subjektyvu ir mes viska suprantame savaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 19:38)
Žinot, aš ir dėl šuns galiu pažliumbti.. Ir šiaip galiu pažliumbti dėl užgautų ambicijų.. Bet niekada niekada, nesakyčiau mylimam žmogui - man mūsų bendrų vaikų nereikia, man nereikia su tavim ateities, ką pagalvos mano giminės - man svarbiau nei tu.. Niekada niekada  schmoll.gif Niekada nuo mylimo žmogaus nepabėgčiau iš oro uosto, vietoj to, kad su juo pabėgus gyvečiau patenkinta. O ir ta suirutė, kurią rodo dabar buvo pati geriausia išeitis išeiti su ja ir gyventi sau laimingam, o bet tačiau.. Lūžusi Nihal ranka, neva jam sutrukdė. Taip, jis nejaučia Nihal aistros, bet negali pasakyti, kad jis jos nemyli. schmoll.gif  Meilės galų gale gali būti ne tik aistros pavidale, jei dar nežinojote.  bigsmile.gif



Net pavydas suėmė, supratus, kad Jūs esate ta viena iš nedaugelio galinčių užrvirtintai sakyti NIEKADA. Aš savimi taip neesu užtikrinta. Yra posakis "susiplanuok savo gyvenimą, tai nors Dievulis pasijuoks" taip greitai situacijos gyvenime keičiasi, ir deja tai mano gyvenimo patyrimas. Norai taip ar kitaip pasielgti mano gyvenime yra viena, tačiau realybėje ne visada jie išsipildo. Aš dar irgi niekada nepabėgau nuo mylimo žmogaus, niekada nesakiau, kad nenoriu bendrų vaikų ir t.t, taciau aš niekada nebuvau net panašioje situacijoje kaip Bihter su Behluliu. Tačiau viena žinau, kad su meile kartu eina ir kiti jausmai. O kuo meile gilesnė, tuo momentinė neapykanta yra didesnė, pyktis nuožmesnis. (bet kokie saldūs susitaikymai lotuliukas.gif ). Tokiais momentais žodžiai išsprūsta iš lūpų, ir kai jie išskrenda, jų deja nesugrąžinsi. Taip, jis jai pasakė, kad darykis abortą, bet man neatrodė, kad Behlulis atvažiavo pas Bihter įkalbinėti, kad darytūsi abortą. Tuo aš nepatikėsiu, manau, kad jei Bihter būtų nesumelavusi, kad nesilaukia, jie tikriausiai būtų ieškoję kitokio sprendimo... Bet kas būtų, jei būtų....

O kad jis Nihal myli, tuo niekas neabejoja. Tačiau gi žinom, kad meilė yra tėvam, broliam, sesėm, draugams, gyvūnėliams, galų gale Tėvynei, na ir yra MEILĖ tarp vyro ir moters kurioje turi būti aistra, jeigu nori būti laimingas kartu, bent jau iš pradžių. O paskui reikia daug darbo įdėti, kad tokią meilę išlaikytum, bent didžiajai daugumai porų. O tai didžiulis skirtumas tarp MEILĖS nors žodis ir tas pats...
Man nuoširdi užuojauta poroms, patiriančioms meilę, gyvenančioms meileje, tačiau nepažinusiems aistros...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 08 lapkričio 2013 - 20:47
QUOTE(fainulkina @ 2013 11 08, 20:22)
Kai myli niekšiškai ir nesielgia.. Na, bet čia žinoma, kiekviena vis prie kitokių tiek santykių, tiek vyrų elgesio normų su moterimis pratusios smile.gif Tai kiekviena ir vertina pagal savo prizmę.  P.s Žinau vieną vyrą, kuris savo žmoną mušė kaip šunį, žemino, ėjo per moteris kaip koks gyvulys, o štai kai ji grasindavo kad išeis ant kelių parpuolęs " iš meilės " verkdavo.. Kartais, kai pagalvoji, moterys pervertina tas ašaras smile.gif Žygiais, o ne žodžiais visgi mylėti reikia.. Kitaip tai savanaudiškas pasinaudojimas  bigsmile.gif


