Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimoje tarp vyrų, 4 tema

QUOTE(dute.handmade @ 2014 03 24, 23:45)
Triušis jau sveikas, vandenį girdėm ir pasveiko  biggrin.gif


Liuks ,kad viskas tvarkoj 4u.gif Maniskis jau atgyveno savo "ilga" triusiska gyvenima ax.gif Daugiau ne uz ka nelaikyciau ... Vaikai kazkada iskaulino ,o paskui paciai juo rupintis reikejo doh.gif
Atsakyti
Ygdrassil, kaip laikaisi? kada pas gydytoją?

kiek laiko triušiai gyvena?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 04 01, 17:31)
Ygdrassil, kaip laikaisi? kada pas gydytoją?

kiek laiko triušiai gyvena?



Puikiai laikaus tongue.gif Pas gyd balandzio 7 keliausiu .

Triusiai trumpaamziai. 3-5 metus gyvena ,aisku buna isimciu ,bet vidurkis toks deja. Mes nulepausius du turejom , vienas tris ,kitas keturis metus isgyveno . O prieziura tikrai nesiskunde ,pas kus kieme dobiliuku pilna ,vasara i lauka isnesdavom smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes su vaikais jau antrą triušiuką auginam, prieš tai Pūkė aštuonis metus gyveno. Nors vaikai nori, bet tėvams gyvūnais rūpintis tenka, man tai patinka, kad nors šiek tiek, bet pareigų turiir jie, vandenį pakeisti, maisto įdėti,valom narvą kartu, vaikų pareiga paleisti ir kartusu triušiuku pabėgioti. Man gyvūnas narvelyje kol kas labai priimtinas dėl tvarkos, uždarei ir ramu, o kai paaugs mažiausias tada pirksim šunį ax.gif
Pas mus atsidarè ligų sezonas, vidurinėlis tris paras su 38 gulinėjo, dabaf sloguoja ir baisiai kosti, o šiandien ir mažiausias jau su temperatūra doh.gif kitą savaitę prasideda mokinių atostogos, jei ir vyresnis uźsikrès tai nors pamokų nepraleisim verysad.gif mane tos ligos taip išvargina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dute.handmade @ 2014 04 02, 12:14)
Sveikos, mes su vaikais jau antrą triušiuką auginam, prieš tai Pūkė aštuonis metus gyveno. Nors vaikai nori, bet tėvams gyvūnais rūpintis tenka, man tai patinka, kad nors šiek tiek, bet pareigų turiir jie, vandenį pakeisti, maisto įdėti,valom narvą kartu, vaikų pareiga paleisti ir kartusu triušiuku pabėgioti. Man gyvūnas narvelyje kol kas labai priimtinas dėl tvarkos, uždarei ir ramu, o kai paaugs mažiausias tada pirksim šunį  ax.gif
Pas mus atsidarè ligų sezonas, vidurinėlis tris paras su 38 gulinėjo, dabaf sloguoja ir baisiai kosti, o šiandien ir mažiausias jau su temperatūra  doh.gif  kitą savaitę prasideda mokinių atostogos, jei ir vyresnis uźsikrès tai nors pamokų nepraleisim  verysad.gif mane tos ligos taip išvargina  verysad.gif


Oho koks ilgaamzis pasitaike wub.gif

Maniskiai ka tik po ligu , siaip ne taip issikapstem smile.gif Tikiuosi po atostogu rimciau atsils ir baigsis visi virusai .
Atsakyti
mes šiemet puikiai atsilaikėm - vyriausias nepraleido nė vienos dienos dėl ligos, vidurinėlis praleido 3 dienas, mažiukas ilgiausiai, jam gavosi apie 10 dienų sirgimo. bet jau kaip pagalvoju apie praėjusius metus blink.gif doh.gif doh.gif

ir , žinokit, nesuprantu, kodėl žmonės Lt palyginus tiek daug serga visokiomis peršalimo ligomis g.gif
Atsakyti
Mano vyresnis pasigavo infekcinę mononukleozę, vidurinis plaučių uždegimą, o po mėnesio kažkokį virusą su aukšta temperatūra, dabar mažyliui antra para aukšta temperatūra, tikriausiai apsikrėtė nuo brolio verysad.gif
Lietuvoj dažnai sergam,nes čia labai permainingi orai. Ryte vaikas į mokyklą eina šalta, o per pietus grįžta jau atsilapojęs nes karšta, žiemos kokios keistos pasidarè tai šala tai lyja, sušlampi kojas ir sergi doh.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Aš irgi noriu jungtis į jūsù šaunià kompanijà ax.gif
Man 31. Mokslai baigti, darbai irgi kuriam laikui atidėti biggrin.gif
Auginu tris sūnus. Vyriausiam neseniai suėjo 6, viduriniam prieš porá savaičiù 4, o mažyliui bus 2-vasaros vidury..laisvu laiku, o gal tiksliau miego sàskaita, užsiimu įvairiais rankdarbias. Pradžiai tiek:)
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Eglu, koks šaunus pristatymas biggrin.gif tavo vaikiai - bebeik kaip mano biggrin.gif 5, 4 ir 2 bigsmile.gif
kokie rankdarbiai? ax.gif


Lietuvoj oro sąlygos palankios plisti virusams - ypatingai drėgmė jiems tinkama su neaukšta ir nežema temperatūra. Oru jie tada sėkmingai plinta. Šaltis juos apnaikina, bet deja - jie dalijasi namuose, parduotuvėse, koletyvuose ir kt.
Dar gi - mažai sportuojam ir lauke būnam.


dute.handmade, kaip sveikatos? pasveiksit ir vėl saulutė švies 4u.gif laikykitės.

