Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(eksi @ 2014 04 05, 16:16)
O Hiurem dar šlykštesnė... Nėra čia didesnės intrigantės už ją. Laukiu nesulaukiu, kai gyvenimas atimdama vaikus ją pamokys. Gal ir žiauriai tai skamba, bet ji to nusipelnė.

kas liecia vaikus tai kalbat baisiai, beje ta bjaurybe mahidebran prades pirma o ne hiurem
Atsakyti
Isvis, gyventu kiekviena sau ir tiek. Vietoj Mahidevran isvaziuociau su sunum ir ten vadovauciau, rado ko pestis.
Net mane Hiurem nustebino siandien, nesakome sugalvojo.
Ir Nigar, nesitikejau, kad taip isduos doh.gif
Atsakyti
Apziurejau Balibeju kaip aktoriu, Aibige, nu kokie jie man grazus. Hatidze, sultonas wub.gif Paklausiau Ibrahimo smuikelio, nu grazu wub.gif
Atsakyti
Kaip suprasti, tai sultono motina mire ?.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eksi @ 2014 04 05, 15:16)
O Hiurem dar šlykštesnė... Nėra čia didesnės intrigantės už ją. Laukiu nesulaukiu, kai gyvenimas atimdama vaikus ją pamokys. Gal ir žiauriai tai skamba, bet ji to nusipelnė.

nesuprantu,kaip žiūrėt serijalą,jei pagrindinė veikėja nepatinka g.gif ....man būtyų nusispjaut...O aš žiūriu ne iš savo varpinės...tiesiog pasirinkau Hiurem ir varau su ja...visai nepainiodama savo gyvenimo sampratos su tų laikų samprata....Man Hiurem thumbup.gif ,Mahi.. blush2.gif Ibrahim schmoll.gif ,ir nevaržau savęs mūsiškos moralės principais, norėdama jų šiam serijale
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 04 06, 17:19)
nesuprantu,kaip žiūrėt serijalą,jei pagrindinė veikėja nepatinka g.gif ....man būtyų nusispjaut...O aš žiūriu ne iš savo varpinės...tiesiog pasirinkau Hiurem ir varau su ja...visai nepainiodama savo gyvenimo sampratos su tų laikų samprata....Man Hiurem thumbup.gif ,Mahi.. blush2.gif Ibrahim schmoll.gif ,ir nevaržau savęs mūsiškos moralės principais, norėdama jų šiam serijale

thumbup.gif thumbup.gif pritariu pilnai
Atsakyti
Jus pasakykite,ar Valide isgyvens ar mirs? Labai man parupo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 04 06, 18:57)
Jus pasakykite,ar  Valide isgyvens ar mirs? Labai man parupo  4u.gif

neisgyvens,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 06 balandžio 2014 - 17:07
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 04 06, 16:17)
Kaip suprasti, tai sultono motina mire ?.. verysad.gif


Speju, kad taip, bet neidomu butu ziuretu be jos verysad.gif Visada filmuose patinka tevu karta.

QUOTE(Amapatria @ 2014 04 06, 16:19)
nesuprantu,kaip žiūrėt serijalą,jei pagrindinė veikėja nepatinka g.gif ....man būtyų nusispjaut...O aš žiūriu ne iš savo varpinės...tiesiog pasirinkau Hiurem ir varau su ja...visai nepainiodama savo gyvenimo sampratos su tų laikų samprata....Man Hiurem thumbup.gif ,Mahi.. blush2.gif Ibrahim schmoll.gif ,ir nevaržau savęs mūsiškos moralės principais, norėdama jų šiam serijale


As irgi drinks_cheers.gif Kad ten visos bjauros, ta pati Fatima, irgi naglai lenda prie princo, ko net savo laiku Hiurem nedare unsure.gif

QUOTE(GITALE @ 2014 04 06, 17:05)


NE - cia atsakymas i isgyveno ar mire klausima? ax.gif
Atsakyti
As tai jau supratau, kad ji kaip ir mire unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti