Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

QUOTE(DEM @ 2014 03 04, 13:11)
Žvilgsne, dėkui, imk milijoną 4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image


ir as prisideda prie dekojimu drinks_cheers.gif yahoo.gif 000552.gif

pritariu, kad sitie failiukai butu pirmam psl. drinks_cheers.gif

tik va man neatidaro g.gif gal ne ta spaudziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 04, 10:25)
Kad nebūtų trinama pašte, visą info sukėliau štai čia iš pašto, jei atrasit  ko dar nėra parašykit man į a.ž susitarsim kaip įkelti:)

Dėkui, dėkui... 4u.gif

QUOTE(DEM @ 2014 03 04, 12:11)
Perverčiau turėtą savo medžiagą doh.gif Jos tiek daug, neįsivaizduoju kaip ją reiks išsirinkti. Rodos ir tas gražu, ir anas, dar šitas... Abžoira blush2.gif Prisikimšau pilną kompą ir sėdžiu patenkinta  tongue.gif Ir kas pikčiausa, paskaitau, susidėlioju ir vėl paskaitau ir nusprendžiu: neįdomu, girdėta doh.gif

Oi kaip tave suprantu - pas mane ta pati situacija...
Vis skaitau scenarijų ir vis randu prie ko prikibt doh.gif
Ir išmėčiau kai ką, nes kai pabandžiau pagal laiką dėliot, pamačiau, akd svečiam ir nėra nei kada pašokt, nei šiaip palinguot prie stalo.. doh.gif
Išmečiau, tada pradėjau pergyvent, kad per mažai..
Jeeeeetau... doh.gif
Labiau už nuotaką nervuojuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 04, 13:42)

Ir išmėčiau kai ką, nes kai pabandžiau pagal laiką dėliot, pamačiau, akd svečiam ir nėra nei kada pašokt, nei šiaip palinguot prie stalo..  doh.gif
Išmečiau, tada pradėjau pergyvent, kad per mažai..




As tai dejausi i tarpus, kur atrodo, kad cia gal jau bus laikas palinguoti, tokia medziaga, kuria ismetus is scenarijaus, nenukentetu vakaro kokybe blush2.gif
Atsakyti
Atsisiuntimo mažytė instrukcija
atsidarius apačioj yra mygtukas sukurti atsisiuntimo nuorodą paspaudžiat ir išsisaugot kur norit info:)

nes kai kurios man rašėt a.ž o jums atrašyt negaliu dėl pilnų pašto dėžučių smile.gif

Atsakyti
kaip ruosiates pirsliu - liudininku sokiui? paprasta polkute ar kazka idomesnio?
as sumasciau jei iseis tai pries jaunuju soki susoks koki nors juokinga pulkas, tada mes su vyreliu jei ka sumastysime:) o tada jaunieji:0 per ju soki pusim muilo burbulus:)

taip pat gal kokiu geneliu minciu turit pries ferverkus:0 as kazkaip galvoju apie smelio seremonija lauke sveciams bus iteikta po zvakale degancia. jaunieji dar karteli pasakys priesaika, tada sevciai po vieno zodzio palinkejima atiduos zvakeles ir jas sudeliosim i sirdeles forma. tada sampe jaunieji viduriuke, kad galetu su kiekvienu susidauzti o tada ferverkai, tortas, puokstes metimas
Atsakyti
QUOTE(mildzike @ 2014 03 04, 17:12)
taip pat gal kokiu geneliu minciu turit pries ferverkus:0 as kazkaip galvoju apie smelio seremonija lauke sveciams bus iteikta po zvakale degancia. jaunieji dar karteli pasakys priesaika, tada sevciai po vieno zodzio palinkejima atiduos zvakeles ir jas sudeliosim i sirdeles forma. tada sampe jaunieji viduriuke, kad galetu su kiekvienu susidauzti o tada ferverkai, tortas, puokstes metimas

Ar nebus sviestas sviestuotas g.gif man atrodo perdaug ax.gif
Atsakyti
Aš planuoju prieš dvylika įteikti židinį. Tada kelias minutes skirti nuotakai ( per mano vestuves buvo wub.gif Duonos riekelė prismaigyta mažų žvakučių tiek kiek metų. Svočia liepė užpūsti po vieną, o pati skaitė eilėraštį nuo kaip gimiau, augau iki tos akimirkos kol ištekėjau. Patikėkit, jausmas buvo wub.gif Kažkas tooookio.) Tada šampė, jei norės jaunieji- ferverkais tegu rūpinasi patys cool.gif Tada vainikėlio nuėmimas ir išlėdytuvės gulti. Kadangi baigsis ir fotografo darbo laikas. Paskui jau jaunųjų teisė: galės eiti gulti, galės persirengti patogiau, galės šokti iki ryto... Čia jau jų laisva valia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mildzike @ 2014 03 04, 17:12)
kaip ruosiates pirsliu - liudininku sokiui? paprasta polkute ar kazka idomesnio?

I viduri sales graziai inesti dvi kedes, pastatyti viena pries kita... Atsisesti ant kedziu, svociai nuauti aukstakulnius, pirsliui batus. Visiems matant uzmauti vilnones kojines ir susokti polka. O jei dar gausit (mes gavom) klumpes, tai SUPER.
Papildyta:
Sveikos, ieskodama vienai forumetei scenariju rusu kalba, savo archive radau idomiu ir bent cia nematytu dalikeliu, kaip patikrina jauniki.
Gal kam patiks.
1. Reikalingas lankas su strelem (kur su lipukais) ir nupiestas taikinys. Tikrinam kodel jaunikis veda. Su kiekvienu sėkmingu pataikymu į taikinį svocia skelbia " priežastį " santuokos . Vertybės galima parasyti prie taikinio taip:
• 10 - taip širdis lepe
• 9 - is meiles
• 8 - pagal isskaičiavimus
• 7 - mama sakė
• 6 - nuotaka priverte
• 5 - draugai priverte
• 4 - pagal poreikį
• 3 - iš smalsumo
• 2 - kvailystė
• 1 - velnio darbas

2. Reikes didelio tuscio dubens ir plakato-uzraso " Įdėk čia, kas yra brangiausia Tau ir kad tai butu labiai brangi dovana Tavo mylimajai"
Ant duru uzklijoti plakata, o dubeni tarpduri.
Šmaikštus jaunikis pats atsistos i dubeni, kvailokas (tenesupyksta)- gali daryti daug dalykų ,įdėti į dubenį visokiu dalykeliu. Cia jau kaip kas, bet galiausia kas nors paprotins ir jaunikis pasieks savo tiksla.

3. Reikės virvės (be muilo smile.gif ) ir vaikų nuotrauku , iš kurių kelios -nuotaka kūdikystėje,vaikyteje. Ant virves segtukais susegti nuotraukas. Už teisingai atspėta nuotrauka jaunikis gauna priza - rakta nuo duru.
Galima apsunkinti užduotį :virvė pakabinti prie pat lubu, tegu jaunikio draugai (pulkas) padeda pasiekti nuotraukas. Visai idomi atrakcija, kai jaunikis turi kelis vienodus raktus ir nuo lauko duru ir nuo kambario, kur pasislepe jaunoji.

4. Ant popieriaus lapeliu surasyti skaiciu kombinacijas. Jaunikis turi atspeti kas tai per data. Su kiekvienu atspejimu zingsniu arciau prie nuotakos. Galima rasyti pradedant nuo nuotakos gimimo, ugio, svorio, batu dydis, gimtadienio datos ir baigiant pvz. kada padave pareiskimus, uosves gimtadienis. Svarbu nepersistengti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 04 kovo 2014 - 19:16
[quote=karolux321,2014 03 04, 21:11]
I viduri sales graziai inesti dvi kedes, pastatyti viena pries kita... Atsisesti ant kedziu, svociai nuauti aukstakulnius, pirsliui batus. Visiems matant uzmauti vilnones kojines ir susokti polka. O jei dar gausit (mes gavom) klumpes, tai SUPER.
Papildyta:
Sveikos, ieskodama vienai forumetei scenariju rusu kalba, savo archive radau idomiu ir bent cia nematytu dalikeliu, kaip patikrina jauniki.
Gal kam patiks.
1. Reikalingas lankas su strelem (kur su lipukais) ir nupiestas taikinys. Tikrinam kodel jaunikis veda. Su kiekvienu sėkmingu pataikymu į taikinį svocia skelbia " priežastį " santuokos . Vertybės galima parasyti prie taikinio taip:
• 10 - taip širdis lepe
• 9 - is meiles
• 8 - pagal isskaičiavimus
• 7 - mama sakė
• 6 - nuotaka priverte
• 5 - draugai priverte
• 4 - pagal poreikį
• 3 - iš smalsumo
• 2 - kvailystė
• 1 - velnio darbas


sitas man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį smile.gif Šiandien su vyru sulaukėm pakvietimo būti piršliais... Galva sukasi kaip užvestas motoras... Nes niekad neteko to daryti, o norisi atsakingai pasiruošti. Tikiuosi rasiu gerų minčių senose temose, o taip pat klausiu jūsų patarimų smile.gif Galbūt kas nors iš jūsų turi dviejų dienų vestuvių scenarijų (kuo tradiciškesnį)? (nes toks jaunųjų pageidavimas) Jeigu kuri turit - būčiau labai labai dėkinga, atsiųskit man į paštą - liucija.k@gmail.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 04, 11:25)
Kad nebūtų trinama pašte,

Didelis dekui)
Bet ikelt visus failus cia neimanoma, net mano ne visi... nors nezinau kas istrinta, negavau naujo prisijungimo.

Ir dar...
http://www.failai.lt...ny_Song.mp3.htm
Ikeliau sita muzika smelio ceremonijai vienai forumetei prasant. Gal kam galesiu padet. Jei patiko kokia muzikele is youtube, bet nemokat iskonvertuoti i mp3, parasykit, padesiu
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2014 03 04, 21:53)
Ir dar...
http://www.failai.lt...ny_Song.mp3.htm     
Ikeliau sita muzika smelio ceremonijai vienai forumetei prasant. Gal kam galesiu padet. Jei patiko kokia muzikele is youtube, bet nemokat iskonvertuoti i mp3, parasykit, padesiu

Rodo kad ner tokio failo man g.gif
Atsakyti