Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

QUOTE(gummy bear @ 2015 12 16, 19:23)
Ne Lietuvoj as ax.gif Na va, pas mus duoda, o as visvien lyg ir nepatenkinta biggrin.gif

O tai Lietuvoj tik atsakyma paraso?

tik atsakyma smile.gif na, as kadangi privaciai dariausi, tai man dar PO paskambino pasiklause vienakart, ar as gyva ir kaip jauciuos blush2.gif o siaip tai Lietuvoj neteko girdet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 12 16, 19:56)
tik atsakyma smile.gif na, as kadangi privaciai dariausi, tai man dar PO paskambino pasiklause vienakart, ar as gyva ir kaip jauciuos blush2.gif o siaip tai Lietuvoj neteko girdet  unsure.gif

grybo gatveje įrašą duoda, tik reikia perspėti kad norėsi ir tada turi atnesti flešą. man histeroskopiją įrašėnes gyd norėjo pamatyti įrašą. įrašo reikėjo ne Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 16, 22:46)
grybo gatveje įrašą duoda, tik reikia perspėti kad norėsi ir tada turi atnesti flešą. man histeroskopiją įrašėnes gyd norėjo pamatyti įrašą. įrašo reikėjo ne Lietuvoje

net neuzsimine, kad yra tokia galimybe. ir registruojant tadien operacijai nieks nieko nepaklause
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 12 16, 23:12)
net neuzsimine, kad yra tokia galimybe. ir registruojant tadien operacijai nieks nieko nepaklause

na jie nesiūlo . man reikėjones TR gyd prašė, tai aš ieškojau kur daro su įrašymu. tai radau tik grybo gatvėje.
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 16, 23:14)
na jie nesiūlo . man reikėjones TR gyd prašė, tai aš ieškojau kur daro su įrašymu. tai radau tik grybo gatvėje.


O kaip jusu iraso kokybe? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 12 17, 17:29)
O kaip jusu iraso kokybe? blush2.gif

Gydytojams tiko. Nzn ar gera ta kokybė ar ne. Pažiūrėjus labai nekažką, biški kraupiai smile.gif .. Nu bet matyt jie supranta ką ten mato
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 17, 18:40)
Gydytojams tiko. Nzn ar gera ta kokybė ar ne. Pažiūrėjus labai nekažką,  biški kraupiai smile.gif .. Nu bet matyt jie supranta ką ten mato

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

O po histeroskopijos realu pačiai namo parvairuoti, jeigu po narkozės normaliai atsigauni?
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2016 02 11, 11:04)
Sveikos,

O po histeroskopijos realu pačiai namo parvairuoti, jeigu po narkozės normaliai atsigauni?


tą pačią dieną kai išoperuos ir paleis?

mane po gimdos kaklelio konizacijos po operacijos praėjus 4 valandoms namo paleido. sakė, jeigerai jaučiuosi, galiu vairuoti, tik reikia turėti omenį, kad jeigu įvyktų eismo įvykis, dėl narkozės kraujyje gali rasti narkotikų.
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 02 11, 11:40)
tą pačią dieną kai išoperuos ir paleis?

mane po gimdos kaklelio konizacijos po operacijos praėjus 4 valandoms namo paleido. sakė, jeigerai jaučiuosi, galiu vairuoti, tik reikia turėti omenį, kad jeigu įvyktų eismo įvykis, dėl narkozės kraujyje gali rasti narkotikų.


Aha, tą pačią.
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Sveikos,

Po histeroskopijos praėjo metai laiko, tada pašalino gimdoj polipą.
Reikalas tas, kad pas mane vėl priaugo tų polipų, ruošiuosi po geros savaitės dar vienai histero unsure.gif Man visada po ovuliacijos iki pat mmm teplioja, tik pirmąjį mėnesį po histero buvo gražu, o vėliau vėl viskas po senovei. Tai turiu įtarimų, kad priaugo tie polipai vėl labai greitai...arba netinkamai pašalino juos unsure.gif
Grįžtant prie esmės - bandau pastoti, bet polipai tam trukdo. Ar galima po histero iš karto planuoti? Po operacijos praėjus 9-10d man bus ovuliacija. Praleisti nesinori, nes bijau, kad vėl tie polipai greit ataugs...žodžiu, pasaka be galo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2016 04 03, 17:41)
Ar galima po histero iš karto planuoti? Po operacijos praėjus 9-10d man bus ovuliacija. Praleisti nesinori, nes bijau, kad vėl tie polipai greit ataugs...žodžiu, pasaka be galo...  unsure.gif


Sveika.
Man prie turbut kokius 6-7 m irgi pasalino polypa gimdoje, nes trukde pastoti. Ji pasalinus, nepastojau po pirmo ar antro ciklo, bet turbut po kokiu metu laiko jau laukiausi.
Man atrodo po histero jau kita cikla galima planuoti.

Dabar pries keleta savaiciu buvau pas ginekologe. Buvo 8 c.d., taciau bego rudos isskyros, ir gimdoje mate, jog kraujo dar yra. Lyg ir itaria polypa vel (menesines gausios ir ilgos). 9 c.d. kraujavimas baigesi, rado pienlige, vartojau zvakutes Gyno Pevaryl 3 kartus. Israse kontraceptiku, prasidejus naujam ciklui. Jis kazkokiu stebuklingu budu prasidejo 18 c.d., buvo normalus kraujavimas. Dabar jau 10 c.d., taciau gan nemazai dar rudu kraujingu isskyru, retkarciais pamaudzia pilva. Tiesa, nuo 1c.d. geriu kontracptikus. Gal nuo ju cia vis man nesibaigia tas ,,malonumas''? Gydytoja buvo sakiusi, jog pasirodyciau po 2-3 men kontraceptiku, nes gimdos gleivine stora buvo ir pati gimda gan marga... sad.gif
Kaip manot, cia kontraceptikai savo daro ar polypas labai vesi? Galvoju, gal nelaukt nieko ir vel begt pas gydytoja? Ka manot? Bandziau pakliuti pas Vildaite ,,Kardiolitoj'', bet vietu be geguzes galo nera...
Atsakyti