Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI*FILMAI*FILMAI

Savaitgalį pažiūrėjau:

„Enough Said“ (2013). Man nepatiko, nuobodus filmas. Nesuprantu kaip Jamesas Gandolfini sutiko jame vaidinti. Nors aplamai man jis tik "Sopranuose" tinka smile.gif

"Lilya 4-ever" (2002). Nenaujas filmas, bet buvau nemačius. Patiko, bet labai "užgruzino". Niūrus, liūdnas filmas. Manau, atsiminsiu jį ilgai, nes ir šiandien apie jį galvoju.
Atsakyti
Matėt BAFA apdovanojimus? Matyt, 12 metų vergovės gaus ir Oskarą, o gaila... Keista, kad nėra J. Leto iš ,,Dalaso klubo" g.gif Visose nominacijose labiausiai stebina ,,Kapitonas Filipsas", niekaip nesuprantu už ką jis taip pagerbtas. Būtinai pažiūrėsiu ,,Nebraską".
Atsakyti
QUOTE(doremi @ 2014 02 14, 21:54)
Patiko Pietų Korėjos filmas "Oldboy". Šis filmas 2003m., yra žiaurių epizodų. Jautrioms nerekomenduoju.

Pritariu,pati mintis man patiko,nesitikejau tokios pabaigos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2014 02 14, 17:45)
o The Machinist (2004) matete?Jei ne,rekomenduoju,man jis vienas mistiskiausiu ir super susuktas filmas.

As paziurejau ji,bet negaleciau sakyti,kad jis labai jau super..,kazkas man jame nepatiko,nesupratau kas..buvo jau pabode kazkaip,galvoju na kada baigsis jam tos nesamones,kada pagaliau jis issiaiskins doh.gif Ir dar nesupratau kodel jis vis liesejo? doh.gif

Papildyta:
QUOTE(brumbrumai @ 2014 02 15, 11:02)
Valentinas vienas - na, tikėjausi, kad nebus nieko gero. Bet kad taip nuobodu žiūrėt bus, tai nesitikėjau biggrin.gif Visiškai neįdomios scenos, dialogai niekiniai. Geriausias tai man buvo Giedrius Savickas, kuris pats iš savęs yra labai fainas smile.gif Tačiau su juo geriau žiūrėti Kaip pavogti žmoną.

drinks_cheers.gif dziaugiausi,kad nenuejau i kina, tuscias,kvailas filmas su dirbtina vaidyba schmoll.gif O Giedrius su kolege buvo super smile.gif
Papildyta:
Paziurejau The Counselor (2013) is tiesu tik del geru aktoriu,bet filmas nepasakyciau,kad super,tiesiog gerai susiziurejo ir tiek. Kai nebus kam ka ziureti,tai visai nieko, 7 ar 8 is 10.
Papildyta:
QUOTE(vikaliu @ 2014 02 17, 10:52)
Savaitgalį pažiūrėjau:

„Enough Said“ (2013).  Man nepatiko, nuobodus filmas. Nesuprantu kaip Jamesas Gandolfini sutiko jame vaidinti. Nors aplamai man jis tik "Sopranuose" tinka  smile.gif


As sio filmo treileri vis kart nuo karto paziuriu ir niekaip man jis nekabina,tai taip ir nepaziuriu sio filmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 15, 20:25)
Sling Blade (1996) - dar vienas perliukas, kurio nebuvau mačiusi. slogus, niūrus, lėtas ir liūdnas, bet labai geras filmas. jei nebūčiau prieš žiūrėdama paskaičius, kad pagrindinis aktorius B. B. Thornton, tikrai nebūčiau pažinus. vaidmuo nerealus. būčiau davus Oscar'ą ir už pagrindinį vaidmenį smile.gif


pasidarė įdomu, kas gi nukosėjo nuo B.B. Thornton'o Oscarą 1997-aisiais biggrin.gif pažiūrėjau Shine (1996), kuriame Geoffrey Rush vaidina pianistą David Helfgott'ą. už šį vaidmenį ir gavo statulėlę. prisipažinsiu nei apie tokį pianistą, nei apie šį filmą nieko nebuvau girdėjusi. filmas tikrai puikus. apie tai, kaip šalia genialumas ir beprotybė. Rush vaidina irgi puikiai, bet gal vis gi būč Oscarą davus Biliui Bobui aš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 17 vasario 2014 - 19:53
QUOTE(Vajuza @ 2014 02 17, 18:29)


As paziurejau ji,bet negaleciau sakyti,kad jis labai jau super..,kazkas man jame nepatiko,nesupratau kas..buvo jau pabode kazkaip,galvoju na kada baigsis jam tos nesamones,kada pagaliau jis issiaiskins  doh.gif Ir dar nesupratau kodel jis vis liesejo? doh.gif





Super,super smile.gif aisku del skonio nesigincijama.Be to kiek atsimenu is ankstesnios temos,mistiniai trileriai,ne jusu skonio,filmai,nieko keisto,kad nepatiko.O del liesumo,sake gi kai gulejo su prostitute,kad jau metus negali megoti,mazai valgo.O situ visu pasekmiu,ivykis per kuri autoavarijoje jis uzmuse vaika.Del ko visos sitos haliucinacijos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 01 03, 15:31)
Manasis 2013 m. topas:

Taip pat, verti dėmesio:

Lost in Translation (2003)


Katik perziurejau, patiko, toks ramus, letas, bet gerai ziurejosi smile.gif

http://www.imdb.com/...6/?ref_=nv_sr_1

Ar vertas demesio Memento (2000)?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 02 18, 07:50)
Ar vertas demesio Memento (2000)?

Superinis! Tikrai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 02 18, 09:25)
Superinis! Tikrai rekomenduoju smile.gif

Tada sio vakaro filmas aiskus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 02 18, 01:50)
Ar vertas demesio Memento (2000)?

Lauksiu atsiliepimu. As prisiskaiciau cia liaupsiu, bet man jis visai ispudzio nepaliko. Aisku kad viskas vyksta nuo galo i pradzia tik isimintina, o visa kita tai man nuspejama buvo blush2.gif
Atsakyti
tai dar viską išplepėkit ir galės tada kitos guostis, kad tikrai neįdomu biggrin.gif

labai superinis filmas Memento. žiauriai.
Atsakyti
Man Memento irgi tik siaip sau.. smile.gif
Atsakyti
Labas. Iš paskutinių matytų KT patiko "Valentinas vienas", "Kaip pavogti žmoną", "Santa".
Įdomus turėtų būti "12 vergovės metų".
Atsakyti