Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų, 4 tema

QUOTE(Aldute85 @ 2014 03 13, 12:08)
Sveikos,
Ar galima būtų prisijungti?  4u.gif


Mielai prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
Trys sūnūs, vyras, o prieš tris savaites pirkau triušiuką ir prašiau mergaitė, kad namie nors dėl kompanijos man kavą geriant, bet išsirinkau juodą, o jis pasirodo berniukas, pagalvojau, kad turbūt likimas ir pasiėmiau biggrin.gif
Taigi aplinka mano pilna vyriškos logikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute.handmade @ 2014 03 18, 14:51)
Trys sūnūs, vyras, o prieš tris savaites pirkau triušiuką ir prašiau mergaitė, kad namie  nors dėl kompanijos man kavą geriant, bet išsirinkau juodą, o jis pasirodo berniukas, pagalvojau, kad turbūt likimas ir pasiėmiau  biggrin.gif
Taigi aplinka mano pilna vyriškos logikos  ax.gif


Kokio amžiaus? Kaip broliai sutaria?
Mano patirtis su gyvūnais rodo, kad katės ir kalės vyrus labiau myli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 03 18, 19:11)
Kokio amžiaus? Kaip broliai sutaria?
Mano patirtis su gyvūnais rodo, kad katės ir kalės vyrus labiau myli biggrin.gif

drinks_cheers.gif
turiu katiną ir kalę...
katinas iš meilės man alpsta wub.gif , o su kale - kaip su kale tenka bendraut biggrin.gif bet užtat ji nuo meilės MB alpsta lotuliukas.gif tai pirma mano gyvenime kalė, bet po šitos kalės - daugiau kalių nebeturėsiu (tikiuosi cool.gif )


Kokius būrelius vaikai lanko?
Atsakyti
Vyriausias skautus, nuo balandžio eis du pirmi į futbolą. Rudenį tikiuosi turėti mašiną, tai galės į mokyklos būrelius eit, nes lb trūksta veiklos. Bet be mašinos niekaip neišeina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 03 19, 02:12)
drinks_cheers.gif 
turiu katiną ir kalę...
katinas iš meilės man alpsta  wub.gif , o su kale - kaip su kale tenka bendraut  biggrin.gif  bet užtat ji nuo meilės MB alpsta  lotuliukas.gif  tai pirma mano gyvenime kalė, bet po šitos kalės - daugiau kalių nebeturėsiu (tikiuosi  cool.gif )
Kokius būrelius vaikai lanko?


lotuliukas.gif oi prajuokinai ... pas mane atvirksciai , suo patinas , o kate tai kate lotuliukas.gif

QUOTE(muminukas @ 2014 03 19, 02:42)
Vyriausias skautus, nuo balandžio eis du pirmi į futbolą. Rudenį tikiuosi turėti mašiną, tai galės į mokyklos būrelius eit, nes lb trūksta veiklos. Bet be mašinos niekaip neišeina sad.gif

Mano vyriausias juru skautus lanko thumbup.gif laabai patinka .

Pasigirsiu , kol kas tik jums mirksiukas.gif nes labai dar viskas trapu wub.gif
Atsakyti
Waaau wub.gif Sveikinu wub.gif drugeliai laksto bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikiny, Ygdrasil! Nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 03 20, 20:46)
Waaau  wub.gif  Sveikinu  wub.gif  drugeliai laksto  bigsmile.gif



QUOTE(muminukas @ 2014 03 20, 21:02)
Sveikiny, Ygdrasil! Nerealiai wub.gif



yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Dar negaliu patiket , kad pasiseke wub.gif
Atsakyti
Sveikinu ir linkiu lengvai ir sklandžiai iki galo nueiti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mūsų berniukams šiemet sueis pirmam rudeny devyni, viduriniam vasara penki, o mažyliui vasaros pabaiboje du. Triušiui du mėnesiai ir dvi dienos šiandien. biggrin.gif
Berniukai neblogai sutaria, pykstasitik namie, kaireikia dalintis arba negali susitarti kokį žaidimą žaisti, o kur svečiuose arlauke tai vienas kitu rūpinasi, priźiūri. wub.gif
Triušiukas mūsų susirgo doh.gif
Atsakyti
Tai mūsų panašiai, mano mažiukas metais vyresnis. Ateinančią savaitę 5 m. švęsim,jau šiandien divanų pirkom- lego ir paukščiukams kuopų lesyklėlę. Lauksim kardinolų-angry burds prototipų atskrendant thumbup.gif
Papildyta:
Triušis gal ko užėdė?
Atsakyti
Triušis jau sveikas, vandenį girdėm ir pasveiko biggrin.gif
Atsakyti