Jūsų aprašyta moteris tai savotiška Bihter nepaleidžianti savo mušeikos ir pasileidėlio vyro...Manau moteris neišėjo ( o gal jau?) ne dėl to, kad jis ją itikina jog myli, greičiau iš baimės likti be jo, jai, kaip šiame seriale Behliului, pritrūksta drąsos žengti lemiama žingsni, ir galbūt ji myli savo negailestingą vyrą ir nenori jo palikti, bando laikyti bet kokia kaina, kaip kad jį bando išlaikyti ir mūsų herojė. Kas žino kokie jausmai pas šią moterį- meilė, baimė, nepasitikėjimas savimi ar aklas pasitikėjimas vyru? Priežastys kiekvienoje situacijoje, kiekvienoje seimoje skirtingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 08 lapkričio 2013 - 21:07
QUOTE(Mockava @ 2013 11 08, 20:44)
Net pavydas suėmė, supratus, kad Jūs esate ta viena iš nedaugelio galinčių užrvirtintai sakyti NIEKADA. Aš savimi taip neesu užtikrinta.

O kad jis Nihal myli, tuo niekas neabejoja. Tačiau gi žinom, kad meilė yra tėvam, broliam, sesėm, draugams, gyvūnėliams, galų gale Tėvynei, na ir yra MEILĖ tarp vyro ir moters kurioje turi būti aistra, jeigu nori būti laimingas kartu, bent jau iš pradžių. O paskui reikia daug darbo įdėti, kad tokią meilę išlaikytum, bent didžiajai daugumai porų.  O tai didžiulis skirtumas tarp MEILĖS nors žodis ir tas pats...

lotuliukas.gif

Butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
iskart atsiprasau, kad ne lietuviskom raidem rasau, kol kas neturiu tokios galimybes 4u.gif
del serialo, tai ziauriai pergyvenu biggrin.gif niekada nesu jokio serialo ziurejus, sitas uzbure nerealiai bigsmile.gif
Bichter ziauriai gaila, net zodziu neturiu, pati kazkada esu i panasia situacija pakliuvus, tai suprantu ja be zodziu... Didziule aistra ir meile uzmerkia akis, patikekit , aplink nieko daugiau nematai, tik JI wub.gif
Siaubinga istorija, as negalesiu ziuret toliau, tiesiog...
Atsakyti
QUOTE(Argent @ 2013 11 09, 00:46)
iskart atsiprasau, kad ne lietuviskom raidem rasau, kol kas neturiu tokios galimybes  4u.gif
del serialo, tai ziauriai pergyvenu biggrin.gif  niekada nesu jokio serialo ziurejus, sitas uzbure nerealiai bigsmile.gif
Bichter ziauriai gaila, net zodziu neturiu, pati kazkada esu i panasia situacija pakliuvus, tai suprantu ja be zodziu... Didziule aistra ir meile uzmerkia akis, patikekit , aplink nieko daugiau nematai, tik JI  wub.gif
Siaubinga istorija, as negalesiu ziuret toliau, tiesiog...

Aš turiu prisipažinti, kad nenaudoju lietuviško šrifto tik iš tingėjimo ir įpročio. blush2.gif Nes visą dieną rašau ir kalbu kita kalba, kažkaip turiu pagalvoti ir persimesti į lietuviška abėcėlę. Bet bandysiu nuo dabar... Tai puiki proga atgaivinti mano lietuvių kalbos rašybą ir aplamai pačią kalbą.... O tiek daug lietuviškai nebuvau rašius gal 20 metų lotuliukas.gif taigi mano lietuvių kalba turi dėkoti "uždraustai meilei" lotuliukas.gif

