Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų, 4 tema

Labukas 4u.gif

QUOTE(OJE @ 2013 12 17, 16:02)
biggrin.gif  kaip papuolet i televizoriu ?  biggrin.gif

čia kaip per "Karlsonas ir mažylis": kaip jis toks didelis į tokį mažą įlindo lotuliukas.gif

QUOTE(muminukas @ 2013 12 18, 03:52)
Aš anūkes planuoju, nors gal dar ankstoka biggrin.gif

hihihi.gif
o kaip su tuo postcartingu? jaučiu kai pradedi - sustot negali? rolleyes.gif

Šiltos pas mus šventės bus... sniego norėčiau... blush2.gif
Atsakyti
Karinuk, postcrossingu? na, panašiai, pomėgis visam gyvenimui biggrin.gif bet aš narė jau 4 metai ir jeigu labai jau reguliariai siųsčiau, tai gerokai daugiau atvirukų būtų. bet man ir nuo finansų, ir šiaip nuo nuotaikos priklauso - tai siunčiu, tai nesiunčiu. būna, tik užregistruoja, traukiu naują adresą, būna - išsiunčiu galimą kiekį ir laukiu, kol visas užregistruos. būna visai nesiunčiu. dabar kelios keliauja rolleyes.gif
Atsakyti
tease.gif

Labukas 4u.gif

Dirbu, tai dingus.... brunette.gif

O kur jūs? Auuu... bigsmile.gif

Pernai tokiu laiku vėjaraupiai namie uždarė, o šiemet - skarlatina... jau trys iš keturių vyrukų... verysad.gif tik aš dirbu .... dirbu... tai mažiausas dar atsilaikė taip pat, bet jam sloga prikibus - nenori išeit g.gif


Šiandien kolegė sako: tau būtų gerai mergaitė ....
Na... būtų būtų... bet kur garantija? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 02 05, 01:41)
tease.gif

Labukas  4u.gif 

Dirbu, tai dingus....  brunette.gif

O kur jūs? Auuu...  bigsmile.gif

Pernai tokiu laiku vėjaraupiai namie uždarė, o šiemet - skarlatina...  jau trys iš keturių vyrukų...  verysad.gif  tik aš dirbu .... dirbu...  tai mažiausas dar atsilaikė taip pat, bet jam sloga prikibus - nenori išeit  g.gif
Šiandien kolegė sako: tau būtų gerai mergaitė .... 
Na... būtų būtų... bet kur garantija?  rolleyes.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif jums balionu kad greiciau pasveiktumet
O kad tau mergaite tiktu tai faktas - paziurek kaip man tinka biggrin.gif tongue.gif O garantija - nepabandes nezinosi biggrin.gif
tai pala mokais ir dirbi ?
As vakar vaikiui mezgiau mezgiau mezgiau - uzbaigiau, si ryta turejo iseiti i darzeli su labai tinkancia liemene - ir ka jus manot - atsisake tos naujos, uzsidejo sena ir isvare rolleyes.gif Vo taip biggrin.gif
Atsakyti
nežinau nežinau dėl tų mergaičių... visada norėjau 3 vaikų, man gana smile.gif mano mažiausias jau sauskelnių nebenešioja, dar tik nakčiai čiužinio pagailėdama uždedu, visi maitinimai pasibaigę, geriau jau aš kokį svetimą leliuką paniurkysiu smile.gif ir , tiesą sakant, jau tiek metų, kad, jeigu stebuklingu būdu netyčia užkibtume, nebebūtų jokio skirtumo kas - svarbu sveikas 4u.gif
Papildyta:
o tokių patarinėtojų, kad reikėtų mergytės, paklausiu, kiek vaikų patys augina nail.gif
Papildyta:
KArinuk, sveikit 4u.gif mums pernai visiems gripas buvo tokiu metu wacko.gif

o š 4u.gif emet, tfu tfu tfu, vaikas mokykloj nė 1 dienos nepraleido dėl ligos thumbup.gif
Atsakyti
Na ir aš taip pat galvoju - kad trijų visada norėjau ir man dabar labai gana biggrin.gif

Mažiausias dar neišlipo iš sauskelnių... bet jau su juo lengvėja viskas smile.gif

Labiausiai tai nėštumo nepasiilgau ax.gif (mane neigiamai labai veikia hormonų audros - lyg kitas žmogus doh.gif )

OJE - du viename - ir dirbu ir mokaus, kadangi mokslas jau nebe bakalauras, tai daug labiau į darbą panašu, plius dalį etato turiu smile.gif išnaudoju laiką, kad vyrai namie gydos... namie neina visai padirbt... o gaila... nes vyras nebenoriu biuletenio tęstis... bijosi ką darbe pasakys, kaip pažiūrės... verysad.gif
Atsakyti
va va, jau ir man visi nestuke.gif wacko.gif su visais smulkiais negalavimais, dėl kurių neguldo ir nedarbingumo neduoda, bet gyvenimą gadina...

o mažiukas tavo lopšely ar su aukle, ar kaip?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal priimsit ir mane į jūsų būrelį ax.gif gyvenu su keturiais vyrukais, triušiukas penktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dute.handmade @ 2014 03 12, 08:55)
Sveikos  4u.gif  gal priimsit ir mane į  jūsų būrelį  ax.gif  gyvenu su keturiais vyrukais, triušiukas penktas  biggrin.gif


Mielai prasom 4u.gif Junkis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2014 02 06, 01:59)
va va, jau ir man visi nestuke.gif  wacko.gif su visais smulkiais negalavimais, dėl kurių neguldo ir nedarbingumo neduoda, bet gyvenimą gadina...

o mažiukas tavo lopšely ar su aukle, ar kaip?


O as mielai dar ir dar nesiociau wub.gif man nestumas pats fainiausias laikas wub.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
QUOTE(muminukas @ 2014 02 06, 00:59)
o mažiukas tavo lopšely ar su aukle, ar kaip?

Lanko lopšelį. Kai serga - stengiuosi aš būti, bet kai nepavyksta - pasikviečiam auklę 4u.gif

QUOTE(dute.handmade @ 2014 03 12, 07:55)
Sveikos  4u.gif  gal priimsit ir mane į  jūsų būrelį  ax.gif  gyvenu su keturiais vyrukais, triušiukas penktas  biggrin.gif

4u.gif prašom prašom.... bigsmile.gif pasakokit dabar viską wink.gif

QUOTE(Yggdrasil @ 2014 03 12, 10:46)
  O as mielai dar ir dar nesiociau  wub.gif man nestumas pats fainiausias laikas  wub.gif

va kaip šauniai... smile.gif gaila, nėr pas mane to gero jausmo... kas labiausiai ir stabdo.

Jau pavasaris thumbup.gif
Atsakyti
dute, sveika smile.gif keturi sūnūs?


Papildyta:
Yggdrasil, faina, kai nėštumai malonūs smile.gif aš po truputį dirbu su vaikais ant vardų biggrin.gif Jau vyriausias sūnų vadins Vytautu biggrin.gif tiesiog, tiek daug gražių nepanaudotų vardų turiu, vaikų tiek neįmanoma turėt hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos,


Ar galima būtų prisijungti? 4u.gif
Atsakyti