Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

O kas cia per pedutes? kai ryte svotai kazka rodo ar duoda jauniesiems? ka reik su jom daryt?
Atsakyti
va ka dar radau senuose forumuose thumbup.gif
busimo vailo lyties zaidimas (na cia as taip ivardinau nzn kaip ten teisingai ax.gif : sakele su daug daug zaliu lapu ir paleidziama per sveciu rankas galejo nuo 1-3 lapeliu nuskint,kas paskutinis nuskins lapeli vyras ar moterys ,tokios lities vaikas pirmas bus..
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 05, 13:05)
O kas cia per pedutes? kai ryte svotai kazka rodo ar duoda jauniesiems? ka reik su jom daryt?

Čia ryte rodoma, tipo, kaip jaunieji miegojo naktį..

QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 05, 13:23)
va ka dar radau senuose forumuose  thumbup.gif
busimo vailo lyties zaidimas (na cia as taip ivardinau nzn kaip ten teisingai  ax.gif  :  sakele su daug daug zaliu lapu ir paleidziama per sveciu rankas galejo nuo 1-3 lapeliu nuskint,kas paskutinis nuskins lapeli vyras ar moterys ,tokios lities vaikas pirmas bus..

Oho, kaip įdomiai thumbup.gif Dar tokio negirdėjau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2014 03 04, 20:53)
Didelis dekui)
Bet ikelt visus failus cia neimanoma, net mano ne visi... nors nezinau kas istrinta, negavau naujo prisijungimo.

Ir dar...
http://www.failai.lt...ny_Song.mp3.htm     
Ikeliau sita muzika smelio ceremonijai vienai forumetei prasant. Gal kam galesiu padet. Jei patiko kokia muzikele is youtube, bet nemokat iskonvertuoti i mp3, parasykit, padesiu


Ir man rodo, kad tokio failo nėra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 05, 14:27)
Čia ryte rodoma, tipo, kaip jaunieji miegojo naktį..


tai nuotrauka rodo su pedom g.gif ir kazka sako svocia ar svotas? truputi neikertu biggrin.gif ner ir senuose forumuose sneka apie ******, bet nepavyksta rasti kokia esme tu pedu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 05, 13:40)
tai nuotrauka rodo su pedom  g.gif  ir kazka sako svocia ar svotas? truputi neikertu  biggrin.gif  ner ir senuose forumuose sneka apie ******, bet nepavyksta rasti kokia esme tu pedu  schmoll.gif

Pamenu labai labai senai dalyvavau vestuvėse, tai ten muzikantai antrą dieną rodė tuos paveiksliukus su pėdom
Ir ale pasislėpę buvo, nufotkino, kaip jaunieji leido pirmą naktį..

Kažkur buvau radus scenarijų, kaip pristato tas pėdas.
Einu paieškosiu.

Papildyta:
Čia iš mano scenarijaus:
"Mes su svočiute šiąnakt ėjome į žvalgybą. Kadangi jaunųjų kambario durys buvo užrakintos, žiūrėjom pro rakto skylutę ir pabandėme nupiešti tai, ką matėm."

O kito nerandu, bet esmė maždaug tokia:
Mes buvom šiąnakt pasislėpę jaunavedžių kambary, štai ką mums pavyko užfiksuoti. Atleiskit, labai skubėjau, tai nuotraukos nekokybiškos.
Atsakyti
QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 04, 21:36)
Rodo kad ner tokio failo man g.gif

Tikrai yra) Ka tik patikrinau, atsisiunciau is žvilgsnė ikeltu failu. Viska ko puikiausia atsisiuncia ir atidaro.

QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 04, 11:25)
Kad nebūtų trinama pašte, visą info sukėliau štai čia iš pašto, jei atrasit  ko dar nėra parašykit man į a.ž susitarsim kaip įkelti:)
http://www.failai.lt...narijus.doc.htm
http://www.failai.lt...(2xA5).docx.htm
ir t.t.....
SĖKMĖS BESIRUOŠIANT smile.gif

Is sitos zinutes 23 failas, pabandykit, man viska atidaro. Gal darot kazka ne taip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 05 kovo 2014 - 14:33
Sveikutės,
mano vaikai serga tai nėra jokio noro niekam ruoštis verysad.gif

QUOTE(karolux321 @ 2014 03 05, 15:25)
Tikrai yra) Ka tik patikrinau, atsisiunciau is žvilgsnė ikeltu failu. Viska ko puikiausia atsisiuncia ir atidaro.
Is sitos zinutes 23 failas, pabandykit, man viska atidaro. Gal darot kazka ne taip? g.gif

kas dar iš tavo dalykų yra neįkeltų? parašyk man į a.ž įkelsiu
Info pašte daug pasikartojančios,tai nedėjau kai ko smile.gif
Atsakyti
per musu vestuves buvo toks zaidimas del vaiko lities: buvo moteru ir vyru komandos reikejo uzsimauti pasiutus juokingus vyriskus sortus nubegti iki kur stovejo pirsliai isgerti kas ten ipilta sugristi perduoti sortus kitam:0 laimejo moterys:) pasitvirtino pirmagime mergyte:)
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuosi as prie Jusu. Pirsliaujame vasara, oa sjau kraustausi is proto smile.gif
Visa interneta isnarsciau... ieskau idomiu, orginaliu ideju, nes jaunieji labai jau jaunatviski, siulaikiski ir nenori jokio nuvalioto sss... (ju zodziai).
Siaubas kaip nezinau net nuo ko pradeti... reikia labai zaidimu.. idomiu, o vis tokie pabode..

Kazkur skaiciau apie loterija? Gal kuri darete? kaip sekesi? gal papasakotumete kaip darete? nes neberandu kazkiap tos zinutes...

Planuoju viska po zingsneli daryt. Pirmasis prie ko prisedau ir iskart uzstrigau: Jaunuju sutikimas restorane. Tikrai apie druska ir snapsa galiu pamirsti, okiap kitaip ka sugalvot??? sad.gif


Kolkas nejudu i prieki..
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2014 03 04, 20:53)

Ir dar...
http://www.failai.lt...ny_Song.mp3.htm     
Ikeliau sita muzika smelio ceremonijai vienai forumetei prasant. Gal kam galesiu padet. Jei patiko kokia muzikele is youtube, bet nemokat iskonvertuoti i mp3, parasykit, padesiu

Butent sio failo kur Jus ikelet tai neatidar, gal blogai ikelet kopija g.gif
Bet kur ikele žvilgsnė atidaro thumbup.gif as visu failu neatidarinejau, bet kiek atidariau visas atidare mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Irute Bitute @ 2014 03 05, 17:42)

Sveika prisijungus 4u.gif



man tik tas nepatinka, kad jaunieji nori neeilines sventes ir uzkrauna visa nasta pirsliams/liudininkams kurie jie atseit viska suorganizuot turi doh.gif manau jei jau nori neeiliniu vestuviu pasisamdyk planuotoja kuri turi n... patirties ir ideju ax.gif
As saviskiams is kart pasakiau, kad kaziko nesitikekit lotuliukas.gif jau kaip bus taip jei jau mus pasirinkot ax.gif O jei norit mandrybiu tai samdykit planuotoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 05 kovo 2014 - 16:58
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 05, 17:46)
Butent sio failo kur Jus ikelet  tai neatidar, gal blogai ikelet kopija  g.gif
Bet kur ikele žvilgsnė atidaro  thumbup.gif  as visu failu neatidarinejau, bet kiek atidariau visas atidare  mirksiukas.gif

Paaiskinkit man kur jo neatidaro... As i pastuka negaliu ieiti, neturiu naujo prisijungimo, o anksciau viska atidarydavo (pati tikrinau ikelus, nes turejau slapuka).
Atsakyti