O tavo nuomonė ir supratimas apie ši filmą bus realiausias, nes pati pergyvenus esi panašią istoriją. Nors mano nuomone filmas nuostabus, kitai sakyčiau žiūrėk iki galo, tačiau suprantu, kad tai gali sužadinti per daug skaudžius prisiminimus...
Atsakyti
Koks nerealus klipas http://www.youtube.c...h?v=5HoceQzA9Uk. Kaip ta daina tobulai tinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Argent @ 2013 11 08, 23:46)
iskart atsiprasau, kad ne lietuviskom raidem rasau, kol kas neturiu tokios galimybes  4u.gif
del serialo, tai ziauriai pergyvenu biggrin.gif  niekada nesu jokio serialo ziurejus, sitas uzbure nerealiai bigsmile.gif
Bichter ziauriai gaila, net zodziu neturiu, pati kazkada esu i panasia situacija pakliuvus, tai suprantu ja be zodziu... Didziule aistra ir meile uzmerkia akis, patikekit , aplink nieko daugiau nematai, tik JI  wub.gif
Siaubinga istorija, as negalesiu ziuret toliau, tiesiog...

Visiškai Sutinku su jumis,man jos taipogi neapsakomai gaila,ir taip pat būtent tai kad esu buvusi panašioje situacijoje man padeda suvokti begalinį jos skausmą jos elgesį jos pyktį...tiesiog sunku žiūrėti atrodo man su ja kartu skauda...
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2013 11 09, 03:50)
Koks nerealus klipas http://www.youtube.c...h?v=5HoceQzA9Uk. Kaip ta daina tobulai tinka  wub.gif


Na tikrai! thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

Tarp kitko, o kas šią dainos versiją atlieka? "Eurythmics" atlikimas pažįstamas, tačiau ši aranžuotė lyg ir pirmą kartą girdima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 09 lapkričio 2013 - 05:32
Čia iš klipų rusų kalba... man šitas labai geras
Больше нет меня

Ir dar šiti, tačiau perspėju, šių dviejų kas nenori pabaigos, nežiūrėkit...
Плач и пой
Пусть я жила без времени
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 09 lapkričio 2013 - 06:36
QUOTE(Mockava @ 2013 11 09, 07:31)
Čia iš klipų rusų kalba... man šitas labai geras
Больше нет меня

Ir dar šiti, tačiau perspėju, šių dviejų kas nenori pabaigos, nežiūrėkit...
Плач и пой
Пусть я жила без времени

Oje... oje... cray.gif cray.gif cray.gif rusu kalboje turbut zodziu daugiau biggrin.gif jau taip graziai ir prasmingai viska isreiskia.
Nu man Behliulio barzda paskutineje serijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 09 lapkričio 2013 - 11:22
kažkada,jau nebebūdama piemenka,įsimylėjau wub.gif čia kaip tik suveikė :niekada nesakyk niekada...nerūpėjo nei tai,kad jie dar tik prie skyrybų slenksčio,nei kad du paaugliai vaikai...juk jis ten nelaimingas,o ir aš myliu...meilė greit baigėsi,jam greičiau(todėl ir esu vieniša mama),man-vėliau...niekad nesijaučiau dėl to gerai,bet kai žiūriu šį serialą,suprantu,kaip bjauriai elgiausi...šlykštu ir tiek...pykstu,kad taip elgiausi...pykstu ir ant visų,kurios pateisinat tą meilę...žiūrint į praeitį,manau,kad ir tos meilės nebuvo ax.gif aistra,smagus pasivoliojimas lovoj ir tiek verysad.gif meilę suprantu nenoru skaudint kitų,pagarba sau,mylimąjam,aplinkiniams...bihter vaidmeny to nematau...matau bjaurią,išlepintą mergaitę,net ne moterį,kuri svarbi tik pati sau...ir nereikėtų jai pykti dėl"tikra ponios fidevs dukra",nes tikrai tokia pat...kelios sekančios serijos tai tik patvirtins...
Atsakyti