Yggdrasil
, kaip pilvinukas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2014 04 03, 23:16)
Labukas 4u.gif
Aš irgi noriu jungtis į jūsù šaunià kompanijà ax.gif
Man 31. Mokslai baigti, darbai irgi kuriam laikui atidėti biggrin.gif 
Auginu tris sūnus. Vyriausiam neseniai suėjo 6, viduriniam prieš porá savaičiù 4, o mažyliui bus 2-vasaros vidury..laisvu laiku, o gal tiksliau miego sàskaita, užsiimu įvairiais rankdarbias. Pradžiai tiek:)


Sveikute 4u.gif

QUOTE(Karinuks @ 2014 04 03, 23:47)
Labukas  4u.gif

Eglu, koks šaunus pristatymas  biggrin.gif  tavo vaikiai - bebeik kaip mano biggrin.gif 5, 4 ir 2  bigsmile.gif
kokie rankdarbiai?  ax.gif
Lietuvoj oro sąlygos palankios plisti virusams - ypatingai drėgmė jiems tinkama su neaukšta ir nežema temperatūra. Oru jie tada sėkmingai plinta. Šaltis juos apnaikina, bet deja - jie dalijasi namuose, parduotuvėse, koletyvuose ir kt.
Dar gi - mažai sportuojam ir lauke būnam.
dute.handmade, kaip sveikatos? pasveiksit ir vėl saulutė švies  4u.gif  laikykitės.

Yggdrasil
, kaip pilvinukas?  bigsmile.gif


Mano seimyna retai serga , bet jei jau serga -tai visi doh.gif Paprastai kokie 1-2 kartai per sezona buna .

Kolkas tik kilogramai auga lotuliukas.gif o pilvinuko dar tik konturai lenda tongue.gif Vis laukiu kada pykint prades , gal apetitas nukris lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 04 03, 23:47)
Eglu, koks šaunus pristatymas  biggrin.gif  tavo vaikiai - bebeik kaip mano biggrin.gif 5, 4 ir 2  bigsmile.gif
kokie rankdarbiai?  ax.gif


Kaip smagu sutikti bendraamžius:) Kaip jūsiškiai sutaria? Mano, tai ir pešasi ir draugauja. Mažiukas labai aršus, tai skiaudžia didžiuosius, visk
Skrebas. Angliškai scrapbooking...iš šios srities dar ką nuolat darau, tai pildau Project life albumą (galit pasigooglint, jei įdomu) smile.gif
QUOTE(Yggdrasil @ 2014 04 04, 08:31)
Sveikute  4u.gif
   Mano seimyna retai serga , bet jei jau serga -tai visi  doh.gif  Paprastai kokie 1-2 kartai per sezona buna . 

   Kolkas tik kilogramai auga  lotuliukas.gif  o pilvinuko dar tik konturai lenda  tongue.gif   Vis laukiu kada pykint prades , gal apetitas nukris  lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Karinuks @ 2014 04 03, 23:47)
Eglu, koks šaunus pristatymas  biggrin.gif  tavo vaikiai - bebeik kaip mano biggrin.gif 5, 4 ir 2  bigsmile.gif
kokie rankdarbiai?  ax.gif


Kaip smagu sutikti bendraamžius:) Kaip jūsiškiai sutaria? Mano, tai ir pešasi ir draugauja. Mažiukas labai aršus, tai skiaudžia didžiuosius, viską gadina, ką tie pastato ar padaro..

Skrebas. Angliškai scrapbooking...iš šios srities dar ką nuolat darau, tai pildau Project life albumą (galit pasigooglint, jei įdomu) smile.gif

QUOTE(Yggdrasil @ 2014 04 04, 08:31)
   Kolkas tik kilogramai auga  lotuliukas.gif  o pilvinuko dar tik konturai lenda  tongue.gif   Vis laukiu kada pykint prades , gal apetitas nukris  lotuliukas.gif

Sveikinimai 4u.gif Čia, jei gerai suprantu, laukiat ketvirto?

dute.handmade..mano vyriausias, kai buvo jam trys metai , pasigavo mononukleozę...tą laikotarpį atsimenu su siaubu..paguldė mus į ligoninę, pripompavo visokių antibiotikų nuo komplikacijų..vaiką išvedė iš pusiausvyros...ačiū D. dabar gydom ligas tik homeopatiniais žirniukais, ir šiaip gydytojų atžvilgiu esu stipri, ne taip kaip anksčiau nebeprigąsdins manęs lengvai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 04 balandžio 2014 - 14:46
QUOTE(Karinuks @ 2014 03 19, 02:12)
drinks_cheers.gif 
turiu katiną ir kalę...
katinas iš meilės man alpsta  wub.gif , o su kale - kaip su kale tenka bendraut  biggrin.gif  bet užtat ji nuo meilės MB alpsta  lotuliukas.gif  tai pirma mano gyvenime kalė, bet po šitos kalės - daugiau kalių nebeturėsiu (tikiuosi  cool.gif )
Kokius būrelius vaikai lanko?

lotuliukas.gif tai kokios lyties man gyvuno reikia ? biggrin.gif
Labas brangiosios ir naujai prisijungusios ... bei kazkas kitoj temoj gerai matyta Eglu biggrin.gif
Sveikinimai besilaukianciai eh ... mazi vaikai geris ..o dar geriau kai tarp vyru atsiranda merginu lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti