Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 14:50)
kad ir tas whole30 pats sau priestarauja. na pirmiausia raso, pries ir po sporto butina valgyt ta ir ta ir kad maistas pries ir po sporto negali atstoti normalaus valgymo. paskui raso, kad negalima uzkandziaut ir galima valgyt tik tris kartus per diena.
jei tarkime as tap valgymu stengiuosi islaikyti 5-6 valandas, nu tai mirtis man biggrin.gif todel laikausi tu triju valgymu ir kenciu ta viena valanda pasportavus smile.gif na tiesa, as dabar kuri laika nesportuosiu, tai ir su valgymais viskas bus tvarka smile.gif

perskaičiusi rastum, kad rašo, jog sportuojantys gali valgyti keturis kartus, jei trūksta ir jaučiasi alkani.
O kodėl dabar ketini nesportuoti? Kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 28, 14:55)
perskaičiusi rastum, kad rašo, jog sportuojantys gali valgyti keturis kartus, jei trūksta ir jaučiasi alkani.
O kodėl dabar ketini nesportuoti? Kas nutiko?

na nutiko tai, kas jau man ir daug anksciau pastoviai nutikdavo. Lankausi tualete 1-2 kartus per savaite. manau kad mano sportas tiesiog per intensyvus. per diena uztektinai judu. Noriu tiesiog pabandyt, galbut tai bus priezastis... nors visgi manau, kad lemiama priezastis yra... stresas.
Atsakyti
Aš sportuoju praktiškai kasdien, dėl to prieš sportą tikrai jaučiuos alkanoka, automatiškai sportuot sunkiau. Ne nuodėmė valgyt ir tuos 4 kartus. Mano pusryčiai - ~8:30, pietus 13h (jau būnu išalkus, skrandis gurgia), sportas 18h, o vakarienė jau apie 20h. Kadangi labai nusiriebint maisto negaliu, todėl ir jaučiuos labai alkana prieš visus valgymus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 13:58)
Noriu tiesiog pabandyt, galbut tai bus priezastis... nors visgi manau, kad lemiama priezastis yra... stresas.

Nepamenu, ar rašei, ką sportuoji ir kaip intensyviai?

Mane rimtas stresas veda į wc kokius 2-3k. per dieną biggrin.gif Lygtai nebūtų svaresnių dalykų gyvenime apart sėdėjimo wc biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 13:50)
sporto pagalba lasiniu nezsiauginsi, bet svorio priaugti gali. jo, valgau iprastai, paleo maista, o mes gi cia valgom riebiai, ar ne? nuo smotelio liesos mesytes tik su darzovem as nebunu nei soti, nei laiminga. todel man sportas ir paleo su trim riebiais valgymais nelabai derinosi  schmoll.gif
kad ir tas whole30 pats sau priestarauja. na pirmiausia raso, pries ir po sporto butina valgyt ta ir ta ir kad maistas pries ir po sporto negali atstoti normalaus valgymo. paskui raso, kad negalima uzkandziaut ir galima valgyt tik tris kartus per diena.
jei tarkime as tap valgymu stengiuosi islaikyti 5-6 valandas, nu tai mirtis man biggrin.gif todel laikausi tu triju valgymu ir kenciu ta viena valanda pasportavus smile.gif na tiesa, as dabar kuri laika nesportuosiu, tai ir su valgymais viskas bus tvarka smile.gif

tai tu ne nesportuok, o sportuok mažiau, pamažink krūvį, juk sako tau, kad viduriai užkietėja nuo per didelio krūvio

QUOTE(nefifi @ 2013 11 28, 13:59)
Aš sportuoju praktiškai kasdien, dėl to prieš sportą tikrai jaučiuos alkanoka, automatiškai sportuot sunkiau. Ne nuodėmė valgyt ir tuos 4 kartus. Mano pusryčiai - ~8:30, pietus 13h (jau būnu išalkus, skrandis gurgia), sportas 18h, o vakarienė jau apie 20h. Kadangi labai nusiriebint maisto negaliu, todėl ir jaučiuos labai alkana prieš visus valgymus biggrin.gif

o ką tu valgai prieš treniruotę ir paskutiniu valgymu vakare?
Aš jau kurį laiką nevalgau trijų riebių valgymų, nes man per riebu nesinori, du kartai - man per mažai, todėl noriu susireguliuoti tris valgymus, bet vieną iš jų padaryti liesą, su varškėm ar kažkuo, kas neapkrauna skrandžio, bet nežinau kada man ją valgyti doh.gif
Aš sportuoju iš ryto, apie 9 val, maždaug
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 14:58)
Noriu tiesiog pabandyt, galbut tai bus priezastis... nors visgi manau, kad lemiama priezastis yra... stresas.

Aišku. Na, tikiuosi susitvarkys.

Tik perėjusiems prie paleo, būna, kad tie wc reikaliukai pastringa, nes pasikeičia maisto sandara, na, nebe ląstelienos daug turintys grūdai, kurie greitai pereina ir sudaro dideles apimtis, bet mažiau žarnas erzinantys produktai, tad reikia kiek laiko priprasti prie to, bet ilgainiui juk turėtų susitvarkyti. Na, ir dar jei karts nuo karto vienas kitas gliuteno apsireiškimas mityboje įvyksta, tai irgi gali nulemti trukdžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2013 11 28, 13:20)
Visiskai sutinku su Rūta, pritariu, kad krikščionybė yra labai kruvina religija, todel kalėdų ir velykų niekada nesieju su jokia religija, ir vaikų savo to nemokau. Kalėdos yra labai graži šeimos šventė, pasipuošiam eglute, uždegam žakutė, apsikeičiam dovanomis. Kiekvienas apie kiekviena pagalvojam pirkdami dovanas. Važiuojam aplankyti senelių.  Su religija tai nieko bendro jau seniai neturi. Vat taip vat.
Yra toks filmas Agora, ten labai gražiai parodyta kaip plito krikščionybė.


Dar paziurekit seriala Roma , gal bus aiskiau "kodel taip" plito krikscionybe biggrin.gif . Vis del to neblogas vertybes jie instaliavo i musu smegenis.
as irgi maniau kad krikscionybe siokia anokia, ypac po serialo Borgia. Ir ka nuvaziavau i Stambula - krikscionybes lopsi , iejau i hagia sofia ir horas museum ir aiskiai supratau kad mentalitetas mano krikscioniskas, o jausmas bet kurioj mecetej - lyg grazioj sporto salej. Viduj niekas nesurezonavo smile.gif
O siaip yra mokslo irodyta kad religingumas ir dvasingumas visiskai neturi nieko bendro.
O krikscioniskos sventes sukonstruotos ant pagonisku ir t.t ir pan.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 28, 12:40)
Šelma, sveikinu smile.gif O kiek nori numesti??  4u.gif


Dar 5-8 iki pilnos laimės smile.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 11 28, 12:42)
o jei spuogai taip greit nepasiduos. būna gi visko.

Tikiuosi, kad pajus gėri tokio maitinimosi ir pratęs. Ir dar kelis kg numes (labai to nori smile.gif ) Dabar 179 cm ir sveria 69, iki 65 leisiu, paskui jau barsiu biggrin.gif

QUOTE(varnikė @ 2013 11 28, 13:20)
Kalėdos yra labai graži šeimos šventė, pasipuošiam eglute, uždegam žakutė, apsikeičiam dovanomis. Kiekvienas apie kiekviena pagalvojam pirkdami dovanas. Važiuojam aplankyti senelių.  Su religija tai nieko bendro jau seniai neturi. Vat taip vat.


drinks_cheers.gif Pas mus tas pats smile.gif

QUOTE(Elata @ 2013 11 28, 13:31)
ir man šventės patinka smile.gif ir tradicijos, arba kaip "voresta" išsireiškė bandos spaudimas, patinka smile.gif ruošimasis Kūčių vakarienei su mama, kol brolis su tėčiu puošia eglutę ir juokais ginčijasi dėl žaisliukų derinimo, ramios Kūčios su nuo patalo neatsikeliančia močiute, kuri tik kartą per metus su mumis sėdi prie vieno stalo, mišios vakare su tokia paslapties ir stebuklų nuojauta, rytinė Kalėdų kava su visa šeima, kai iš po eglutės traukiam pripakuotas dovanėles ir džiugiai diskutuojam apie praėjusius metus, o kartais net ir pažiūrim vaikystės filmuotas juostas smile.gif gražu, miela ir tas buvimas kartu toks beprotiškai laukiamas smile.gif
ir tos, kurios skundžiatės komercializmu, kas jums liepia jame dalyvauti? Kas liepia masiškai pirkti niekam nereikalingus daiktus? Niekas. Kaip galite atsilaikyti visuomeniniam spaudimui valgyti sveikus grūdus ir cukrų, taip galite ir ramiai žiūrėti į šventės komercinę pusę. Ir sakyti, kad tie, kurie tiki ar kurių religija kitokia, yra kažkokie blogesni ar kvailesni nei jūs, yra ganėtinai žema.

Pasirašau po kiekvienu žodžiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 28 lapkričio 2013 - 14:46
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 14:04)
o ką tu valgai prieš treniruotę ir paskutiniu valgymu vakare?
Aš jau kurį laiką nevalgau trijų riebių valgymų, nes man per riebu nesinori, du kartai - man per mažai, todėl noriu susireguliuoti tris valgymus, bet vieną iš jų padaryti liesą, su varškėm ar kažkuo, kas neapkrauna skrandžio, bet nežinau kada man ją valgyti  doh.gif
Aš sportuoju iš ryto, apie 9 val, maždaug

Jei sportuoju savaitgalį ryte 10h, tuomet prieš tai nieko nevalgau, bet ir nejaučiu poreikio, o po sporto praėjus valandai jau kažką įprasto - mėsos ar kiaušinių, daržovių, žodžiu, įprastai.
Bet dažniausiai mano sportas būna 18h, o valgau pietus ~13h, mėsa su daržovėm dažniausiai (o ką daugiau biggrin.gif ). Po treniruotės praėjus 30-60min jau valgau vėl normalią vakarienę - mėsa, žuvis, kiaušai, jūros gėrybės. Aš tiesiog riebalų vartoju tiek, kiek man toleruoja skrandis.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 28, 15:02)

Nepamenu, ar rašei, ką sportuoji ir kaip intensyviai?

Lygtai nebūtų svaresnių dalykų gyvenime apart sėdėjimo wc biggrin.gif

as dariau insanity programa, tai labai auksto intensyvumo intervalines treniruotes ir kasdien, po 40-60 min. man jos labai padejo su medziagu apykaitos pagreitinimu. Esant net vesiai teperaturai vaikstau atlapota striuke, nes man karsta, apie ka anksciau net pasvajoti negaledavau, netgi vasara pastoviai rankos kojos nusale.

aisku, kad yra svarbesniu dalyku nei sedejimas WC, bet kai tai tampa problema ir diskomfortu gyvenime, tada bandai ta problemike spresti.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 28, 14:58)


Susirask kazka, kas atpalaiduotu nuo tu stresu. Mano hobis - gyvunai, patys geriausi antidepresantai thumbup.gif Po darbo pereinu per parka, pauksciukus palesinu, voverems migdolu pametau ir rami kaip belgas cool.gif Tau gal tiktu atpalaiduojanti vonia, muzika kokia ar joga g.gif Nors tiesa pasakius, as kai mesos valgau tai nei krosu pabegu, tai intensyviu trumpu treniruociu pajegiu daryt..Toks visada sunkumas pilvo apacioj, atrodo pasoksi ir viskas iskris doh.gif Tai daugiau pasivaiksciojimais bandau tai kompensuoti unsure.gif
Atsakyti
apie Kaledas snekat:)
as myliu jas labai labai.
bet tik pradejau myleti kai atsirado antra puse, kadangi savo Kaledas svenciu kitu laiku-tai per visuotines man budavo liudna, nei dovanu nei sveikinimu nei sveciu. o dabar svenciam kaledas du kartus metuose. kaip priklauso smile.gif tik kad stalo nedarau per valstybines - einam i svecius.
be galo megstu ieskoti/pirkti/pakuoti dovanas. o dabar kai turiu kam- MB seimynai su vaikais- ta is viso as laiminga smile.gif
MB nemegsta ieskoti dovanu-taip sutapo kad ir musu ir jo beveik visos seimos gimtadieniai gruodzio men. tai visiem po dvi dovanas reikai pirkt.. bankrotas. o dar kai to laiko nera pries sventes... pernai labai daug dirbau ziema+apsirgau pries pat. tai nei tu kaledu nebuvo, nei dovanu nei nuotaikos sad.gif

tad as siais metais pradejau pirkti dovanas jau lapkricio men. susipirkau ir draugem - issiusiu, pradziuginsiu smile.gif + palengvinant MB darba- vaikam perku/ieskau pati. ir vis siulau tai mamai, tai mociutej
musu seimoj mes nelabai dovanojam per Kaledas ..gaila biski. nes buna taip kad- nu cia bus tau kaledu dovana, ir nuperka ko reikia. nei staigemnos nei ka. nros daiktas ir reikalingas ir isvajotas rolleyes.gif
Eglute puosiu kai nuvysta gimtadienio geles smile.gif mazdaug pries pat kucias tai ir buna. patika kasmet kitaip puosti. paskutiniu metu puosiau naturaliai - tik su mediniais raizinukais ir apelsinais.
buvo tradicija- kepti vaflius..deje nebegyvuos ji..
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2013 11 28, 10:27)

Randasi malonių pojūčių: nebegurguliuoja viduriai, nebepučia pilvo. Normalėja miegas.
Bet trečia diena jaučiu, kaip lipant laiptais jau ties antru aukštu pakerta kojas. Ar Jums taip buvo?



buvo visa gyvenima ir tera. tik kad neteko lipt aukstai.
o db persikraustem i 6 a. be lifto. tad tai mano vienintelis sportas. o jei kaip vakar pamirstu telefona masinoj ir lekiu pasiimt tai kartais galvoju sirdis issoks doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2013 11 28, 11:38)
Švenčiu Paleo mėnesį  thumbup.gif  Minus 5 kg  cool.gif


sveikinu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
pasirodo ne apie tokias kaledas cia snekama.. unsure.gif
neskaiciau visko, tik paskutinius postus smile.gif 4u.gif

einu geriau darbuotis..ir svajoti apie eglute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 28 lapkričio 2013 - 15:13
QUOTE(Elata @ 2013 11 28, 13:31)
Ir sakyti, kad tie, kurie tiki ar kurių religija kitokia, yra kažkokie blogesni ar kvailesni nei jūs, yra ganėtinai žema.

Nesakau, kad jie kvailesni ar blogesni - tokiais juos padarė ir tai visai nėra jų kaltė. Lygiai taip pat, kaip mus visus padarė grūdavalgiais. mirksiukas.gif

Atsakyti