Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

QUOTE(Inga Jam @ 2015 11 20, 20:16)
Aš savo vyrui pridovanojus bliuzonų,  kvepalų, įvairių gėrimų    drinks_cheers.gif    . Šiemet sugalvojau padovanoti chalatą  thumbup.gif  . Tik va ir vėl galvos skausmas kur rast nupirkti, kad būtų ir geras, ir nebrangus  lotuliukas.gif


aš chalatą gal prieš 3 metus dovanojau. Tai pirkau Kauno bazėje smile.gif) šiltas nesintetinis chalatas už padorią kainą. tiksliai nepamenu kiek smile.gif tik ten buvo sunku rasti modelį gražų. nes daugiausiai, kad ir kokybiški, bet su visokiais auksais ir sidabrais biggrin.gif Išrinkau tamsiai mėlyną.
dar kažkada tose dormeo parduotuvėse mačiau fainą chalatą už normalią kainą.
Atsakyti
Termo puodelis, jei žinoma mėgsta gerti kavą kelionėse, pakeliui į darbą ir pan
Atsakyti
QUOTE(Malonususipazinti @ 2015 11 21, 11:57)
aš chalatą gal prieš 3 metus dovanojau. Tai pirkau Kauno bazėje smile.gif) šiltas nesintetinis chalatas už padorią kainą. tiksliai nepamenu kiek smile.gif tik ten buvo sunku rasti modelį gražų. nes daugiausiai, kad ir kokybiški, bet su visokiais auksais ir sidabrais  biggrin.gif  Išrinkau tamsiai mėlyną.
dar kažkada tose dormeo parduotuvėse mačiau fainą chalatą už normalią kainą.

Apie Kauno bazę aš irgi buvau pagalvojus. Tik neaišku kaip man ten reikės papulti g.gif , kadangi pati nevairuoju, tai reikės prašyti vyro, kad nuvežtų biggrin.gif . O paskui kažkokiu būdu jį kur nors nusiųsti biggrin.gif , kad aš galėčiau ramiai apsipirkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga Jam @ 2015 11 21, 15:42)
Apie Kauno bazę aš irgi buvau  pagalvojus. Tik neaišku kaip man ten reikės papulti  g.gif , kadangi pati nevairuoju, tai reikės prašyti vyro, kad nuvežtų  biggrin.gif .


o viešuoju ?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 11 21, 15:54)
o viešuoju ?

Tikrai, net nepagalvojau smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš nusprendžiau padovanoti gražius tvarkingus naminius rūbus. Vis vaikšto nesusitvarkęs po namus smile.gif
Atsakyti
Buvo sunku siemet sugalvoti, ka dovanoti, jau buvau sumasciusi koki kupona, bet vis dvejojau ir sove geniali mintis, padovanoti geru irankiu deze, nes visuomet kazko neturi, kai reikia meistraujant. Paprasiau vieno draugo, kad padetu isrinkti, nes aisku pati supratimo neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
vyriškiui šiemet sumasčiau padovanoti turkiškai kavai gerti virimo puodelį, ekspreso kavai virti indą, kavamalę, gerų kavos pupelių (tik nežinau kur geriau pirkti, gal kuri žinot g.gif ), ekspreso kavai puodelių ir pinigėlių pridėsiu, nes žinau, kad kažką labai nori nusipirkti, tai ,,damesiu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif kadangi jis mėgsta kavą, o kavos virimo apartą vargiai ar pirksim, tai teks gaut gert tokią ax.gif nes pats prasitarė, kad norėtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 23 lapkričio 2015 - 13:24
QUOTE(DanguolėAd @ 2015 11 23, 13:00)
Aš nusprendžiau padovanoti gražius tvarkingus naminius rūbus. Vis vaikšto nesusitvarkęs po namus smile.gif


šiaip puiki idėja blink.gif maniškiui irgi reikėtų
Atsakyti
o aš- nugaros kasykle
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2015 11 23, 13:24)
vyriškiui šiemet sumasčiau padovanoti turkiškai kavai gerti virimo puodelį, ekspreso kavai virti indą, kavamalę, gerų kavos pupelių (tik nežinau kur geriau pirkti, gal kuri žinot g.gif ), ekspreso kavai puodelių ir pinigėlių pridėsiu, nes žinau, kad kažką labai nori nusipirkti, tai ,,damesiu" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kadangi jis mėgsta kavą, o kavos virimo apartą vargiai ar pirksim, tai teks gaut gert tokią  ax.gif nes pats prasitarė, kad norėtų smile.gif

Turkiskai kavai gert virimo puodelis ir ekspreso kavai virti indas thumbup.gif , va cia tai bent ideja. Tokios dovanos as pati noreciau lotuliukas.gif Turbut kazkaip uzuominom reikes namiskiams uzsiminti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudle @ 2015 11 23, 20:50)
o aš- nugaros kasykle

Šiaip, būna dar ir kiaušiukų kasyklė lotuliukas.gif
nesupykit, nieko neketinu įžeist, tiesiog prisiminiau
Atsakyti